Články A-týmu

Plán A mužstva na tento týden »

Začíná druhý týden přípravy a svěřence trenérů Skály, Fouska a Dolinského čekají o něco příjemnější přírodní podmínky, ve kterých se budou připravovat v převážně na hřišti v Chuderově. Hráče čekají také dva přípravné duely. Od pondělka se s týmem připravuje také hráč FK Teplice Martin Jindráček, jak už jsme Vás informovali dříve.

Jiří Heřman: Jsem rád, že jsem doma »

První přípravné utkání s juniorkou Liberce se pro Armu po první půli nevyvíjelo dobře, ale gólová smršť ve druhé půli nakonec znamenala vysoké vítězství 7:2. K obratu pomohl také Jiří Heřman, který odehrál druhý poločas.

První přípravný duel ve znamení vysoké výhry nad juniorkou Liberce »

Ústečtí fotbalisté se poprvé pod novým trenérem Jiřím Skálou představili na hřišti v rámci přípravného utkání. Soupeřem jim byla juniorka Liberce. Utkání nakonec skončilo vysokou výhrou Army, která se však zrodila až ve druhém poločase.

Jiří Skála: Nad nabídkou Ústí jsem neváhal »

Trenér Jiří Skála dnes absolvoval první den u fotbalistů Army. Ráno se zúčastnil tiskové konference, dopoledne a odpoledne už vedl dvě tréninkové jednotky.

Fotbalisté Ústí zahájili letní přípravu »

Ústečtí fotbalisté zahájili v úterý 21.6.2016 letní přípravu. Poprvé se s hráči setkal nový trenér Jiří Skála, který rovněž ráno poprvé usedl před novináře v tiskovém centru FK Ústí nad Labem.

V pondělí proběhl losovací aktiv »

Dnes byl rozlosován nový ročník druhé nejvyšší soutěže 2016/2017. Army zahájí sezónu venku na půdě Frýdku-Místku, domácí premiérou pak bude duel se Sokolovem. Nováčky soutěže jsou Baník Ostrava, Sigma Olomouc (sestup z 1.ligy), Viktoria Žižkov (postup z ČFL), Vítkovice a Prostějov (postup z MSFL).

Arma zahájí v příštím týdnu přípravu »

Letní fotbalová přestávka se blíží ke svému konci a fotbalisté FK Ústí nad Labem si užívají posledních dnů volna. V úterý 21. 6. 2016 je čeká první tréninková jednotka s novým trenérem Jiřím Skálou.

Ing. Petr Heidenreich: Chceme náš klub nadále rozvíjet »

Přinášíme Vám rozsáhlý rozhovor s výkonným ředitelem klubu Ing. Petrem Heidenreichem o minulé sezóně a také o plánech do sezóny příští s označením 2016/2017. Řeč došla na nového trenéra Jiřího Skálu, odchody z A mužstva a mnoho dalších témat.

Na Městském stadionu probíhá rekonstrukce hlavní hrací plochy »

Naše hlavní hřiště na Městském stadionu se dočká zasloužené rekonstrukce. Práce na Městském stadionu začaly v úterý 31.5.2016 a předpokládaná doba nepoužití hřiště by se měla pohybovat mezi 8 a 10 týdny. Postupně přidáváme fotky z aktuálního průběhu prací.

Petr Krýsl pojede se svým synem na výlet ve Škodě Fabia od AUTON CZ »

Petr Krýsl se svým synem vyrazí na víkendový výlet. A to díky našemu partnerovi AUTON CZ. Právě od něj totiž vyhrál Škodu Fabia combi s plnou nádrží na celý víkend na naší akci při utkání s Českými Budějovicemi "Víkend otců". Petr Krýsl prozradil, že jednou z destinací jeho výletu bude pražská zoologická zahrada.

Statistiky uplynulé sezóny »

Ústečtí fotbalisté zakončili v sobotu ročník Fotbalové národní ligy na půdě Táborska porážkou 1:5. Sezóna by se dala rozdělit na mimořádně vydařený podzim a mimořádně nevydařené jaro. Přinášíme Vám statistické ukazatele.

Karel Červený ml. má za sebou VIP zájezd s AUTON CZ »

I když utkání v Táborsku výsledkově našim svěřencům nevyšlo, tak alespoň někdo mohl zažít hezké odpoledne. Karel Červený ml. se totiž spolu se svými blízkými vypravil na VIP zájezd, který jsme připravili spolu s naším partnerem AUTON CZ.

FC MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem 5:1 »

Poslední kolo letošního ročníku FNL jsme odehráli na půdě Táborska. Výsledkově se nám zápas vůbec nevydařil, když jsme prohráli 1:5.

Arma uzavře sezonu proti Táborsku, hraje o umístění »

Za Fotbalovou národní ligou 2015/2016 se v sobotu definitivně zatáhne opona. Arma své poslední utkání odehraje na půdě Táborska.

Novým trenérem „A“ mužstva bude od příští sezóny Jiří Skála »

Představenstvo klubu na dnešním zasedání potvrdilo příchod nového trenéra „A“ mužstva, kterým bude Jiří Skála.

fnliga.cz: Jan Peterka: Na jaře nám chybí štěstí, děláme i hodně chyb »

Rozhovor s Janem Peterkou, který nastoupil v utkání s Hradcem s kapitánskou páskou, na serveru fnliga.cz.

Ústí ztratilo poločasové vedení s postupujícím Hradcem »

Domácí derniéru v této sezóně obstaral v sobotu odpoledne zápas 29. kola s Hradcem Králové.

Domácí loučení obstará duel s postupujícím Hradcem Králové »

Fotbalisté Army se v sobotu budou loučit se svými diváky na Městském stadionu v Ústí nad Labem. Přijede atraktivní soupeř, konkrétně již jistý postupující z Hradce Králové. Při zápase bude platit bezpečnostní opatření - malá tribuna se vchodem z ulice Vinařská bude vyhrazena pouze fanouškům Hradce Králové.

Bezpečnostní opatření při utkání s Hradcem Králové »

Vzhledem k tomu, že se na sobotní utkání mezi Ústím a Hradcem Králové (výkop v 17:00) chystá zájezd fanoušků z Hradce Králové, kteří chtějí oslavit svůj postup do Synot ligy, bude v sobotu vyhrazena "malá" tribuna se vchodem z Vinařské ulice POUZE fanouškům Hradce Králové. Domácí fandové tedy všichni musí na hlavní tribunu Městského stadionu. Děkujeme za pochopení.

Petr Výborný: Musím na sobě neustále pracovat »

Svůj první start v základní sestavě si proti Karviné připsal mladý útočník Petr Výborný. Arma toto utkání sice prohrála, ale jedno z pozitiv byl určitě sympatický výkon Petra Výborného.

Na VIP zájezd se vypraví Karel Červený ml. »

Při utkání s Karvinou jsme vylosovali také výherce další soutěže, kterou jsme si připravili spolu s naším partnerem AUTON CZ. Tou byla soutěž o VIP zájezd na utkání v Táborsku. Také tentokrát se radoval člen fanklubu Armové a to konkrétně Karel Červený ml. "Na utkání jsem plánoval jet i tak, ale toto je příjemný bonus. Určitě s sebou vezmu někoho z fanklubu," prozradil ihned na hřišti při předávání výherního certifikátu.

Fíša si odnesl domů dres Michala Leibla »

Ve včerejším losování se radoval člen fanklubu s přezdívkou "Fíša", který si vybral dres Michala Leibla. "Fíša" si koupil slosovatelný kupón v naší soutěži "Dvacku hoď, dres mu shoď" a byl o poločase šťastným výhercem.

Ústí stačilo Karviné jen v první půli »

V rámci 28. kola FNL hostila Arma o postup bojující Karvinou.

Už v úterý hostí Arma Karvinou, té jde o postup do ligy! »

Předposlední domácí představení ústeckých fotbalistů je naplánováno na úterý 17. 5. 2016 od 18:00. Na domácím hřišti hostíme celek z Karviné, který je stále v přímém boji o postup do nejvyšší soutěže. Divákům půjde také o VIP zájezd na víkend od našeho partnera AUTON CZ.

Po volném víkendu čekají Armu zápasy s postupovými kandidáty »

Naši hráči mají tento víkend díky lichému počtu účastníků Fotbalové národní ligy volný los. Volný víkend však využijí k tréninku. Příprava mužstva směřuje k posledním dvěma domácím duelům, ve kterých nás čekají velice těžcí soupeři!

Při zápase s Karvinou se bude soutěžit o VIP zájezd na utkání v Táborsku »

Předposlední domácí utkání bude opět ve znamení soutěží. Kromě tradiční poločasové soutěže jsme si pro Vás spolu s naším partnerem AUTON CZ přichystali losování o VIP zájezd na poslední utkání sezóny, ve kterém se Arma představí na půdě Táborska.

Petr Barnat: První start je pro mě dosažení mety »

Svůj debut mezi dospělými si v pátečním zápase proti Baníku Sokolov odbyl další z odchovanců FK Ústí nad Labem - Petr Barnat, který v současnosti trénuje právě s naším "A" mužstvem. V sobotu pak přispěl k výhře dorostu nad Doubravkou v poměru 6:1. "Byl to povedený víkend," libuje si Petr Barnat.

Petr Němec: Ve zbytku soutěže musíme přidat »

Po zápase se Sokolovem vládlo zklamání z výkonu ve druhém poločase. Arma ztratila vedení a nakonec pouze remizovala 1:1. "Remíza byla zasloužená," řekl po utkání trenér Petr Němec.

Kryštof odešel domů v dresu Tomáše Smoly »

Také Tomáš Smola přišel v rámci soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď podruhé o dres. Tentokrát si argentinskou variantu našeho dresu odnesl domů Kryštof.

Arma se Sokolovem remizovala 1:1 »

V rámci 26. kola Fotbalové národní ligy hostila Arma na svém hřišti Sokolov. Na lavičku "A" mužstva usedl poprvé v kariéře dorostenec Petr Barnat, jenž si také v nastavení odbyl premiéru při utkání FNL.