Články A-týmu

Arma se v neděli postaví rozjetému Hradci »

Poslední venkovní utkání v této sezóně mají před sebou fotbalisté Ústí nad Labem.

fnliga.cz: Filip Novotný: Každá zkušenost s ligovým týmem je pro nás cenná »

Praha – Po senzačním vyřazení pražské Slavie si fotbalisté Ústí nad Labem brousili zuby i na dalšího ligistu, Duklu Praha. Tentokrát se však naplno projevila převaha zkušenějšího soupeře a Severočeši v osmifinále podlehli celkovým skóre 0:6. O obou kláních, ale i o výkonech týmu ve Fotbalové národní lize, hovořil po zápase Filip Novotný.

MOL cup: I druhý zápas skončil 3:0 pro Duklu »

V úterý Arma sehrála odvetu osmifinále MOL cupu hranou na Julisce.

Arma si chce druhý zápas proti Dukle užít »

V úterý od 16 hodin sehraje Arma odvetu osmifinále MOL cupu proti Dukle Praha.

Petr Němec: Bod jsme uhrát mohli »

Ústečtí fotbalisté v sobotním zápase prohráli na půdě Karviné 1:0 po branci Urgely ze 71. minuty. Brankou se rozplynula vidina zisku bodů v hornickém městě.

V Karviné rozhodla jediná branka »

Arma se v rámci 14. kola FNL představila na půdě Karviné, která byla před utkáním o bod za naším týmem.

Armu čeká dlouhá cesta, hraje v Karviné »

Po volném víkendu se vrací do akce fotbalisté Ústí nad Labem. V rámci 14. kola Fotbalové národní ligy má však Arma před sebou daleký "výlet".

Josef Eliáš nominován mezi náhradníky reprezentace do 21 let »

Trenér české reprezentace do 21 let Vítězslav Lavička dnes oznámil nominaci pro dvojici kvalifikačních duelů.

Volno jsem si užil a je jednoduché si na něj zvyknout, říká s úsměvem Honza Peterka »

Během náročného podzimu, který Armě zatím vychází na výbornou, se hráčům naskytla možnost odpočinku, kterou každý s radostí využil. Jinak tomu nebylo ani u středního záložníka Jana Peterky.

FARMA: Veverka opět skóroval, Lovosice drží vedení v tabulce »

Farma našeho klubu z Lovosic drží 1. místo v divizi sk.B a nyní má náskok už čtyř bodů.

FARMA: Veverka pomohl Lovosicím k obratu v derby »

Lovosická farma našeho týmu opět vede v divizi sk.B. Před druhým Kladnem má náskok jednoho bodu.

Arma přivezla ze Sokolova remízu, kvůli penaltě v závěru »

Opět ten proklatý závěr, mohou si říkat fotbalisté Ústí nad Labem po utkání na půdě Sokolova, kam zajížděli v rámci 12. kola Fotbalové národní ligy.

Podkrušnohorské derby: Druhá Arma míří na půdu třetího Sokolova »

V rámci 12. kola Fotbalové národní ligy míří naši fotbalisté na půdu Baníku Sokolov.

Dukla nám ukázala, jak se hraje první liga, uznal trenér Němec »

Trenér Ústí nad Labem Petr Němec po osmifinálovém zápase MOL cupu s Duklou Praha uznal velké kvality soupeře a věří, že konfrontace s tak kvalitním mužstvem může našemu týmu jen prospět.

MOL CUP: Dukla v Ústí ukázala sílu »

V rámci prvního osmifinále MOL cupu hostili naši fotbalisté účastníka Synot ligy FK Dukla Praha.

Nenechte si ujít další fotbalový svátek! »

Fotbalisté Ústí nad Labem se těší na další velký zápas! V úterý od 18:00 hostí účastníka Synot ligy FK Dukla Praha! Nenechte si ujít fotbalový svátek, kterým duel s ligovým soupeřem bezesporu je. Osmifinálový dvojzápas s Duklou Praha je za dveřmi.

iDnes.cz: Totální kolaps, hlesl ústecký Martykán po opavském gólovém finiši »

Takový scénář by nevymyslel ani Hollywood. Ve fotbalovém zápase v 90. minutě zvýšíte vedení už na dvougólové, přesto nakonec nevyhrajete. Nereálné? V pátek se přesně tohle stalo ve druhé lize hráčům Ústí.

Kolaps v závěru stál Armu body »

V dalším utkáním hostila Arma Opavu.

Startuje předprodej vstupenek na Duklu! »

Domácí pohárové utkání s Duklou Praha se blíží a startuje předprodej. Využijte včasné koupě vstupenky, o utkání je opět velký zájem.

Arma v pátek přivítá Opavu »

Naši fotbalisté budou v pátek usilovat o prodložení neporazitelnosti. Navíc budou hájit svou domácí pevnost jako vedoucí celek soutěže. Nepřijede však snadný soupeř - Slezský FC Opava.

Petr Němec: Chceme zůstat na zemi »

Rozhovor s trenérem Petrem Němcem po utkání na Vyšehradě, po kterém Arma vede tabulku Fotbalové národní ligy.

Arma veze zasloužené body z Vyšehradu »

Třetinu soutěže zakončili fotbalisté Ústí nad Labem na půdě Vyšehradu, respektive Žižkova, kde své domácí zápasy hraje Slavoj Vyšehrad.

O další body v neděli proti Vyšehradu »

V neděli dopoledne čeká naše fotbalisty další bitva o body do tabulky Fotbalové národní ligy. Tentokrát pojedeme na Žižkov, kde svá domácí utkání hraje nováček z Vyšehradu.

Petr Němec byl zvolen trenérem měsíce FNL! »

Ústecký trenér Petr Němec byl zvolen nejlepším trenérem Fotbalové národní ligy za měsíc září!

Rozhovor s výkonným ředitelem klubu Ing. Petrem Heidenreichem »

Přinášíme Vám rozhovor s novým výkonným ředitelem klubu Ing. Petrem Heidenreichem.

TK: Vedení klubu představilo koncepci a zdůvodnilo změny »

Ve středu dopoledne proběhla tisková konference FK Ústí nad Labem, při které byly sděleny informace, týkající se budoucnosti našeho klubu.

Termín prvního osmifinále MOL cupu »

První utkání osmifinálového utkání MOL cupu mezi FK Ústí nad Labem a FK Dukla Praha bude po dohodě klubů sehráno v úterý 20.10.2015 od 18:00 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.

FARMA: Lovosice vedou Divizi sk.B »

Podobně jako se daří našemu A mužstvu, tak i naše farma z Lovosic jede na vítězné vlně a co víc, dokonce vede Divizi sk.B!

Petr Němec: Branka do šatny nás zabrzdila, ale vyhráli jsme zaslouženě »

Trenér Petr Němec mohl být po zápase s Třincem, který jeho svěřenci vyhráli 3:1, opět spokojený. Hlavně se hrou v prvním poločase, protože raketový start Army určil ráz celého utkání.

Rozjetá Arma porazila také Třinec! »

V rámci 9.kola hostila Arma na domácí půdě tým Třince. Jednalo se o duel tabulkových sousedů. Arma byla před zápasem na 5.místě se ziskem 15 bodů, Třinec o příčku pod námi se ziskem 11 bodů.
Stránka 25 z 27
Výsledky 721 - 750 z 796