Články A-týmuVe šlágru 14. kola přivítá Ústí nad Labem Hradec Králové »

Ústí nad Labem - Fotbalisté Army ve 14. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR hostí FC Hradec Králové. Svěřenci Aleše Křečka budou před televizními kamerami opět chtít potěšit vlastní publikum a nedopustit dobytí ústeckého stadionu. I nadále totiž platí, že poslední domácí prohra Severočechů se zrodila 17. 11. 2017 s Frýdkem-Místkem (0:1). Obejít se Ústečtí budou muset bez Michala Leibla, který ve Varnsdorfu inkasoval po druhé žluté také červenou kartu.

 

Marek Krátký vás zve na utkání proti Hradci Králové »

Marek Krátký vás zve na čtvrteční utkání proti Hradci Králové. Začínáme v 18:00. Přijďte na Armu!
 

Vstupenky do divadla, knihu o ústecké kopané či jinou cenu? Vyhrát můžete ve čtvrtek za sponzorskou vstupenku »

Ústí nad Labem – Na čtvrteční televizní střetnutí s Hradcem Králové, které je na programu dne 1. 11. 2018, mohou fanoušci zakupovat opět sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

V Kotlině historicky nezvítězil Křeček ani Arma, to se ve Varnsdorfu nezměnilo ani ve sváteční neděli »

Ústí nad Labem – Dohrávka 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem vyzněla lépe pro prvně jmenovaný klub, který proti Armě drží na Městském stadionu v Kotlině neporazitelnost. O výsledku utkání rozhodla smolná vlastní branka Marka Strady.

 

Prolomení dalšího prokletí? Svěřenci Aleše Křečka vyráží do Varnsdorfu, kde nikdy nezvítězili »

Ústí nad Labem – Duel 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem bude k vidění v den připadající na oslavy 100 let vzniku československého státu, to jest 28. 10. 2018. Severočeské derby vypukne ve 14:30 hod., Arma bude chtít navázat na domácí výhry a získat další důležité body do soutěžní tabulky.

 

Zima se blíží! Do fanshopu se vrací čepice a čelenky »

Zima se blíží! A do fanshopu se tak vrací čepice a čelenky!
 

Dělal jsem práci fotografa novináře, odhalil tajemství oslavného gesta po první brance Táborsku Jiří Pimpara »

Ústí nad Labem – Mnoho fanoušků Army zaregistrovalo netradiční oslavu Jiřího Pimpary po vstřelené brance v pátečním zápase 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR Táborsku. Jednatřicetiletý rodák z Rumburku vystrčil zadek a zapózoval. Obránce se zkušenostmi z české nejvyšší fotbalové soutěže se přiznal, že s nápadem přišel sám a ani v dalších utkáních nehodlá přestat a ochudit fanoušky, kteří na duel s Táborskem dorazit nemohli.

 

Aleš Křeček jako první trenér Army porazil Táborsko. Je dobře, že jsem se to dozvěděl až po zápase, oddechl si »

Ústí nad Labem – Třináct vzájemných soubojů čekali fotbalisté Ústí nad Labem na vítězství nad Táborskem. Poprvé od roku 2012 se to povedlo až Aleši Křečkovi, který přiznal, že o nelichotivé bilanci nevěděl. Právě pod jeho vedením byli Severočeši blízko zdolání Táborska již 13. 4. 2018, ve 22. kole Fortuna národní ligy ČR ale inkasovali v 92. minutě vyrovnávací branku.

 

Arma - Táborsko: Fotografie od pana Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího vítězného utkání proti Táborsku, tentokrát od pana Solaře.
 

Bez dřiny to nejde, nám to přináší výsledky, je si vědom dvougólový střelec proti Táborsku Lukáš Matějka »

Ústí nad Labem – Lukáš Matějka se dvěma zásahy do černého výrazně podílel na výhře Army nad Táborskem, přestože byl blízko i k dokonání hattricku. Dvacetiletý fotbalista z ofenzivy se aktuálně dotáhl na Daniela Richtera, oba hráči se třemi vstřelenými brankami vévodí týmové produktivitě, opomeneme-li Martina Jindráčka.

 

Daniel Richter hodnotí utkání proti Táborsku »

Vítězství 3:0 nad Táborskem hodnotil po zápase Daniel Richter.
 

Dějiny přepsány! Arma poprvé v historii zvítězila nad Táborskem, dvakrát se prosadil Matějka »

Ústí nad Labem – K utkání 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR přicestoval do Ústí nad Labem tým FC MAS Táborsko. Historicky fotbalisté Army nikdy Táborsko neporazili, stalo se tak až na třináctý pokus. Dvakrát se do listiny střelců zapsal Lukáš Matějka, jenž se dotáhl na dosavadního nejlepšího střelce týmu Daniela Richtera, výhru pečetil Daniel Procházka.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Táborsku »

Už zítra čeká Armu druhé domácí utkání v řadě. Na Městský stadion zavítá v rámci 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Táborsko. Máme pro vás organizační informace k utkání.
 

Ve fanshopu nově najdete produkty od značky Select »

Výběr produktů v našem fanshopu se neustále rozrůstá. Tentokrát jsme si pro vás připravili čtyři nové produkty. Nově si můžete zakoupit produkty od sportovní značky Select, která je dodavatelem sportovního vybavení pro FK Ústí nad Labem.
 

Arma v dalším domácím souboji vyzve Táborsko »

Ústí nad Labem – Střetnutí 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nabídne v pátek 19. 10. 2018 duel mezi Ústím nad Labem a Táborskem. Úvodní hvizd je naplánován tradičně na 18:00 hod. Trenér Aleš Křeček bude moct znovu využít Jiřího Miskoviče, který utkání s Vítkovicemi musel vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám, a brankáře Jiřího Lindra, kterému skončil trest po nesprávně udělené červené kartě v Pardubicích.

 

Na utkání s Táborskem se sponzorskou vstupenkou a domů s lístky do divadla, knihou o fotbale nebo tričkem »

Ústí nad Labem – Na páteční duel s Táborskem dne 19. 10. 2018 mohou fanoušci zakupovat sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

Marek Strada vás zve na utkání proti Táborsku »

Marek Strada vás zve na páteční utkání proti Táborsku, které sehrajeme tradičně od 18:00. Přijďte na Armu!
 

Gól po více než třech letech. Z dlouhého půstu jsem si hlavu nedělal, tvrdí Jan Peterka »

Ústí nad Labem – Janu Peterkovi se ve čtvrtek 11. 10. 2018 v dohrávce 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR podařilo ukončit trápení, které trvalo od 22. 9. 2015, kdy se ústecký kapitán naposledy prosadil v pohárové soutěži proti pražské Slavii. Jak sám přiznal, už ani nevěděl jak slavit, nicméně z dlouhého půstu si hlavu nedělal.

 

Arma - Vítkovice: Další foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání proti Vítkovicím od pana Solaře.
 

Moje manželka je můj poradce, přesto jsem do motivačního videa přidal šalamounsky své, smál se kouč Aleš Křeček »

Ústí nad Labem – Trenér FK Ústí nad Labem Aleš Křeček dovedl své mužstvo ve čtvrteční dohrávce 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR k vítězství nad Vítkovicemi 2:1. Po třech ligových porážkách neměl realizační tým Army jednoduchou práci, přesto hlavnímu trenérovi Severočechů pomáhala s přípravou na utkání i jeho manželka.

 

Arma si spravila proti Vítkovicím chuť, po více než třech letech se trefil Peterka »

Ústí nad Labem – Dohrávka 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR byla na programu netradičně ve čtvrtek 11. 10. 2018 s netradičním výkopem v 17:30 hod., kdy do Ústí nad Labem přicestovaly Vítkovice. Svěřencům Aleše Křečka se podařilo odčinit tři porážky z venkovních ligových zápasů a ukončit čekání na vstřelení branky, které trvalo 315 minut.

 

Arma - Vítkovice: Fotografie od pana Solaře »

Máme pro vás fotografie z dnešního vítězného utkání proti Vitkovicím od pana Solaře.
 

Lukáš Matějka hodnotí utkání proti Vítkovicím »

Střelec první dnešní branky Lukáš Matějka hodnotí vítězné utkání proti Vítkovicím.
 

Nové produkty už na vás čekají! Zastavte se ve fanshopu! »

Nové produkty už na vás čekají. Fanshop je otevřený od 16:30 a bude otevřený i po zápase! Zastavte se!
 

Na Městském stadionu proběhlo setkání s dětmi z pěstounských rodin »

Ve středu 10.10. náš klub na žádost organizace Marsellus – centrum pro rodinu, z. ú. se sídlem v Teplicích a pobočkou v Ústí nad Labem uspořádal setkání s dětmi osob o ně pečujících, s osobami o tyto děti pečující a s přáteli této organizace akci, která měla dětem z pěstounských rodin  představit  historii našeho klubu, jeho hlavní společenské poslání, hráče klubu a v neposlední řadě i zázemí fotbalistů a ostatní prostory hlavní tribuny, s nadsázkou řečeno, od sklepa až po půdu.
 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Vítkovicím »

Je to tady. Po více než měsíci se fanoušci dočkají fotbalu v Ústí nad Labem. Na Městský stadion přijedou v rámci dohrávky 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Vítkovice. Utkání se hraje netradičně od 17:30! Máme pro vás organizační informace k utkání.
 

V úterý 9. 10. 2018 proběhl na Městském stadionu den s Armou »

V úterý 9.10. dopoledne se na hlavní ploše Městského stadionu v Ústí nad Labem konal DEN S ARMOU, pořádaný pro mateřské školky z Ústí nad Labem. Celá akce se konala v duchu Měsíce náborů FAČR.

 
 

Ústí nad Labem hostí v dohrávce Vítkovice. Na utkání doražte včas! »

Ústí nad Labem – Dohrávka 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi ústeckou Armou a ostravskými Vítkovicemi je na programu ve čtvrtek 11. 10. 2018 s úvodním výkopem v 17:30 hod. Na zápas je nutné dorazit včas, neboť před úvodním výkopem bude popřáno k 90. narozeninám někdejšímu hráči Armaturky Stanislavu Enhertovi, držena bude také minuta ticha za zesnulého dlouholetého funkcionáře FK Ústí nad Labem Jana Zemana.

 

Stanislav Ehnert oslavil 90 let »

Ústí nad Labem – Autor publikace „Arma do toho“ Stanislav Ehnert oslavil 17. 9. 2018 úctyhodné devadesáté narozeniny. Všestranný ústecký sportovec působil v klubu FK Ústí nad Labem dlouhá léta a v již zmíněné knize vydané v roce 2006 popsal zdařilé desetiletí kopané v krajském městě Ústeckého kraje. V prosinci 2014 byl jako první uveden do síně slávy s titulem Sportovní legenda.

 

Také na dohrávku proti Vítkovicím můžete kupovat sponzorské vstupenky a vyhrát vstupenky či poukazy »

Ústí nad Labem – Ve čtvrtek 11. 10. 2018 je v Ústí nad Labem na programu dohrávka 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR proti Vítkovicím. I na toto utkání budou k mání sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč, koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

Stránka 2 z 29
Výsledky 31 - 60 z 864

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital