Články mládežeRočník U12 poznával krásy česko-německého pohraničí »

 Ve dnech 20 - 21.5 proběhl víkendový zážitkový program pro ročník FK Ústí nad Labem U12 (narození 2005 a mladší). Tento program byl určen pro děti, jejich sourozence i rodiče. Hráčům byly částečně hrazeny náklady z projektu přeshraniční spolupráce „Dvě země, dva jazyky spojené fotbalem“.

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže. Ve své cestě za výhrou v ČLD U17 dále kráčí svěřenci Radima Nováka, kteří tentokrát zvítězili 4:0 v Benešově.
 

O víkendu hraje náš nejstarší dorost opět doma »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendová utkání mládeže. Doma se představí náš nejstarší dorost a týmy žáků v rámci krajského přeboru. Na Klíši proběhne také turnaj přípravek 2010 a 2011.
 

Filip Turek: U17 táhne za jeden provaz, chceme získat titul »

Ústecký dorost U17 drží po 22.kole ČLD vedoucí pozici. Tým vedený trenérem táhne k úspěchu trenérské duo Novák - Příhonský. 17 branek má na svém kontě kapitán Karel Jakš a 12 zásahů přidal také Filip Turek, kterého jsme vyzpovídali pro náš web. Turek, fanoušek Neymara či Cristiana Ronalda, by jednou rád oblékl dres ústeckého "A" mužstva.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Mládeži tento víkend komplikoval program počasí. Utkání ČLŽ mezi naší U14 a Kladnem nebyl dohrán. Nedostalo se také na utkání krajských přeborů. Ostatní výsledky přinášíme v přehledu.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu se na Městském stadionu koná Ondášovka cup. K zápasu "A" mužstva se přidávají také mládežníci a ženy.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže a žen »

V sobotu dopoledne prohrál náš nejstarší dorost s Chrudimí na domácím hřišti na penalty. Mladší dorosty zvítězily doma s Kladnem. Dařilo se také našim žákům na hřišti Táborska.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

Naše "A" mužstvo hostí dnes na svém stadionu Viktorii Žižkov. Do boje o víkendu vyrazí také naše mládež a ženy. Podívejte se, jaké zápasy jsou naplánovány.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Česká liga dorostu U19Slavia Praha - U19 9:0 (5:0)Sestava Ústí: Němec (46. Meluzín) - J. Bechyně, Pražák, Mikiska, Hirschkorn, Kunc, Šimurda, Fábera (K) (46. Hošek), Hlavačka (77. Král), Gulykáš, Lácha (46. Benda) Česká liga dorostu U17 sk.BSlavoj Vyšehrad - U17 1:2pen (1:1)Branka Ústí: 25. PříhonskýSestava Ústí: Pojtinger - Hudec, Čítek, Příhonský, Jakš (K), Mužík (76. Jahnel), Růžička, Smutný (41. Chodora), Turek (63. Kiňo), Pelc (52. Lidmila), Vít Česká liga dorostu U16 sk.BSlavoj Vyšehrad - U16 1:3 (0:2)Branky Ústí: 3. Mulató, 31. Vacátko, ...
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

O víkendu se na domácím hřišti představí naši žáci. Program na Klíši bude rovněž patřit satelitům.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže a žen »

Tento víkend se doma představily naše dorosty. Žáci naopak zamířili do Prahy. Doma se rovněž představily ženy a juniorky.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přinášíme Vám pozvánku na utkání mládeže o tomto víkendu. Doma se představí naše dorosty.
 

Naši hráči jako podavači na utkání 2. Bundesligy »

Skvělou atmosféru zažili v neděli naši hráči, kteří dostali možnost zúčastnit se utkání 2. Bundesligy mezi Dynamem Drážďany a Fortunou Düsseldorf jako podavači míčů. Utkání na DDV-Stadionu před 29297 diváky si všichni naši hráči náležitě užili. Utkání skončilo remízou 1:1, kterou svou 16. brankou v sezóně zařídil nejlepší střelec Dynama Stefan Kutschke.
 

Dorostům se v předehrávkách dařilo, o víkendu hrají žáci »

Dorostenecká družstva hrála v týdnu předehrávané zápasy a výsledkově se jim poměrně dařilo. O víkendu hostí v sobotu starší žáci na domácí půdě na Klíši Sokolov.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

O uplynulém víkendu se podařilo vyhrát pouze dorostům U17, U16. Ostatním ročníkům se výsledkově přiliš nedařilo. 
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Naše dorosty hrají o tomto víkendu svá domácí utkání na Klíši. Starší žáci zahajují nadstavbovou část ČLŽ na půdě Kladna.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme přehled víkendových výsledků naší mládeže. Dorostům se víkend příliš nepodařil, žákům naopak ano.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Ústecká mládež má před sebou další víkend, ve kterém budou bojovat v mistrovských utkáních. Otevírá se rovněž areál na Klíši, kde se představí žáci a přípravky. Náš nejstarší dorost bude zajíždět na půdu Bohemians Praha.
 

PU dorostů Ústí a Drážďan »

Ve středu bylo na umělé trávě Městského stadionu v Ústí sehráno přátelské utkání dorostů Ústí a Drážďan a rámci přeshraničního projektu SN-CZ.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Sobotní den bude na umělé trávě patřit mistrovským utkáním naší mládeže.
 

Reprezentanti Krmenčík a Zmrhal navštívili ZŠ Rabasova »

Ve čtvrtek ráno navštívila dvojice reprezentantů České republiky, Michael Krmenčík a Jaromír Zmrhal, základní školu Rabasova, aby absolvovala besedu s žáky páteřní školy našeho klubu. Navázali tak na veselé vlně na včerejší výhru 3:0 nad Litvou.
 

Na Slunetě proběhl turnaj kategorie U11 »

V neděli 19.3.2017 proběhl na Slunetě další turnaj pořádaný v rámci přeshraniční spolupráce SN-CZ. Představilo se celkem 5 týmů kategorie U11 a U10 a o kvalitu nebyla nouze. Vítězství si připsalo Dynamo Drážďany, které turnajem projelo jako nůž máslem, když vyhrálo všechny zápasy. Domácí Ústí nad Labem obsadilo třetí místo.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže. 
 

Proběhl miniturnaj v rámci přeshraniční spolupráce SN-CZ »

V sobotu 18.3.2017 hostilo Ústí nad Labem další miniturnaj pořádaný v rámci přeshraniční spolupráce. Představily se na něm mladší žáci Ústí, Drážďan a Hradce Králové.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Jedinými mládežnickými celky, které se představí na domácí půdě, jsou žáci U13 a U12, kteří v neděli před polednem hostí na UMT Děčín. Doma hrají také ženy, které v neděli od 9:30 přivítají soupeřky z Mělníka. Náš nejstarší dorost se představí na půdě Jablonce v rámci dalšího mistrovského utkání jarní části.
 

Vasil Kušej v nominaci pro elitní fázi kvalifikace na ME U17 »

Ústecký odchovanec Vasil Kušej má v posledních dnech skvělou formu, což neuniklo očím trenéra reprezentace U17 Václavu Kotalovi.
 

U10: 2.místo na turnaji v Mostě »

V sobotu 4.3.2017 se v Mostě uskutečnil halový turnaj pro kategorii U10. V silné konkurenci si ústecké naděje nevedly špatně a obsadily celkové druhé místo.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Náš nejstarší dorost prohrál své první domácí jarní mistrovské utkání s Duklou Praha 2:4, svou roli sehrála dvě vyloučení. Ostatní mužstva pokračovala v přípravě na druhou polovinu sezóny.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendová utkání mládeže. Náš nejstarší dorost se poprvé v jarní části České ligy dorostu představí doma. V sobotu od 14:30 hostí na umělé trávě Městského stadionu Duklu Praha.
Stránka 1 z 8
Výsledky 1 - 30 z 230

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital