Články A-týmuBezpečnostní opatření při utkání s Hradcem Králové »

Vzhledem k tomu, že se na sobotní utkání mezi Ústím a Hradcem Králové (výkop v 17:00) chystá zájezd fanoušků z Hradce Králové, kteří chtějí oslavit svůj postup do Synot ligy, bude v sobotu vyhrazena "malá" tribuna se vchodem z Vinařské ulice POUZE fanouškům Hradce Králové. Domácí fandové tedy všichni musí na hlavní tribunu Městského stadionu. Děkujeme za pochopení.
 

Petr Výborný: Musím na sobě neustále pracovat »

Svůj první start v základní sestavě si proti Karviné připsal mladý útočník Petr Výborný. Arma toto utkání sice prohrála, ale jedno z pozitiv byl určitě sympatický výkon Petra Výborného.

 

Na VIP zájezd se vypraví Karel Červený ml. »

Při utkání s Karvinou jsme vylosovali také výherce další soutěže, kterou jsme si připravili spolu s naším partnerem AUTON CZ. Tou byla soutěž o VIP zájezd na utkání v Táborsku. Také tentokrát se radoval člen fanklubu Armové a to konkrétně Karel Červený ml. "Na utkání jsem plánoval jet i tak, ale toto je příjemný bonus. Určitě s sebou vezmu někoho z fanklubu," prozradil ihned na hřišti při předávání výherního certifikátu.
 

Fíša si odnesl domů dres Michala Leibla »

Ve včerejším losování se radoval člen fanklubu s přezdívkou "Fíša", který si vybral dres Michala Leibla. "Fíša" si koupil slosovatelný kupón v naší soutěži "Dvacku hoď, dres mu shoď" a byl o poločase šťastným výhercem.
 

Ústí stačilo Karviné jen v první půli »

V rámci 28. kola FNL hostila Arma o postup bojující Karvinou.
 

Už v úterý hostí Arma Karvinou, té jde o postup do ligy! »

Předposlední domácí představení ústeckých fotbalistů je naplánováno na úterý 17. 5. 2016 od 18:00. Na domácím hřišti hostíme celek z Karviné, který je stále v přímém boji o postup do nejvyšší soutěže. Divákům půjde také o VIP zájezd na víkend od našeho partnera AUTON CZ.
 

Po volném víkendu čekají Armu zápasy s postupovými kandidáty »

Naši hráči mají tento víkend díky lichému počtu účastníků Fotbalové národní ligy volný los. Volný víkend však využijí k tréninku. Příprava mužstva směřuje k posledním dvěma domácím duelům, ve kterých nás čekají velice těžcí soupeři!
 

Při zápase s Karvinou se bude soutěžit o VIP zájezd na utkání v Táborsku »

Předposlední domácí utkání bude opět ve znamení soutěží. Kromě tradiční poločasové soutěže jsme si pro Vás spolu s naším partnerem AUTON CZ přichystali losování o VIP zájezd na poslední utkání sezóny, ve kterém se Arma představí na půdě Táborska.
 

Petr Barnat: První start je pro mě dosažení mety »

Svůj debut mezi dospělými si v pátečním zápase proti Baníku Sokolov odbyl další z odchovanců FK Ústí nad Labem - Petr Barnat, který v současnosti trénuje právě s naším "A" mužstvem. V sobotu pak přispěl k výhře dorostu nad Doubravkou v poměru 6:1. "Byl to povedený víkend," libuje si Petr Barnat.
 

Petr Němec: Ve zbytku soutěže musíme přidat »

Po zápase se Sokolovem vládlo zklamání z výkonu ve druhém poločase. Arma ztratila vedení a nakonec pouze remizovala 1:1. "Remíza byla zasloužená," řekl po utkání trenér Petr Němec.
 

Kryštof odešel domů v dresu Tomáše Smoly »

Také Tomáš Smola přišel v rámci soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď podruhé o dres. Tentokrát si argentinskou variantu našeho dresu odnesl domů Kryštof.
 

Arma se Sokolovem remizovala 1:1 »

V rámci 26. kola Fotbalové národní ligy hostila Arma na svém hřišti Sokolov. Na lavičku "A" mužstva usedl poprvé v kariéře dorostenec Petr Barnat, jenž si také v nastavení odbyl premiéru při utkání FNL.
 

Arma odstartuje domácí sérii utkáním se Sokolovem, už od 17:00! »

Do konce sezóny zbývají už jen 4 zápasy a hned 3 z nich odehraje Arma před domácím publikem. V pátek 6.5.2016 od 17:00 hostíme v rámci 26. kola Fotbalové národní ligy Sokolov.
 

Změna času výkopu utkání se Sokolovem »

Výkop pátečního utkání 26. kola Fotbalové národní ligy mezi FK Ústí nad Labem a FK Baník Sokolov se uskuteční o hodinu dříve, tedy v 17:00.
 

Daniel Procházka: Jsem rád, že můžu hrát v Ústí »

Daniel Procházka zaujal fanoušky svým výkonem (a brankou) proti Vyšehradu a vysloužil si místo v základu také proti Opavě. Se zápasem ve slezské metropoli však spokojený nebyl.
 

Arma v Opavě neuspěla »

V rámci 25. kola Fotbalové národní ligy Arma jela přes celou republiku do Opavy, na půdu soupeře, který na jaře čekal na výhru, ale zároveň pouze jednou prohrál.
 

Arma jede na půdu remízového krále »

Ústečtí fotbalisté, povzbuzení první jarní výhrou, míří v rámci 25. kola Fotbalové národní ligy na další dlouhý výlet. V sobotu v podvečer se družina Petra Němce představí na půdě Opavy.
 

Michal Zeman přišel podruhé o dres »

Také při posledním domácím utkání (výhra 4:1 s Vyšehradem) jsme soutěžili o dres Vámi vybraného hráče v rámci soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď.
 

Veverka: Nevyhrát v pátek, tak už nevyhrajeme nikdy »

Ríša Veverka si v pátečním utkání s Vyšehradem připsal dvě asistence, čímž přispěl k výhře 4:1. Po zápase byl tak konečně důvod k úsměvu a Ríša dokázal, že ani "rozhovorovou formu" neztratil. Přesvědčte se sami.
 

Němec: První branka nás uklidnila, hráli jsme pak skoro jako dříve »

Hodnocení z úst trenéra Petra Němce po pátečním utkání s Vyšehradem bylo vesměs pozitivní. Ústečané si připsali první jarní výhru, když porazili Slavoj Vyšehrad 4:1.
 

Arma zabrala a poprvé na jaře vyhrála! »

V rámci 24. kola Fotbalové národní ligy hostili naši fotbalisté FK Slavoj Vyšehrad, 14. tým tabulky Fotbalové národní ligy.
 

Cíl pro utkání s Vyšehradem? Konečně zvítězit! »

V rámci 24. kola Fotbalové národní ligy hostí fotbalisté Ústí nad Labem tým Slavoje Vyšehrad. Ústečané jdou do utkání s jasným cílem, a to zvítězit a potěšit tříbodově své fanoušky. Jednoduché utkání je však v žádném případě nečeká. Začínáme v pátek 22. 4. od 18 hodin na Městském stadionu v Ústí nad Labem!
 

Zacharda: Sráží nás zbytečné chyby »

S touhou konečně na jaře zvítězit hráli v sobotu naši fotbalisté na půdě Třince, ale bohužel se jim to opět nepodařilo a ze hřiště odešli poraženi. Dvakrát ze své sítě lovil míč brankář Zdeněk Zacharda.

 

Arma se vrací z Třince bez bodu »

V rámci 23. kola Fotbalové národní ligy nastoupili naši fotbalisté na půdě o záchranu bojujícího Třince. Přes celou republiku se vydali našemu týmu fandit také členové fanklubu "Armové", za což jim velice děkujeme!
 

Arma chce zabrat na půdě Třince »

Čekání na výhru chtějí fotbalisté Ústí nad Labem ukončit v utkání 23. kola Fotbalové národní ligy na půdě Třince. Tam vyrazili už dnes (v pátek) po obědě. Výkop utkání je v sobotu od 10:15.

 

 

Antonín Křapka: V Třinci musíme získat tři body »

Antonín Křapka zatím, kromě jednoho zápasu, odehrál plnou porci minut v barvách Army, ale výhru ještě nezažil. Stejně tak tomu bylo v sobotním zápase s Českými Budějovicemi.

 

VIDEOREPORTÁŽ: Víkend otců na Městském stadionu »

Přinášíme Vám videoreportáž z uplynulého utkání s Českými Budějovicemi, které jsme sehráli v rámci Víkendu otců.
 

Michal Zeman: Pomohl by nám ušmudlaný gól »

Ještě několik minut po závěrečném hvizdu seděl Michal Zeman spolu s Tomášem Smolou na lavičce náhradníků a přemýšlel, co bylo v sobotním utkání proti Českým Budějovicím (0:3) špatně. Kapitán Army se postavil k mikrofónům novinářů, kde se pokusil najít příčiny porážky.
 

FOTOGALERIE: Víkend otců na Městském stadionu »

Sobotní utkání se Městském stadionu neslo ve znamení Víkendu otců. Zaregistrovaní otcové s dětmi měli vstup na utkání zdarma, dostali u vchodu malou pozornost v podobě tleskadla a jeden z nich se stal šťastným výhercem vozu s plnou nádrží na víkend od našeho partnera AUTON CZ, konkrétně Petr Krýsl (informovali jsme zde).
 

Petr Krýsl se synem vyhrál auto na víkend od našeho partnera AUTON CZ »

Sobotní zápas s Českými Budějovicemi se hrál v rámci Víkendu otců a právě pro tuto příležitost jsme si spolu s naším partnerem AUTON CZ připravili akci pro otce s dětmi.
Stránka 23 z 29
Výsledky 661 - 690 z 845

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital