Články A-týmu

Podzim pohledem statistik »

Přinášíme Vám přehled hráčských statistik za podzimní část Fortuna národní ligy.

Společnost GLENCORE se stává partnerem ústeckého fotbalu! »

Dne 9. 12. 2016 proběhla v prostorách závodu společnosti GLENCORE AGRICULTURE CZECH, s. r. o., která se v Ústí nad Labem zabývá výrobou olejů společná tisková konference Fotbalového klubu Ústí nad Labem a právě společnosti GLENCORE. Obě společnosti oficiálně představili projekt spolupráce a výše uvedená společnost se stává novým hlavním partnerem FK Ústí nad Labem. Společnost GLENCORE AGRICULTURE CZECH, s. r. o. navazuje na úspěšnou tradici výroby jedlých olejů společnosti Georg Schicht, posléze Usti Oils, s. r. o., která vznikla 6. 7. 1848 právě v ...

Plán zimní přípravy 2017 »

Přinášíme Vám plán zimní přípravy 2017, která odstartuje 3. ledna 2017. Jako každý rok platí, že místa či termíny zápasů se mohou měnit podle počasí či dalších faktorů, takže pro nejnovější informace sledujte naše stránky.

Klubový kalendář pro rok 2017! »

Klubový kalendář FK Ústí nad Labem pro rok 2017 je již v prodeji!

Ústečtí fotbalisté byli součástí Sportovních Vánoc! »

Na Lidickém náměstí proběhly Sportovní Vánoce 2016.

A-tým opět na ledě Zimního stadionu! »

Hráči a realizační tým našeho A-týmu si opět zpestřili tréninkový program hokejovým utkáním.

Galavečer ústecké Army již v pátek »

Již třetí ročník pokračování Galavečeru ústecké Army se nezadržitelně blíží. Buďte i Vy součástí této klubové společenské akce, která se uskuteční v pátek 2. 12. 2016 na Větruši.

Peterka: Bohužel nás zabrzdila zranění »

Po skončení podzimní části soutěže jsme vyzpovídali kapitána týmu Honzu Peterku.

Skála: 23 bodů je velmi pozitivních! »

Po skončení podzimní části soutěže jsme vyzpovídali trenéra Jiřího Skálu, který zhodnotil podzimní část soutěže.

Fotbalisté poměřili své síly na ledě! »

I letos bylo na Zimním stadionu k vidění hokejové utkání našich fotbalistů.

Ústí využilo přesilovku a ze Sokolova si odváží 3 body! »

Poslední soutěžní zápas v tomto kalendářním roce čekal fotbalisty Ústí na půdě FK Baníku Sokolov. Oba týmy dělily od sebe v tabulce pouhé 2 body, a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání.

Fankluby Army a Slovanu spojili své síly! »

Sobota 12. 11. 2016 se nesla v Ústí nad Labem ve sportovním duchu.

V posledním mistrovském utkání roku 2016 míříme do Sokolova! »

V předehrávce 16. kola Fortuna národní ligy míří ústečtí fotbalisté na půdu Baníku Sokolov.

Skála: Měli jsme to uhrát »

Trenér Jiří Skála i přes porážku viděl určitá pozitiva.

Arma se výhrou nerozloučila »

V rámci 15. kola Fortuna národní ligy jsme hostili na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK, to byl také poslední domácí zápas v podzimní části. Bohužel Arma se vítězně s diváky nerozloučila, když padla po gólu z 90. minuty 0:1.

Ústí hostí Znojmo »

V posledním domácím utkání podzimní části Fortuna národní ligy přivítáme v rámci 15. kola na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK.

Výborný: Cíl na Znojmo? Předvést kvalitní výkon a získat 3 body! »

Před sobotním utkáním proti Znojmu jsme vyzpovídali Petra Výborného.

Sobotní sportovní odpoledne! »

V sobota 12. listopadu 2016 si přijdou na své fotbaloví a hokejoví fanoušci. FK Ústí nad Labem a HC Slovan Ústí nad Labem si k této příležitosti pro Vás připravili společnou kampaň.

Ústí dostalo pět gólů a vrací se bez bodu »

V rámci 14. kola Fortuna národní ligy jsme zavítali na půdu dosavadního lídra tabulky Sigmy Olomouc.

ARMA vyráží do Olomouce »

Ústecké fotbalisty čeká další cesta na Moravu.

Derby je naše! Varnsdorf porážíme 2:0 »

Utkání 13. kola Fortuna národní ligy přineslo třaskavé derby mezi FK Ústí nad Labem a FK Varnsdorfem! Zápas se nevyvíjel nejlépe pro domácí fotbalisty, ale nakonec se na ně usmálo štěstí a dokázali zvítězit po hektickém druhém poločase 2:0!

V pátek v regionálním derby přivítáme FK Varnsdorf »

Fotbalisty Ústí nad Labem čeká předposlední domácí utkání podzimní části Fortuna národní ligy. V pátek 28. října doma na Městském stadionu přivítáme v regionálním derby aktuálně jedenáctý celek tabulky FK Varnsdorf. Zápas začíná v 18:00.

Vyfoť autobus a pojď na derby ZDARMA! »

Regionální derby je již za dveřmi, a Vy máte možnost jít na derby s Varnsdorfem ZDARMA!

Arma se vrací bez bodu »

Ústečtí fotbalisté se z hlavního města vrací sice bez bodu, ale na lavičce náhradníků seděli naši dorostenci Kryštof Kubný, Kamil Hošek a Petr Kunc! Poslední zmiňovaný zasáhl do hry na postu pravého obránce, když střídal Ivana Šnirce a nebyl jen do počtu, naopak byl vidět a nahrával i na střelu, která neskončila gólem jen díky skvěle chytajícímu domácímu gólmanovi!

Ústecká Arma míří na půdu FK Viktorie Žižkov »

Ústečtí fotbalisté míří v dohrávce 12. kola Fortuna národní ligy na půdu Žižkova, zápas se hraje v neděli 23. 10. 2016 v 10:15.

Ohlédnutí za úspěšným pátkem »

Vracíme se zpět k pátečnímu utkání, které naši fotbalisté dobře zvládli a kde bylo možné shlédnout křest autobusu, společně s celorepublikovou akcí "Víkend otců".

Arma vybojovala další tři body! »

11. kolo Fotbalové národní ligy přineslo bohatý program pro ústecké diváky. Arma se role favorita zhostila velmi dobře, nedopustila překvapení a na domácím stadionu zvítězila nad Vítkovicemi 2:1.

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Fotbal v našem klubu nekončí pátečním utkáním „A“ mužstva. Doma se představí hned šest našich týmů. Přípravky pak čekají satelity v Teplicích a Chomutově.

Vyhrajte auto na víkend s plnou nádrží ZDARMA! »

S Armou máte možnost vyhrát auto s plnou nádrží na víkend ZDARMA!

Ústí nad Labem hostilo dva zápasy kvalifikace o ME 2017! »

Ústecký region a Městský stadion v Ústí nad Labem se stal hostitelem první fáze kvalifikace o Mistroství Evropy U19 v Gruzii 2017
Stránka 4 z 14
Výsledky 91 - 120 z 396