Články A-týmu

Skála: Měli jsme to uhrát »

Trenér Jiří Skála i přes porážku viděl určitá pozitiva.

Arma se výhrou nerozloučila »

V rámci 15. kola Fortuna národní ligy jsme hostili na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK, to byl také poslední domácí zápas v podzimní části. Bohužel Arma se vítězně s diváky nerozloučila, když padla po gólu z 90. minuty 0:1.

Ústí hostí Znojmo »

V posledním domácím utkání podzimní části Fortuna národní ligy přivítáme v rámci 15. kola na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK.

Výborný: Cíl na Znojmo? Předvést kvalitní výkon a získat 3 body! »

Před sobotním utkáním proti Znojmu jsme vyzpovídali Petra Výborného.

Sobotní sportovní odpoledne! »

V sobota 12. listopadu 2016 si přijdou na své fotbaloví a hokejoví fanoušci. FK Ústí nad Labem a HC Slovan Ústí nad Labem si k této příležitosti pro Vás připravili společnou kampaň.

Ústí dostalo pět gólů a vrací se bez bodu »

V rámci 14. kola Fortuna národní ligy jsme zavítali na půdu dosavadního lídra tabulky Sigmy Olomouc.

ARMA vyráží do Olomouce »

Ústecké fotbalisty čeká další cesta na Moravu.

Derby je naše! Varnsdorf porážíme 2:0 »

Utkání 13. kola Fortuna národní ligy přineslo třaskavé derby mezi FK Ústí nad Labem a FK Varnsdorfem! Zápas se nevyvíjel nejlépe pro domácí fotbalisty, ale nakonec se na ně usmálo štěstí a dokázali zvítězit po hektickém druhém poločase 2:0!

V pátek v regionálním derby přivítáme FK Varnsdorf »

Fotbalisty Ústí nad Labem čeká předposlední domácí utkání podzimní části Fortuna národní ligy. V pátek 28. října doma na Městském stadionu přivítáme v regionálním derby aktuálně jedenáctý celek tabulky FK Varnsdorf. Zápas začíná v 18:00.

Vyfoť autobus a pojď na derby ZDARMA! »

Regionální derby je již za dveřmi, a Vy máte možnost jít na derby s Varnsdorfem ZDARMA!

Arma se vrací bez bodu »

Ústečtí fotbalisté se z hlavního města vrací sice bez bodu, ale na lavičce náhradníků seděli naši dorostenci Kryštof Kubný, Kamil Hošek a Petr Kunc! Poslední zmiňovaný zasáhl do hry na postu pravého obránce, když střídal Ivana Šnirce a nebyl jen do počtu, naopak byl vidět a nahrával i na střelu, která neskončila gólem jen díky skvěle chytajícímu domácímu gólmanovi!

Ústecká Arma míří na půdu FK Viktorie Žižkov »

Ústečtí fotbalisté míří v dohrávce 12. kola Fortuna národní ligy na půdu Žižkova, zápas se hraje v neděli 23. 10. 2016 v 10:15.

Ohlédnutí za úspěšným pátkem »

Vracíme se zpět k pátečnímu utkání, které naši fotbalisté dobře zvládli a kde bylo možné shlédnout křest autobusu, společně s celorepublikovou akcí "Víkend otců".

Arma vybojovala další tři body! »

11. kolo Fotbalové národní ligy přineslo bohatý program pro ústecké diváky. Arma se role favorita zhostila velmi dobře, nedopustila překvapení a na domácím stadionu zvítězila nad Vítkovicemi 2:1.

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Fotbal v našem klubu nekončí pátečním utkáním „A“ mužstva. Doma se představí hned šest našich týmů. Přípravky pak čekají satelity v Teplicích a Chomutově.

Vyhrajte auto na víkend s plnou nádrží ZDARMA! »

S Armou máte možnost vyhrát auto s plnou nádrží na víkend ZDARMA!

Ústí nad Labem hostilo dva zápasy kvalifikace o ME 2017! »

Ústecký region a Městský stadion v Ústí nad Labem se stal hostitelem první fáze kvalifikace o Mistroství Evropy U19 v Gruzii 2017

Arma loupila v dalekém Prostějově! »

V rámci 10. kola Fotbalové národní ligy zavítali fotbalisté ústecké Army na půdu dalekého Prostějova. I po velmi brzkém vyloučení našeho hráče dokázali kluci vstřelit branku, která byla vítězná, a tak si po výsledku 0:1 vezeme zpět na sever Čech tři body!

Informace k sobotnímu utkání české fotbalové reprezentace U19 »

Přinášíme Vám informace ke kvalifikačnímu utkání české fotbalové reprezentace U19 proti národnímu týmu Slovinska.

Arma jede do Prostějova »

V rámci 10. kola FNL zavítají ústečtí fotbalisté na půdu Prostějova.

Reprezentace U19 na Městském stadionu v Ústí nad Labem! »

Ústecký kraj je hostitelem první fáze kvalifikace o Mistrovství Evropy 2017 v Gruzii!

Jiří Skála: Bod beru »

Vracíme se k pátečnímu utkání, kdy jsme hostili FC MAS Táborsko a oba dva celky brali po jednom bodu po bezbrankové remíze. Utkání hodnotil Jiří Skála.

S Táborskem bez gólu »

V dalším kolem Fotbalové národní ligy jsme remizovali 0:0 s Táborskem.

Do Ústí přijede Táborsko »

V dalším kole Fotbalové národní ligy přívítáme na Měststkém stadionu FC MAS Táborsko.

Pětice hráčů A-týmu byla součástí projektu Měsíc náborů »

Naši hráči byli součástí projektu Měsíc náborů ve Velkém Březně.

Ústí si z Třince odváží 3 body! »

V dalším pokračování Fotbalové národní ligy jsme zavítali na půdu Třince.

Arma míří do dalekého Třince »

V dalším pokračování Fotbalové národní ligy míří ústečtí fotbalisté na půdu 485 km vzdáleného Třince.

Skála: Gól do šatny nám ublížil »

3. kolo MOL Cupu ústeckým fotbalistům nevyšlo. S Brnem z toho byla prohra 1:4. Trenér Skála hodnotí utkání:

V poháru nám stopku vystavilo Brno »

V rámci 3. kola MOL Cupu jsme doma přivítali FC Zbrojovku Brno. Utkání pro Armu bohužel nemělo dobrý konec.

Arma jde na Zbrojovku Brno »

Ve 3. kole v rámci MOL Cupu hostí FK Ústí nad Labem ligovou FC Zbrojovku Brno. Utkání odstartuje ve středu 21. 9. 2016 a slibuje velice atraktivní duel s ligovým soupeřem vedeným bývalým trenérem ústecké Army Sváťou Habancem!
Stránka 3 z 12
Výsledky 61 - 90 z 353