Články A-týmuLigová Zbrojovka Brno již tuto středu! »

Ve středu 21. 9. 2016 přivítáme od 17:00 ligovou Zbrojovku Brno pod vedením ex-ústeckého trenéra Svatopluka Habance!
 

Lukáš Pouček: Jsem rád, že jsme to zvládli »

Rozhovor s autorem 2 branek v pátečním utkání 7. kola s Pardubicemi.
 

Po výborném výkonu porážíme Pardubice! »

V rámci 7. kola Fotbalové národní ligy jsme doma hostili FK Pardubice.
 

Vstupenky na 3. kolo MOL Cupu v prodeji! »

Odstartoval předprodej vstupenek na 3. kolo MOL Cupu proti FC Zbrojovce Brno.
 

V pátek hostíme Pardubice! »

V dalším kole Fotbalové národní ligy přivítame tým z města perníku FK Pardubice.
 

Skála: Nedisciplinovanost hráčů rozhodla o výsledku utkání »

Dohrávka 5. kola Fptbalové národní ligy ústeckým hráčům hrubě nevyšla. Není tedy divu, že trenér Skála byl ke svým svěřencům dost kritický.
 

Ústí doma utrpělo vysokou porážku »

V dohrávce 5. kola Fotbalové národní ligy jsme hostili na Městském stadionu soupeře ze středních Čech, a to FC Sellier & Bellot Vlašim.
 

V dohrávce 5. kola přivítáme Vlašim »

V dohrávce 5. kola Fotbalové národní ligy přívítáme na Městském stadionu FC Sellier & Bellot Vlašim.
 

Na utkání s Vlašimí, plakát Army! »

Téměř týden běží předprodej balíčku na domácí zápasy s Vlašimí (13. 9. 2016 - 18: 00) a Pardubicemi (16. 9. 2016 - 18:00), ke kterému jako bonus dáváme plakát A-týmu. Ten si ovšem můžete pořídit i přímo na zápase!
 

Z Českých Budějovic bohužel bez bodu »

V rámci 6. kola Fotbalové národní ligy zavítali ústečtí fotbalisté na půdu Českých Budějovic, kde Arma své poslední dva duely vyhrála. Oproti minulému utkání v Opavě udělal trenér Skála jednu změnu. Frantu Myslivečka v základní sestavě nahradil Daniel Procházka.
 

Skála: Do Budějovic jedeme s cílem neprohrát! »

Před pátečním utkáním v Českých Budějovicích jsme připravili rozhovor s trenérem A týmu Jiřím Skálou.
 

Odstartoval předprodej vstupenek na domácí utkání s Vlašimí a Pardubicemi! »

Dnes (7. 9.) dopoledne odstartoval předprodej vstupenek na domácí utkání s Vlašimí (13. 9.) a Pardubicemi (16. 9.)
 

V pátek zavítáme do Českých Budějovic »

V rámci 6. kola Fotbalové národní ligy zamíří naši fotbalisté na půdu Českých Budějovic.
 

Soutěž o lístky na domácí utkání! »

Vyhlašujeme vědomostní soutěž na domácí utkání s Pardubicemi!
 

Arma ve 3. kole MOL Cupu vyzve Zbrojovku Brno! »

V rámci 3. kola MOL Cupu na městském stadionu v Ústí přívítáme účastníka nejvyšší české soutěže FC Zbrojovku Brno!
 

Z Opavy se vracíme s bodem »

V rámci 4. kola Fotbalové národní ligy zajížděli naši fotbalisté na půdu Opavy. Poprvé v základní sestavě se představil František Mysliveček, na opavské straně se pak postavili dva exÚstečané, Tomášové Jursa a Smola a také brankář Vilém Fendrich.
 

Armu čeká těžký duel na půdě vedoucí Opavy »

V rámci 4. kola Fotbalové národní ligy míří naši fotbalisté na půdu Opavy, vedoucího celku soutěže po třetím kole. Na půdě Opavy se našemu celku v posledních letech příliš nedařilo...
 

Děkujeme všem partnerům! »

Buďte vidět i Vy na stadionu FK Ústí nad Labem!

 

Arma v poháru postupuje. Bez komplikací se zápas neobešel »

Arma si ve druhém kole MOL Cupu poradila s třetiligovým Benešovem, který nakonec porazila 4:2. Zápas se však nevyvíjel hladce, Arma dvakrát prohrávala a celý druhý poločas odehrála v deseti hráčích.
 

Armu čeká druhé kolo MOL Cupu, jede do Benešova »

Fotbalisté Army mají před sebou druhé kolo MOL Cupu, ve kterém zajíždí na půdu Benešova. Cíl pro toto utkání je jasný, vrátit se na vítěznou vlnu a splnit povinnost postupu do 3. kola poháru. Snadný úkol to však nebude...
 

Deník.cz: V deseti už to bylo těžké, řekl Zacharda »

Ústí n. L. – Jako lavina se na něj valily útoky soupeře. Gólman Army Zdeněk Zacharda v první půli s Ostravou dvakrát inkasoval, ale nebýt jeho zákroků, bylo by rozhodnuto podstatně dříve. Z domácích hráčů byl na hřišti nejlepší.
 

2566 diváků sledovalo výhru Ostravy v Ústí »

Ve 3. kole Fotbalové národní ligy hostili naši fotbalisté před plným Městským stadionem v Ústí nad Labem exligový FC Baník Ostrava. Ústecký trenér Jiří Skála udělal v sestavě jednu změnu, místo Šnirce se do sestavy Výborný. Na levého beka se pak posunul Michal Leibl.
 

V pátek přijíždí exligový Baník Ostrava »

Moc slavnějších týmů v rámci Fotbalové národní ligy na Městský stadion v Ústí nad Labem nepřijede. Fotbalový svátek je tu. V pátek hostí Arma slavný a exligový FC Baník Ostrava. Výkop je v 17:00. Zápas, díky velkému množství fanoušků, kteří se chystají přicestovat z Ostravy, slibuje zajímavou kulisu, tak buďte u toho!
 

ARMA SE CHYSTÁ NA BANÍK OSTRAVA »

Ve 3. kole Fotbalové národní ligy hostí FK Ústí nad Labem exligový Baník Ostrava. Utkání, které odstartuje v pátek 19. 8. 2016 v 17:00, bude velice atraktivní, protože také ze samotné metropole Slezska se chystá do Ústí nad Labem velký počet fanoušků.
 

Předprodej vstupenek na utkání s Baníkem Ostrava »

Dnešním dnem (tj. úterý 16. 8. 2016) startuje předprodej vstupenek na zápas s Baníkem Ostrava. Pokud se chcete vyhnout frontám před pátečním utkáním, které má stanovený výkop na 17:00, kupte si lístek v předprodeji a to buď na sekretariátu FK Ústí nad Labem na Městském stadionu (3. patro) nebo v kavárně Café In v OC Forum. Cena jedné vstupenky je 50 Kč, ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma.
 

Organizační pokyny při pátečním utkání »

Vzhledem k tomu, že PČR vyhodnotila páteční utkání mezi Ústím a Ostravou (výkop v 17:00) jako rizikové, budou na pátečním utkání platit speciální bezpečnostní opatření. 
 

Změna času výkopu zápasu s Ostravou »

Po dohodě klubů bude mít páteční zápas mezi Ústím nad Labem a Baníkem Ostrava posunutý výkop na 17:00 (namísto původně plánovaného v 18:00). Klub také plánuje vydání organizačních pokynů, které budou popisovat bezpečnostní opatření na pátečním utkání.
 

Moulis: Za góly jsem rád, ale hlavně, že se vyhrálo »

Pavel Moulis zažil návrat na ústecký trávník. Když z Ústí odcházel, hrálo se ještě před stavebními kulisami a týmy se převlékaly v buňkách. „Vypadá to, jako bych se vrátil úplně někam jinam. Do nového Ústí,“ usmál se 25letý útočník. Nyní je zpět v Ústí posilněný o ligové zkušenosti v barvách Jablonce, Olomouce i Příbrami.
 

Skála: Proti Ostravě můžeme vyběhnout s čistou hlavou »

Poctivě mokl v košili u postranní čáry a vyplatilo se. Domácí premiéra trenéra Jiřího Skály nemohla dopadnout lépe. Arma vykročila za vítězstvím hned v prvním poločase, kdy Sokolov uzemnila hned třemi góly. Ve druhém poločase se nechal zbytečné vyloučit střídající Pícha, což však cestu Army k vítězství nepřekřížilo.

 

Skvělý první poločas znamená vítěznou domácí premiéru! »

V prvním domácím utkání nové sezóny přívítala Arma Baník Sokolov. Domácí premiéru si kromě trenéra Skály a několika nových hráčů odbyly také nové dresy a trávník.
Stránka 4 z 12
Výsledky 91 - 120 z 353

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital