Články A-týmuRadost po vítězném utkání! »

Arma porazila na závěr podzimu po famózním prvním poločase Chrudim 3:1 a radost v kabině byla velká.
 

Ústí nad Labem vyzve v posledním soutěžním utkání kalendářního roku 2018 Chrudim »

Ústí nad Labem – Svěřenci Aleše Křečka přivítají v utkání 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR MFK Chrudim. Arma bude chtít v pátek 23. 11. 2018 od 18:00 hod. napravit výsledek z posledního domácího zápasu, kdy nestačila na Hradec Králové v poměru 0:1. Po první vstřelené brance Army bude následovat také Plyšákománie.

 

Arma odehrála přátelský duel v Norimberku, skórovali Krátký a Procházka »

Norimberk (SRN) – O sváteční sobotní odpoledne 17. 11. 2018 si svěřenci Aleše Křečka udělali výlet až do německého Norimberku, kde sehráli o reprezentační přestávce přátelské utkání s místním celkem první německé Bundesligy. Po nepříliš výsledkově vydařené první půli Arma druhý poločas zabrala, přesto odjížděla poražena.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Chrudimi »

Zítra čeká Armu poslední zápas podzimní části sezóny. V 18:00 přivítá na Městském stadionu Chrudim. Na utkání spustíme Plyšákománii s Armou 2018 a těšit se můžete i na oblíbené soutěže či prodej nového kalendáře.
 

Petr Heidenreich po podpisu Memoranda: Mluvit o postupu by bylo nyní troufalé »

Ústí nad Labem – Memorandum o spolupráci mezi oběma kluby podepsalo vedení FK Ústí nad Labem a FK Teplice v pátek 16. 11. 2018. Výkonný ředitel prvně jmenovaného klubu Ing. Petr Heidenreich po podpisu vyloučil, že by Arma kvůli spolupráci s Teplicemi byla bez ambicí, pohledem na věc přispěli i další aktéři tiskové konference.

 

Vyražte v pátek na duel s Chrudimí se sponzorskou vstupenkou a domů s hodnotnými cenami »

Ústí nad Labem – Také na poslední utkání letošního kalendářního roku s MFK Chrudim si můžete v pátek 23. 11. 2018 zakupovat sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

Na utkání s Chrudimí spustíme Plyšákománii s Armou 2018! Udělejte dětem krásné Vánoce! »

V pátek 23. listopadu od 18:00 čeká Armu poslední utkání podzimní části sezóny. A právě na tomto utkání spustíme Plyšákománii s Armou 2018! Obdarujte děti a udělejte jim krásné Vánoce!
 

Lukáš Matějka vás zve na utkání proti Chrudimi »

Lukáš Matějka vás zve na páteční uktání proti Chrudimi. Začínáme v 18:00! Přijďte na Armu a podpořte Plyšákománii s Armou 2018!
 

Vydražte podepsanou kapitánskou pásku Jana Peterky! »

Vydražte jedinečné podepsané pásky kapitánů z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s národním motivem a přispějte na dobrou věc!
 

Arma podepsala s Teplicemi Memorandum o vzájemné spolupráci mezi oběma kluby »

Ústí nad Labem – V pátek 16. 11. 2018 byla v tiskovém středisku ústeckého stadionu na programu tisková konference FK Teplice a FK Ústí nad Labem ohledně podpisu Memoranda o vzájemné spolupráci s platností na dobu neurčitou. Oba kluby se zavázaly ke vzájemné výpomoci a nastavily si pravidla, za kterých budou především mladší hráči mezi kluby pendlovat.

 

Arma se v přátelském utkání střetne s bundesligovým Norimberkem! »

Už zítra se Arma potká s věhlasným soupeřem. V 15:30 vstoupí do přátelského utkání proti týmu 1. FC Norimberk, který hraje Bundesligu, tedy nejvyšší německou soutěž.
 

Ústí nad Labem se vrací s prázdnou i z Jihlavy, po 558 minutách ukončil střelecké trápení Army venku Šup »

Jihlava – Duel 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nedopadl pro fotbalisty Ústí nad Labem nejlépe, když z jihlavského stadionu v Jiráskově ulici si odvezli prohru 1:4. Arma nastoupila do utkání s Mariánem Tvrdoněm mezi tyčemi, jako pozitivum může trenér Aleš Křeček brát prolomení prokletí, kdy Severočeši vstřelili v soutěži gól venku po 558 minutách.

 

Arma razí na reparát, pokusí se obrat o body Jihlavu »

Ústí nad Labem – Co nejdříve ukončit sérii 495 minut venku v soutěži bez vstřeleného gólu budou chtít svěřenci Aleše Křečka na jihlavském stadionu v Jiráskově ulici v zápase 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR. Fotbalisté Ústí nad Labem zahájí duel na Vysočině v pátek 9. 11. 2018 v 18 hodin.

 

Musíme přivézt nějaké body z venku, přál by si Richter. Arma ale nevstřelila venku gól 495 minut »

Ústí nad Labem - Zápas 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nedopadl pro svěřence Aleše Křečka nejlépe. Prohru 0:1 neodvrátil ani Daniel Richter, jenž se mohl prosadit z přímého volného kopu. Arma prohrála v domácím prostředí poprvé od 17. 11. 2017, kdy padla s Frýdkem-Místkem stejným poměrem.

 

Arma - Hradec: Další foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání od p. Solaře.
 

Arma - Hradec: soutěže »

I na utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme si pro fanoušky připravili hned tři soutěže.
 
 

Arma - Hradec: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás fotografie z dnešního utkání, tentokrát od p. Solaře.
 

Sérii domácí neporazitelnosti překazil Armě téměř po roce nůžkami Jiří Miker z Hradce Králové »

Ústí nad Labem – 17. 11. 2017 bylo dosud datum, kdy naposledy ústečtí fotbalisté v domácím prostředí prohráli. Bohužel osudným se nyní stal první listopadový den roku 2018, kdy Arma podlehla před televizními kamerami v rámci 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR Hradci Králové 0:1, přitom ještě v 89. minutě platil stav 0:0.

 

Jiří Lindr hodnotí utkání proti Hradci Králové »

Jiří Lindr hodnotí dnešní utkání proti Hradci Králové.
 

Ve fanshopu najdete nově vůni do auta! »

Nabídka fanshopu se rozrůstá každým dnem a dnes pro vás máme absolutní novinku. Vůni do vašeho auta!
 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Hradci Králové »

Už zítra čeká Armu utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Hradci Králové. Máme pro vás organizační informace k utkání.
 

Ve fanshopu najdete nové šály! »

Zima se blíží a nabídka ve fanshopu se znovu rozšiřuje! Tentokrát se rozrostl počet šál!
 

Ve šlágru 14. kola přivítá Ústí nad Labem Hradec Králové »

Ústí nad Labem - Fotbalisté Army ve 14. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR hostí FC Hradec Králové. Svěřenci Aleše Křečka budou před televizními kamerami opět chtít potěšit vlastní publikum a nedopustit dobytí ústeckého stadionu. I nadále totiž platí, že poslední domácí prohra Severočechů se zrodila 17. 11. 2017 s Frýdkem-Místkem (0:1). Obejít se Ústečtí budou muset bez Michala Leibla, který ve Varnsdorfu inkasoval po druhé žluté také červenou kartu.

 

Marek Krátký vás zve na utkání proti Hradci Králové »

Marek Krátký vás zve na čtvrteční utkání proti Hradci Králové. Začínáme v 18:00. Přijďte na Armu!
 

Vstupenky do divadla, knihu o ústecké kopané či jinou cenu? Vyhrát můžete ve čtvrtek za sponzorskou vstupenku »

Ústí nad Labem – Na čtvrteční televizní střetnutí s Hradcem Králové, které je na programu dne 1. 11. 2018, mohou fanoušci zakupovat opět sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

V Kotlině historicky nezvítězil Křeček ani Arma, to se ve Varnsdorfu nezměnilo ani ve sváteční neděli »

Ústí nad Labem – Dohrávka 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem vyzněla lépe pro prvně jmenovaný klub, který proti Armě drží na Městském stadionu v Kotlině neporazitelnost. O výsledku utkání rozhodla smolná vlastní branka Marka Strady.

 

Prolomení dalšího prokletí? Svěřenci Aleše Křečka vyráží do Varnsdorfu, kde nikdy nezvítězili »

Ústí nad Labem – Duel 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem bude k vidění v den připadající na oslavy 100 let vzniku československého státu, to jest 28. 10. 2018. Severočeské derby vypukne ve 14:30 hod., Arma bude chtít navázat na domácí výhry a získat další důležité body do soutěžní tabulky.

 

Zima se blíží! Do fanshopu se vrací čepice a čelenky »

Zima se blíží! A do fanshopu se tak vrací čepice a čelenky!
 

Dělal jsem práci fotografa novináře, odhalil tajemství oslavného gesta po první brance Táborsku Jiří Pimpara »

Ústí nad Labem – Mnoho fanoušků Army zaregistrovalo netradiční oslavu Jiřího Pimpary po vstřelené brance v pátečním zápase 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR Táborsku. Jednatřicetiletý rodák z Rumburku vystrčil zadek a zapózoval. Obránce se zkušenostmi z české nejvyšší fotbalové soutěže se přiznal, že s nápadem přišel sám a ani v dalších utkáních nehodlá přestat a ochudit fanoušky, kteří na duel s Táborskem dorazit nemohli.

 

Aleš Křeček jako první trenér Army porazil Táborsko. Je dobře, že jsem se to dozvěděl až po zápase, oddechl si »

Ústí nad Labem – Třináct vzájemných soubojů čekali fotbalisté Ústí nad Labem na vítězství nad Táborskem. Poprvé od roku 2012 se to povedlo až Aleši Křečkovi, který přiznal, že o nelichotivé bilanci nevěděl. Právě pod jeho vedením byli Severočeši blízko zdolání Táborska již 13. 4. 2018, ve 22. kole Fortuna národní ligy ČR ale inkasovali v 92. minutě vyrovnávací branku.

Stránka 4 z 32
Výsledky 91 - 120 z 946

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital