Články A-týmu

Arma loupila v dalekém Prostějově! »

V rámci 10. kola Fotbalové národní ligy zavítali fotbalisté ústecké Army na půdu dalekého Prostějova. I po velmi brzkém vyloučení našeho hráče dokázali kluci vstřelit branku, která byla vítězná, a tak si po výsledku 0:1 vezeme zpět na sever Čech tři body!

Informace k sobotnímu utkání české fotbalové reprezentace U19 »

Přinášíme Vám informace ke kvalifikačnímu utkání české fotbalové reprezentace U19 proti národnímu týmu Slovinska.

Arma jede do Prostějova »

V rámci 10. kola FNL zavítají ústečtí fotbalisté na půdu Prostějova.

Reprezentace U19 na Městském stadionu v Ústí nad Labem! »

Ústecký kraj je hostitelem první fáze kvalifikace o Mistrovství Evropy 2017 v Gruzii!

Jiří Skála: Bod beru »

Vracíme se k pátečnímu utkání, kdy jsme hostili FC MAS Táborsko a oba dva celky brali po jednom bodu po bezbrankové remíze. Utkání hodnotil Jiří Skála.

S Táborskem bez gólu »

V dalším kolem Fotbalové národní ligy jsme remizovali 0:0 s Táborskem.

Do Ústí přijede Táborsko »

V dalším kole Fotbalové národní ligy přívítáme na Měststkém stadionu FC MAS Táborsko.

Pětice hráčů A-týmu byla součástí projektu Měsíc náborů »

Naši hráči byli součástí projektu Měsíc náborů ve Velkém Březně.

Ústí si z Třince odváží 3 body! »

V dalším pokračování Fotbalové národní ligy jsme zavítali na půdu Třince.

Arma míří do dalekého Třince »

V dalším pokračování Fotbalové národní ligy míří ústečtí fotbalisté na půdu 485 km vzdáleného Třince.

Skála: Gól do šatny nám ublížil »

3. kolo MOL Cupu ústeckým fotbalistům nevyšlo. S Brnem z toho byla prohra 1:4. Trenér Skála hodnotí utkání:

V poháru nám stopku vystavilo Brno »

V rámci 3. kola MOL Cupu jsme doma přivítali FC Zbrojovku Brno. Utkání pro Armu bohužel nemělo dobrý konec.

Arma jde na Zbrojovku Brno »

Ve 3. kole v rámci MOL Cupu hostí FK Ústí nad Labem ligovou FC Zbrojovku Brno. Utkání odstartuje ve středu 21. 9. 2016 a slibuje velice atraktivní duel s ligovým soupeřem vedeným bývalým trenérem ústecké Army Sváťou Habancem!

Ligová Zbrojovka Brno již tuto středu! »

Ve středu 21. 9. 2016 přivítáme od 17:00 ligovou Zbrojovku Brno pod vedením ex-ústeckého trenéra Svatopluka Habance!

Lukáš Pouček: Jsem rád, že jsme to zvládli »

Rozhovor s autorem 2 branek v pátečním utkání 7. kola s Pardubicemi.

Po výborném výkonu porážíme Pardubice! »

V rámci 7. kola Fotbalové národní ligy jsme doma hostili FK Pardubice.

Vstupenky na 3. kolo MOL Cupu v prodeji! »

Odstartoval předprodej vstupenek na 3. kolo MOL Cupu proti FC Zbrojovce Brno.

V pátek hostíme Pardubice! »

V dalším kole Fotbalové národní ligy přivítame tým z města perníku FK Pardubice.

Skála: Nedisciplinovanost hráčů rozhodla o výsledku utkání »

Dohrávka 5. kola Fptbalové národní ligy ústeckým hráčům hrubě nevyšla. Není tedy divu, že trenér Skála byl ke svým svěřencům dost kritický.

Ústí doma utrpělo vysokou porážku »

V dohrávce 5. kola Fotbalové národní ligy jsme hostili na Městském stadionu soupeře ze středních Čech, a to FC Sellier & Bellot Vlašim.

V dohrávce 5. kola přivítáme Vlašim »

V dohrávce 5. kola Fotbalové národní ligy přívítáme na Městském stadionu FC Sellier & Bellot Vlašim.

Na utkání s Vlašimí, plakát Army! »

Téměř týden běží předprodej balíčku na domácí zápasy s Vlašimí (13. 9. 2016 - 18: 00) a Pardubicemi (16. 9. 2016 - 18:00), ke kterému jako bonus dáváme plakát A-týmu. Ten si ovšem můžete pořídit i přímo na zápase!

Z Českých Budějovic bohužel bez bodu »

V rámci 6. kola Fotbalové národní ligy zavítali ústečtí fotbalisté na půdu Českých Budějovic, kde Arma své poslední dva duely vyhrála. Oproti minulému utkání v Opavě udělal trenér Skála jednu změnu. Frantu Myslivečka v základní sestavě nahradil Daniel Procházka.

Skála: Do Budějovic jedeme s cílem neprohrát! »

Před pátečním utkáním v Českých Budějovicích jsme připravili rozhovor s trenérem A týmu Jiřím Skálou.

Odstartoval předprodej vstupenek na domácí utkání s Vlašimí a Pardubicemi! »

Dnes (7. 9.) dopoledne odstartoval předprodej vstupenek na domácí utkání s Vlašimí (13. 9.) a Pardubicemi (16. 9.)

V pátek zavítáme do Českých Budějovic »

V rámci 6. kola Fotbalové národní ligy zamíří naši fotbalisté na půdu Českých Budějovic.

Soutěž o lístky na domácí utkání! »

Vyhlašujeme vědomostní soutěž na domácí utkání s Pardubicemi!

Arma ve 3. kole MOL Cupu vyzve Zbrojovku Brno! »

V rámci 3. kola MOL Cupu na městském stadionu v Ústí přívítáme účastníka nejvyšší české soutěže FC Zbrojovku Brno!

Z Opavy se vracíme s bodem »

V rámci 4. kola Fotbalové národní ligy zajížděli naši fotbalisté na půdu Opavy. Poprvé v základní sestavě se představil František Mysliveček, na opavské straně se pak postavili dva exÚstečané, Tomášové Jursa a Smola a také brankář Vilém Fendrich.

Armu čeká těžký duel na půdě vedoucí Opavy »

V rámci 4. kola Fotbalové národní ligy míří naši fotbalisté na půdu Opavy, vedoucího celku soutěže po třetím kole. Na půdě Opavy se našemu celku v posledních letech příliš nedařilo...
Stránka 5 z 14
Výsledky 121 - 150 z 396