Články A-týmuArma vyzve v sobotu Vlašim »

Fotbalisté Ústí nad Labem zavítají v rámci 19. kola Fotbalové národní ligy na půdu FC Sellier & Bellot Vlašim.
 

Petr Němec: Výkon byl špatný, ale musíme se dívat dopředu »

Ústečtí fotbalisté remizovali v pátečním derby s Varnsdorfem bez branek. Výkon téměř tisícovku diváků příliš nezahřál, což dobře věděl také trenér Ústečanů Petr Němec. "Výsledek a výkon mě mrzí kvůli divákům, kteří mrzli a těšili se po dlouhé době na fotbal," řekl po zápase.
 

Kuba shodil dres z Tomáše Smoly »

Premiéru si v pátečním utkání odbyla naše nová soutěž "Dvacku hoď, dres mu shoď". 
 

Tomáš Smola: Momentálně se trápíme »

Hodně naštvaný byl po páteční remíze v derby s Varnsdorfem útočník Army Tomáš Smola, který vyšel také ve druhém utkání na jaře střelecky naprázdno. Herní projev Army nebyl ideální. „Potřebujeme se nastartovat vítězstvím, v což jsem doufal dnes, ale nebylo to ono,“ hlesl Smola po utkání.

 

Derby branku nepřineslo »

První jarní domácí duel obstaralo derby mezi domácím Ústím nad Labem a Varnsdorfem. Utkání, hrané před 994 diváky, naonec branku nepřineslo.
 

Derby se blíží! Arma chce doma vyhrát s Varnsdorfem »

Již tradiční duel mezi ústeckými a varnsdorfskými fotbalisty bude tahákem 18.kola Fotbalové národní ligy. Arma chce po smolném zápase ve Znojmě doma zabrat a naplno bodovat. K tomu budeme potřebovat také Vaši podporu!
 

VIDEOREPORTÁŽ: Arma v Café In »

Přinášíme slibovanou videoreportáž z naší úterní akce v Café In v OC Forum na našem novém Youtube channelu, kde se fanoušci klubu mohou těšit na videoobsah z akcí, plánovaných naším klubem. Jedná se o další krok zlepšení komunikace směrem k našim fanouškům, kteří tak budou moci nakouknout ještě více do zákulisí a "pod pokličku" všeho podstatného.
 

ARMA ZVE SVÉ FANOUŠKY NA FOTBALOVÉ JARO »

Odpočítávání do úvodního jarního domácího utkání Army ve Fotbalové národní lize už se ze dnů přeměnilo na hodiny. Kromě samotného A mužstva se na jarní část připravovalo také marketingové oddělení klubu v čele s výkonným ředitelem Ing. Petrem Heidenreichem. „Máme přichystáno několik akcí, kterými chceme bavit diváky a vtáhnout je ještě více do hry,“ říká.

 

Fotbalisté Army vyměnili míče za tácy »

S úderem 17. hodiny nastoupili ke své „odpolední směně“ vybraní fotbalisté Ústí nad Labem v kavárně Café In v OC Forum.

 

SOUTĚŽ: DVACKU HOĎ, DRES MU SHOĎ! »

Máte v týmu Army oblíbeného hráče a toužíte po osobním setkání s ním ihned po zápase? Tak pečlivě čtěte. Připravili jsme pro Vás další soutěž, která bude probíhat při každém jarním domácím utkání A mužstva.

 

Petr Němec: Důležité je, že hráči nechali na hřišti vše »

Fotbalisté Ústí nad Labem měli dobře rozehranou jarní premiéru na hřišti Znojma, nakonec se však po pokaženém závěru vraceli do Ústí bez jediného bodu. Bojovnost se však týmu Petra Němce upřít nedá.

 

Arma vedla a bojovala, nakonec odjela ze Znojma s prázdnou »

Naši fotbalisté započali svou jarní misi ve Fotbalové národní lize na půdě 1. SC Znojmo FK, vedoucího týmu soutěže. Touha a přání našich hráčů bylo na půdě postupového aspiranta bodovat, stejně jako tomu bylo při minulé návštěvě na jižní Moravě, kdy Arma vyhrála 1:0 brankou Tomáše Smoly. I tentokrát bylo k bodovému zisku nakročeno, jenže vše se nakonec proměnilo ve smutný a nešťastný konec.
 

Armu čeká nejtěžší možný start jara, v pátek jede do Znojma »

Dlouhé čekání na utkání Fotbalové národní ligy skončilo. Svěřenci trenéra Petra Němce mají za sebou náročnou zimní přípravu a teď mohou ukázat, jaké ponese ovoce. Jenže soupeř je na úvod nejtěžší možný. Zavítáme na půdu vedoucího týmu soutěže ze Znojma. „Věřím, že dokážeme bodovat,“ řekl Michal Zeman, jenž by do utkání měl nastoupit s kapitánskou páskou na paži.

 

SOUTĚŽ: S Armou na cestách »

Naše A mužstvo čeká start jarní části Fotbalové národní ligy. Prvním utkáním bude pro svěřence trenérů Němce a Fouska páteční duel se Znojmem. A právě tímto utkáním startuje jedna z dalších soutěží, které pro Vás máme připravené a kterými Vás chceme ještě více vtáhnout do hry!

 

ARMA V CAFÉ IN – už v úterý 8.3.! »

Před prvním domácím jarním zápasem Fotbalové národní ligy jsme si pro Vás připravili už tradiční akci v OC Forum – „Arma v Café In“. 

 

TK: Armu čeká na jaře těžký úkol: Držet krok se špičkou FNL »

Ústečtí fotbalisté se po podzimu Fotbalové národní ligy nachází na 4. místě se ztrátou pouhých dvou bodů na postupové pozice. Na jaře by chtěli co nejdéle vydržet mezi špičkou druhé nejvyšší soutěže a z pozice černého koně možná útočit i na příčky nejvyšší. Sportovní cíle, stav kádru, ale třeba také písnička Františka Štvána a přítomnost Martina Fenina v týmu, byly dalšími tématy tiskové konference před úvodem jarní části soutěže.
 

Petr Němec: Hráči musí odevzdat maximum »

Trenér Petr Němec nezažil jednoduchou zimní přípravu. Tu mu totiž neustále kazila zranění, ze kterých se jeho svěřenci ne a ne vyléčit. V současné době je zraněný kapitán Martykán. „Zimní příprava byla dlouhá, což není žádná novinka. Letos jsme měli velký problém se zraněnými a nemocnými hráči, takže jsme měli někdy mimo hru až osm hráčů, což jsem snad ještě nezažil. Bohužel, museli jsme s tím nějak vyjít,“ hodnotil trenér Petr Němec.
 

Proběhla tisková konference před startem jarní části soutěže »

V úterý 1. března 2016 proběhla v tiskovém středisku FK Ústí nad Labem na Městském stadionu oficiální tisková konference před startem jarní části Fotbalové národní ligy, do které náš tým vstoupí z pozice 5. celku soutěže v pátek zápasem proti lídrovi FNL ze Znojma.
 

Generálka nevyšla, Arma prohrála s Vltavínem »

Generálka na start jara Fotbalové národní ligy ústeckým fotbalistům nevyšla, v Modré prohráli s vedoucím týmem ČFL Vltavínem 1:4.
 

Pozor! Změna času výkopu!Armu čeká generálka na start druholigového jara »

Už příští pátek startuje pro ústecké fotbalisty jaro Fotbalové národní ligy. 4. března je totiž čeká zápas na půdě ambiciózního Znojma.
 

A mužstvo odjelo na soustředění »

Naši fotbalisté v úterý dopoledne odcestovali do Roudnice nad Labem, kde absolvují krátké soustředění.
 

Ústí v přípravě porazilo Sokolov 2:0 »

V předposledním přátelském utkání si ústečtí fotbalisté připsali cenné vítězství na půdě Sokolova.
 

Další přípravné utkání čeká naše hráče v Sokolově »

Zimní přípravné období se pomalu, ale jistě, blíží ke svému konci. Předposlední přípravné utkání sehrajeme v sobotu dopoledne v Sokolově.
 

Do Ústí přichází Antonín Křapka, Vraštil do Ostravy »

Na hostování do konce sezóny přichází Antonín Křapka z Mladé Boleslavi.
 

Petr Němec: Věřím, že se tým dá dohromady »

Přinášíme zbytek rozhovoru s trenérem ústeckých fotbalistů Petrem Němcem - o průběhu přípravy, zdravotním stavu hráčů, stavu kádrů a plánech do zbytku přípravy.
 

Ústí - Brozany 6:2 »

V dalším přípravném utkání hostili svěřenci Petra Němce v sobotu od 11:00 na umělé trávě Brozany, účastníka ČFL.
 

V sobotu od 11:00 proti Brozanům »

V sobotu dopoledne je na programu další přípravný zápas A mužstva, ve kterém Arma přivítá účastníka ČFL SK Sokol Brozany. Na utkání jste srdečně zváni. Hraje se na umělé trávě Městského stadionu v Ústí nad Labem.
 

Lukáš Vraštil přichází na hostování »

Na půlroční hostování z Mladé Boleslavi přichází stoper či krajní obránce Lukáš Vraštil. 
 

Ústí doma prohrálo s Litoměřicemi »

Ústečtí fotbalisté sehráli v sobotu dopoledne další přípravné utkání, když od 10:30 přivítali na umělé trávě Městského stadionu divizní Litoměřice.
 

Arma v Modré nestačila na Teplice »

Fotbalisté Ústí nad Labem sehráli v sobotu od 11 hodin další přípravné utkání. V Modré vyzvali prvoligové Teplice. 
Stránka 23 z 27
Výsledky 661 - 690 z 795

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital