Články A-týmu

S Olomoucí od 19:00 »

Vzhledem k tomu, že se na Městském stadionu koná v sobotu Ondrášovka cup 2017, je výkop mistrovského utkání FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc posunut na 19:00!

Arma si z Varnsdorfu body neodvezla »

V rámci 27. kola Fotbalové národní ligy došlo na severočeské derby, Arma zamířila do Varnsdorfu. Body si domů ovšem neodvezla.

Nabitý program ligy pokračuje, v úterý nás čeká derby ve Varnsdorfu! »

Kolotoč Fotbalové národní ligy se opět rozjíždí naplno. Příští týden nás čekají opět dva zápasy. V prvním z nich míří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Varnsdorfu. Derby se hraje v úterý od 17:00.

Arma nastřílela Žižkovu tři branky! »

V rámci 26. kola přicestoval do Ústí nad Labem sedmý tým tabulky Fotbalové národní ligy - tým FK Viktoria Žižkov. Arma pražany přehrála a po zásluze zvítězila 3:1!

V pátek přijede do Ústí nad Labem Viktoria Žižkov »

Ve 26. kole Fotbalové národní ligy čeká na ústecké fotbalisty výzva jménem FK Viktoria Žižkov. Utkání se hraje tradičně v pátek od 18:00.

Arma ve Vítkovicích neuspěla »

V rámci 25. kola Fotbalové národní ligy odcestovali fotbalisté Ústí nad Labem na stadion Vítkovic.

Arma s Lukanou na Trhu práce »

Dne 27. 4. 2017 se uskutečnil Trh práce v Ústí nad Labem, na kterém klub FK Ústí nad Labem podpořil svého partnera - společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o., výrobce olejů značky Lukana.

Arma jede do Vítkovic »

V rámci 25. kola Fortuna národní ligy zamíří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště předposledních Vítkovic. Utkání se hraje v sobotu od 17:00.

Arma porazila Prostějov 3:0 »

V rámci 24. kola přicestoval do Ústí nad Labem poslední tým tabulky SK Prostějov. Arma ho přehrála 3:0 a získala tak své první jarní vítězství.

Arma v sobotu přivítá poslední Prostějov »

Náročný týden Fotbalové národní ligy finišuje. V sobotu přicestuje do Ústí nad Labem v rámci 24. kola poslední Prostějov. Začínáme v 17:00.

Arma na Táborsko nestačila, domů se vrací s prázdnou »

23. kolo Fotbalové národní ligy se odehrálo netradičně ve středu. Arma zamířila do Sezimova Ústí, kde se střetla s Táborskem.

Ve středu hrajeme na hřišti Táborska »

Netradičně ve středu pokračuje Fotbalová národní liga. V rámci 23. kola zamíří Arma na hřiště Táborska. Utkání se hraje od 17:00. Připíše si Arma premiérové jarní vítězství?

Arma remízovala s Třincem 1:1 »

V rámci 22. kola Fotbalové národní ligy dorazil do Ústí nad Labem Třinec. Oba týmy se rozdělily body po remíze 1:1.

Do Ústí nad Labem přijíždí Třinec »

V pátek 14. dubna je sice státní svátek, Fotbalová národní liga ale jede dál. Jako již tradičně od 18 hodin přivítáme na Městském stadionu v Ústí nad Labem tým FK Fotbal Třinec. Dokáže Arma na jaře poprvé zvítězit?

Velikonoční soutěž s Armou! »

Velikonoce se blíží a Arma pro vás na jejich zpestření připravila soutěž. Soutěž probíhá na Instagramu.

Arma v Pardubicích neuspěla, vrací se bez bodu »

V rámci 21. kola Fotbalové národní ligy zajížděli fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Pardubic. Arma tak byla na jaře poprvé v roli papírového favorita, na body ale po porážce 1:2 nedosáhla.

V rámci 21. kola jede Arma do Pardubic »

Fotbalová národní liga roztáčí po reprezentační pauze svůj kolotoč naplno. V rámci 21. kola zajíždějí fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Pardubic. Utkání se hraje v sobotu od 10:15.

Arma remízovala s Českými Budějovicemi 0:0 »

V rámci 20. kola Fotbalové národní ligy přicestovalo do Ústí nad Labem čtvrté Dynamo České Budějovice.

Arma jde na Budějovice »

Po reprezentační přestávce se opět rozbíhá Fotbalová národní liga. V rámci 20. kola přijedou do Ústí nad Labem silné České Budějovice. Utkání začíná v pátek, tradičně v 18:00.

Fotbalový svátek v Ústí nad Labem: Česko - Litva »

Velký fotbalový svátek a obrovská sportovní událost v Ústí nad Labem. To bylo přátelské utkání mezi Českou republikou a Litvou, které se odehrálo dne 22. března 2017 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.

Arma veze z Vlašimi premiérový jarní bod »

Fotbalisté Ústí nad Labem získali ve třetím jarním zápase premiérový bod. Na hřišti páté Vlašimi ho získali za remízu 1:1.

Arma jede do Vlašimi »

V rámci 19. kola Fotbalové národní ligy zajíždí fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště aktuálně páté Vlašimi.

Otevřený trénink národního týmu »

Velká fotbalová událost v Ústí nad Labem se blíží. Už ve středu 22. března sehraje česká reprezentace na Městském stadionu v Ústí nad Labem přátelské utkání proti Litvě.

Na reprezentaci bude vyprodáno! »

Březnový přípravný zápas české fotbalové reprezentace proti Litvě v Ústí nad Labem bude sledovat vyprodaný stadion s kapacitou 4 tisíc míst.

Arma nestačila na Opavu »

V 18. kole Fotbalové národní ligy přijela do Ústí nad Labem favorizovaná Opava, která zvítězila nejtěsnějším rozdílem 1:0. Rozhodující branku vstřelil exústecký Tomáš Smola.

První domácí utkání je tady! »

První domácí utkání jarní části Fotbalové národní ligy je tady! V pátek v 18:00 přivítá Arma na domácím stadionu tým Slezský FC Opava! Těšit se můžete nejen na fotbal, ale také na bohatý doprovodný program.

Arma se vrací Z Ostravy bez bodu »

V prvním utkání jarní části sezóny zajížděla Arma na hřiště favorizovaného Baníku Ostrava, odkud si odvezla porážku 3:0.

Arma míří do Ostravy »

Jarní část Fotbalové národní ligy začíná! Arma zahájí jaro na horké půdě Městského stadionu v Ostravě-Vítkovicích, kde sehraje utkání s Baníkem Ostrava.

Adnan Zukič končí v Ústí »

Adnan Zukič končí v Ústí nad Labem.

Ve středu proběhla tisková konference FK Ústí »

Ve středu 1. března se v Presscentru na Městském stadionu v Ústí nad Labem uskutečnila tisková konference klubu FK Ústí nad Labem před startem jarní části Fotbalové národní ligy.
Stránka 6 z 18
Výsledky 151 - 180 z 511