Články A-týmu

A-tým opět na ledě Zimního stadionu! »

Hráči a realizační tým našeho A-týmu si opět zpestřili tréninkový program hokejovým utkáním.

Galavečer ústecké Army již v pátek »

Již třetí ročník pokračování Galavečeru ústecké Army se nezadržitelně blíží. Buďte i Vy součástí této klubové společenské akce, která se uskuteční v pátek 2. 12. 2016 na Větruši.

Peterka: Bohužel nás zabrzdila zranění »

Po skončení podzimní části soutěže jsme vyzpovídali kapitána týmu Honzu Peterku.

Skála: 23 bodů je velmi pozitivních! »

Po skončení podzimní části soutěže jsme vyzpovídali trenéra Jiřího Skálu, který zhodnotil podzimní část soutěže.

Fotbalisté poměřili své síly na ledě! »

I letos bylo na Zimním stadionu k vidění hokejové utkání našich fotbalistů.

Ústí využilo přesilovku a ze Sokolova si odváží 3 body! »

Poslední soutěžní zápas v tomto kalendářním roce čekal fotbalisty Ústí na půdě FK Baníku Sokolov. Oba týmy dělily od sebe v tabulce pouhé 2 body, a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání.

Fankluby Army a Slovanu spojili své síly! »

Sobota 12. 11. 2016 se nesla v Ústí nad Labem ve sportovním duchu.

V posledním mistrovském utkání roku 2016 míříme do Sokolova! »

V předehrávce 16. kola Fortuna národní ligy míří ústečtí fotbalisté na půdu Baníku Sokolov.

Skála: Měli jsme to uhrát »

Trenér Jiří Skála i přes porážku viděl určitá pozitiva.

Arma se výhrou nerozloučila »

V rámci 15. kola Fortuna národní ligy jsme hostili na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK, to byl také poslední domácí zápas v podzimní části. Bohužel Arma se vítězně s diváky nerozloučila, když padla po gólu z 90. minuty 0:1.

Ústí hostí Znojmo »

V posledním domácím utkání podzimní části Fortuna národní ligy přivítáme v rámci 15. kola na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK.

Výborný: Cíl na Znojmo? Předvést kvalitní výkon a získat 3 body! »

Před sobotním utkáním proti Znojmu jsme vyzpovídali Petra Výborného.

Sobotní sportovní odpoledne! »

V sobota 12. listopadu 2016 si přijdou na své fotbaloví a hokejoví fanoušci. FK Ústí nad Labem a HC Slovan Ústí nad Labem si k této příležitosti pro Vás připravili společnou kampaň.

Ústí dostalo pět gólů a vrací se bez bodu »

V rámci 14. kola Fortuna národní ligy jsme zavítali na půdu dosavadního lídra tabulky Sigmy Olomouc.

ARMA vyráží do Olomouce »

Ústecké fotbalisty čeká další cesta na Moravu.

Derby je naše! Varnsdorf porážíme 2:0 »

Utkání 13. kola Fortuna národní ligy přineslo třaskavé derby mezi FK Ústí nad Labem a FK Varnsdorfem! Zápas se nevyvíjel nejlépe pro domácí fotbalisty, ale nakonec se na ně usmálo štěstí a dokázali zvítězit po hektickém druhém poločase 2:0!

V pátek v regionálním derby přivítáme FK Varnsdorf »

Fotbalisty Ústí nad Labem čeká předposlední domácí utkání podzimní části Fortuna národní ligy. V pátek 28. října doma na Městském stadionu přivítáme v regionálním derby aktuálně jedenáctý celek tabulky FK Varnsdorf. Zápas začíná v 18:00.

Vyfoť autobus a pojď na derby ZDARMA! »

Regionální derby je již za dveřmi, a Vy máte možnost jít na derby s Varnsdorfem ZDARMA!

Arma se vrací bez bodu »

Ústečtí fotbalisté se z hlavního města vrací sice bez bodu, ale na lavičce náhradníků seděli naši dorostenci Kryštof Kubný, Kamil Hošek a Petr Kunc! Poslední zmiňovaný zasáhl do hry na postu pravého obránce, když střídal Ivana Šnirce a nebyl jen do počtu, naopak byl vidět a nahrával i na střelu, která neskončila gólem jen díky skvěle chytajícímu domácímu gólmanovi!

Ústecká Arma míří na půdu FK Viktorie Žižkov »

Ústečtí fotbalisté míří v dohrávce 12. kola Fortuna národní ligy na půdu Žižkova, zápas se hraje v neděli 23. 10. 2016 v 10:15.

Ohlédnutí za úspěšným pátkem »

Vracíme se zpět k pátečnímu utkání, které naši fotbalisté dobře zvládli a kde bylo možné shlédnout křest autobusu, společně s celorepublikovou akcí "Víkend otců".

Arma vybojovala další tři body! »

11. kolo Fotbalové národní ligy přineslo bohatý program pro ústecké diváky. Arma se role favorita zhostila velmi dobře, nedopustila překvapení a na domácím stadionu zvítězila nad Vítkovicemi 2:1.

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Fotbal v našem klubu nekončí pátečním utkáním „A“ mužstva. Doma se představí hned šest našich týmů. Přípravky pak čekají satelity v Teplicích a Chomutově.

Vyhrajte auto na víkend s plnou nádrží ZDARMA! »

S Armou máte možnost vyhrát auto s plnou nádrží na víkend ZDARMA!

Ústí nad Labem hostilo dva zápasy kvalifikace o ME 2017! »

Ústecký region a Městský stadion v Ústí nad Labem se stal hostitelem první fáze kvalifikace o Mistroství Evropy U19 v Gruzii 2017

Arma loupila v dalekém Prostějově! »

V rámci 10. kola Fotbalové národní ligy zavítali fotbalisté ústecké Army na půdu dalekého Prostějova. I po velmi brzkém vyloučení našeho hráče dokázali kluci vstřelit branku, která byla vítězná, a tak si po výsledku 0:1 vezeme zpět na sever Čech tři body!

Informace k sobotnímu utkání české fotbalové reprezentace U19 »

Přinášíme Vám informace ke kvalifikačnímu utkání české fotbalové reprezentace U19 proti národnímu týmu Slovinska.

Arma jede do Prostějova »

V rámci 10. kola FNL zavítají ústečtí fotbalisté na půdu Prostějova.

Reprezentace U19 na Městském stadionu v Ústí nad Labem! »

Ústecký kraj je hostitelem první fáze kvalifikace o Mistrovství Evropy 2017 v Gruzii!

Jiří Skála: Bod beru »

Vracíme se k pátečnímu utkání, kdy jsme hostili FC MAS Táborsko a oba dva celky brali po jednom bodu po bezbrankové remíze. Utkání hodnotil Jiří Skála.
Stránka 8 z 18
Výsledky 211 - 240 z 511