Články mládežeHráči ročníku 2002 reprezentovali kraj »

Jihomoravský krajský fotbalový svaz byl v Břeclavi a jejím okolí pořadatelem finálového turnaje krajských výběrů v kategorii U15, který se hraje jako Kouba cup a je pro vybrané hráče vrcholem žákovské kategorie! Náš tým reprezentovali hráči Černý, Čičovský a Jiránek. Turnaje se zúčastnil také trenér M. Vlasák.
 

Kušej pálí i po návratu z reprezentačního srazu »

Vasil Kušej v tomto týdnu skvěle reprezentoval náš klub na reprezentačním srazu hráčů do 17 let, kdy ve dvou zápasech s Maltou vstřelil dvě branky a přidal také asistenci. Příliš si však neodpočinul...
 

U19 doma podlehla Jablonci »

V dalším kole přivítal náš nejstarší dorost celek Baumitu Jablonec.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Mládež odstartovala své soutěže. U19 doma hostí Jablonec, starší žáci týmy Plzně.
 

Vasil Kušej režíroval výhru reprezentace U17 »

Mládežnický klenot, vychovaný naším klubem, Vasil Kušej prožívá úspěšné období. Daří se mu jak v barvách Dynama Drážďany v dorostenecké Bundeslize, tak také v barvách národního týmu do 17 let.
 

Mladší dorostenci hostili v rámci MVM Baník Sokolov »

V rámci Memoriálu V. Marečka hostily naše dorosty soupeře ze Sokolova. U17 dokázala zvítězit 4:2, U16 se stejným soupeřem podlehla 1:2.
 

Na Klíši byl zahájen další Coerver Camp »

Dnešním dnem odstartoval v našem tréninkovém centru na Klíši další ročník Coerver Campu. Kemp absolvuje 40 dětí nejen z našeho klubu, ale i z klubů v okolí.
 

Předávali jsme vysvědčení na ZŠ Rabasova »

S dobrou náladou ze včerejšího utkání se naši hráči vydali předat vysvědčení na ZŠ Rabasova.
 

Dopoledne na Klíši: radost a nadšení dětí z MŠ Kytička »

Tým, vedený šéfem naší školičky V. Lacinou, si připravil zábavné dopoledne pro děti z mateřské školky Kytička ve Všebořicích. Ti byli vyzvednuti a převezeni autobusem na naše tréninkové centrum, kde je čekal připravený areál plný soutěží.
 

U14 odvetu prohrála. Z baráže postupuje Bohemians 1905 »

V sobotu se na Klíši odehrála odveta baráže starších žáků o elitní skupinu České ligy. Po prohře na Bohemians nedokázali naši hráči vývoj otočit a slavit může soupeř.
 

U14 v prvním barážovém utkání podlehla těsně 2:1 Bohemians 1905 »

První utkání dvojzápasu baráže o etliní skupinu České ligy starších žáků skončilo 2:1 ve prospěch domácích Bohemians. V sobotu od 15 hodin se na Klíši odehraje odveta, ve které se naši hráči pokusí stáhnout jednobrankový náskok soupeře. Přijďte podpořit Armu v tomto důležitém utkání.
 

Vasil Kušej o sezóně v Dynamo Dresden: Se sezónou mohu být téměř spokojený »

První rok má za sebou. Náš hráč Vasil Kušej prožil zahraniční angažmá v německých Drážďanech a povyprávěl nám o svých pocitech.
 

OBRAZEM: V sobotu jsme se zúčastnili Dětského dne otevřených dvěří DP »

Dopravní podnik již tradičně pořádal akci ve své vozovně ve Všebořicích. Děti se mohly těšit na porci sportovních či dovednostních disciplín a my byli opět u toho.
 

Víkend našeho klubu? Tradiční program mládeže, akce v DP či charitativní Den pro Adru »

Mládeži pomalu končí soutěže, o víkendu hrají ještě mladší dorosty a starší žáci. Ostatní týmy ukončují sezónu turnaji či dalšími aktivitami. Náš klub ale můžete vidět i na akci DP ve Všebořicích, kde chystáme stanoviště pro děti. V neděli se pro změnu tým žen zúčastní charitativní akce Den pro Adru v Městských sadech.
 

Naši hráči přípravek přivezli bronz ze soutěže 6:0 pro němčinu »

Dne 8.6. se naše studijní a fotbalové naděje zúčastnily soutěže 6:0 pro němčinu, kterou pořádá Hertha Berlín společně s Goethe Institutem a Českoněmeckou fotbalovou školou. Jedná se o soutěž, kde se spojí fotbal s německým jazykem. Tento ročník byl určen dětem ve věku 10 - 13 let. Náš region zastupovala společně s našim klubem ZŠ Rabasova.
 

Starší žáci přivítali Dynamo České Budějovice »

Sezóna vrcholí také starším žákům. Ti netradičně v úterý přivítali doma České Budějovice.
 

Víkendové výsledky našich týmů »

Přinášíme přehled víkendových výsledků. V sobotu se doma dařilo dorostům, mladší žáci v Praze zvítězit nedokázali.
 

U19 si na konec sezóny zastřílela s Táborskem! »

Poslední kolo si naši hráči zastříleli a nadělili Táborsku 8 branek. Sezóna tak pro náš tým skončila úspěšně.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Mládežnické týmy pokračují ve svých soutěžích. Přinášíme Vám přehled následujícího víkendu. Pro U19 se jedná o poslední kolo sezóny.
 

Starší žáci získali doma 6 bodů »

Ve středeční předehrávce 9. kola nadstavby České ligy starších žáků jsme hostili Baník Sokolov. Oba naše týmy utkání zvládly a body zůstaly v Ústí.
 

Víkendové výsledky »

O víkendu hrály kromě áčka jen dorostenecké kategorie a tým žen.
 

Naše nejmenší naděje mají za sebou Ondrášovka cup »

Minulý víkend se naše nemladší naděje účastnili Ondrášovka cupu. V následujících dnech přineseme reportáž také z turnaje přípravky U9.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Mládež čeká o víkendu téměř mostecký víkend. U19 čeká těžké utkání s Viktorií Žižkov, zbytek dorosteckých a žákovských kategorií sehraje svá mistrovská utkání s Baníkem Most. Starší přípravky hostí v sobotu na UMT Kadaň.
 

FK Ústí nad Labem CUP ovládla Hertha Berlín! »

Ve spolupráci s ČNFŠ jsme v neděli uspořádali v našem tréninkovém centru na Klíši turnaj kategorie U10. V chladném počasí byly vidět skvělé výkony všech zúčastněných, vítězem turnaje se stala berlínská Hertha.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

O víkendu hraje většina kategorií na venkovních hřištích. V sobotu se doma představí starší žáci s Mladou Boleslaví, v neděli se koná na Klíši turnaj ČNFŠ kategorie starších přípravek.
 

Devatenáctka získala další 3 body na Vyšehradě »

Dalším kolem ve středu pokračovala Česká liga U19. Naši hráči potvrdili zlepšenou formu a získali 3 body na půdě Vyšehradu. 2 branky vstřelil Petr Barnat.
 

Přehled víkendových výsledků »

O víkendu bylo na našich hřištích rušno. Na páteční remízu A týmu navázalo vysoké a důležité vítěžství U19. Radovala se také U16 a tým žen.
 

Dorost doma rozstřílel Doubravku, rozhodla druhá půle »

Náš nejstarší dorost přivítal v sobotu dopoledne v krásném slunečním dopoledni na domácím hřišti tým Senco Doubravka.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

O víkendu bude na našich hřištích rušno. V pátek A mužstvo se Sokolovem, v sobotu hrají na Klíši dorostenecké kategorie, v neděli se doma představí starší žáci a tým žen.
 

Přehled víkendových výsledků »

O víkendu naše týmy hrály na venkovních hřištích. Přinášíme přehled výsledků.
Stránka 6 z 10
Výsledky 151 - 180 z 280

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital