Články A-týmu

FOTO: Podívejte se na další snímky z utkání Army se Sokolovem »

ÚSTÍ N.L. - Podívejte se na další fotogalerii z pátečního utkání Army proti Sokolovu. Arma oslavila první vítězství v sezóně, když v 84. minutě rozhodl o výhře 2:1 domácí Martin Jindráček. Fotografie přináší Miroslav Solař.

Arma v domácí premiéře porazila Sokolov! »

ÚSTÍ N.L. – Domácí premiéra v letošním ročníku Fotbalové národní ligy vyšla na jedničku. Ústí nad Labem v dramatické bitvě přehrálo Sokolov, když o výhru muselo bojovat do posledního momentu. Utkání přihlížela velmi solidní kulisa, na tribuny si našlo cestu na 1 212 diváků.

Arma představila nové dresy. V čem nastoupí proti Sokolovu? »

ÚSTÍ N.L. - S novou sezónou se fanoušci Army mohou také těšit na nové dresy svého oblíbeného klubu. V čem hráči Army budou v celém ročníku 2017-2018 nastupovat?

Informace ke vstupu na Městský stadion »

Pozor! Rádi bychom upozornili na změnu u vstupu na stadion v nové sezóně.

Ve druhém kole hostí Arma Sokolov. Přijdou góly? »

ÚSTÍ N.L. - Ve druhém kole Fortuna národní ligy hostí fotbalisté Ústí nad Labem soupeře ze Sokolova. Ten přijede s oblíbeným Pavlem Horváthem, který v pozici trenéra převzal právě sokolovský Baník před startem letošního ročníku. Zápas začíná v pátek 4. srpna od 18 hodin.

Nová soutěž: Najdi si svůj lístek »

Už v pátek odehraje Arma první domácí utkání sezóny proti Sokolovu. A vy můžete jít na utkání zdarma! Jak je to možné? V týdnu před domácím zápasem umístíme dvě vstupenky na následující utkání v označené obálce na určené místo v našem městě.

Ivan Šnirc: Příprava nás prověřila, chceme vyhrávat »

ÚSTÍ N.L. - Už dva roky působí v druholigovém Ústí nad Labem obránce Ivan Šnirc. Na uplynulou sezónu chce čtyřiadvacetiletý zadák Army navázat dobrými výkony a věří, že se Armě letos bude dařit. S dalšími postřehy se rodák z Bánské Bystrice svěřil klubovému webu.

Arma zahájila sezónu bezbrankovou remízou »

VÍTKOVICE – Fotbalisté Ústí nad Labem vstoupili do nového ročníku Fortuna národní ligy remízou 0:0 na hřišti Vítkovic. V závěru utkání mohl rozhodnout ústecký Pavel Pilík, ale poslední šanci zápasu neproměnil.

Arma začíná ligu ve Vítkovicích. Uspěje? »

ÚSTÍ N.L. – Letní pauza je pryč a znovu startuje Fotbalová národní liga. Ústecká Arma začne sezónu páteční předehrávkou v Ostravě proti Vítkovicím.  Utkání začne v 18 hodin.

Chceme se pohybovat v tabulce co nejvýše, říká brankář Jakub Kotěra »

ÚSTÍ N.L. - Před startem nové sezóny posílil ústeckou Armu gólman Jakub Kotěra, který naposledy působil ve slovenských druholigových Košicích. Na severu Čech bojuje o místo brankářské jedničky a už se těší na páteční zahájení Fortuna národní ligy ve Vítkovicích.

Arma vstupuje do nové sezóny. Cílem je horní polovina tabulky »

Ústí n.L. – Fotbalisté Ústí nad Labem páteční předehrávkou ve Vítkovicích vstoupí do dalšího ročníku Fotbalové národní ligy. V soutěži chce Arma předvádět líbivý fotbal a pohybovat se v horní polovině tabulky. I to zaznělo na středeční předsezónní tiskové konferenci.

Arma postupuje po výhře 4:0 do druhého kola MOL Cupu »

V rámci prvního kola MOL Cupu zamířila Arma na hřiště divizní Vykáně, kde zvítězila po výborném druhém poločase 4:0.

Už zítra hraje Arma první kolo MOL Cupu »

Již zítra čeká Armu utkání prvního kola MOL Cupu na hřišti Vykáně.

Na 1. kolo MOL Cupu do Vykáně »

Arma již zná soupeře pro 1. kolo MOL Cupu.

Arma nasázela Litoměřicku šest branek »

V posledním přípravné utkání před sezónou narazila Arma na Litoměřicko hrající ČFL, tedy třetí nejvyšší soutěž.

Poslední přípravné utkání je tady, do Ústí přijede Litoměřicko »

V sobotu čeká Armu poslední přípravné utkání před startem nové sezóny Fortuna národní ligy. Začínáme v 11:00.

Rozpis nové sezóny je připraven! »

Na webových stránkách nově najdete kompletní rozpis nové sezóny Fortuna národní ligy.

Dnes proběhl Rodinný den s Lukanou »

Dnes proběhl Rodinný den se společností Glencore Agriculture Czech, s.r.o.

Arma podlehla Dukle 1:3 »

V dalším přípravném utkání narazila Arma v Roudnici nad Labem na pražskou Duklu.

V dalším přípravném utkání vyzve Arma Duklu Praha »

V rámci dalšího přípravného utkání změří Arma síly s dalším ligovým soupeřem. Po utkáních s Viktorií Plzeň a Teplicemi se nyní střetne s Duklou Praha.

Arma těsně podlehla Teplicím »

Ve druhém přípravném utkání se Arma střetla s prvoligovými Teplicemi. Utkání skončilo výhrou Teplic 3:2.

Druhý zápas se blíží, Arma zítra narazí na Teplice »

Ústečtí fotbalisté se vrátili ze soustředění v Modré a nyní se tak připravují na sezónu v domácích podmínkách. Už zítra čeká Armu druhý přípravný zápas.

Arma na úvod prohrála v Plzni »

Arma má za sebou první utkání v přípravě na novou sezónu. Na úvod prohrála v Plzni 1:8.

Arma vstupuje do přípravy v Plzni »

Fotbalisty Ústí nad Labem zítra čeká první přípravné utkání před letošní sezónou Fortuna národní ligy.

Sportovní odpoledne u Globusu je za námi »

Dnes se u Hypermarketu Globus uskutečnilo Sportovní odpoledne ústeckých klubů.

Nový ročník Fortuna národní ligy byl rozlosován »

Fotbalová národní liga zná rozlosování pro sezónu 2017/2018. Pojďme se podívat, jaké změny ve druhé nejvyšší soutěži nastaly.

Arma zahájila letní přípravu »

Arma zahájila prvním společným tréninkem na hřišti v Chuderově přípravu na nový ročník Fortuna národní ligy.

Ohlédnutí za sezónou část druhá: Jak se dařilo Armě ve statistikách? »

Máme pro vás slibované pokračování seriálu Ohlédnutí za sezónou. Tentokrát přinášíme díl, ve kterém se zaměříme na individuální statistiky.

V pátek se uskuteční sportovní odpoledne u Globusu »

V pátek 23. června se u Hypermarketu Globus uskuteční sportovní odpoledne. Akce se koná od 16 do 18 hodin. Přijďte i vy!

Letní příprava začíná »

Dnes, v neděli 11. června, začíná fotbalistům Ústí nad Labem po dovolené letní příprava. Ta bude prozatím individuální, 19. a 20. června budou probíhat fyzické testy a o den později začne společná letní příprava.
Stránka 7 z 20
Výsledky 181 - 210 z 583