Články mládežeU19 zvládla domácí premiéru! »

Předehrávka 34. kola České ligy staršího dorostu skončila pro náš tým výhrou 4:1. Ostatní týmy pokračovaly v přípravě.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

O víkendu nás čeká generálka áčka na start FNL, U19 se pro změnu představí poprvé na jaře doma v mistrovském utkání. Ostatní týmy pokračují v přípravě.
 

Mladší žáci přivítali soupeře až z japonského Tokia! »

Tentokrát nám zůstala Evropa malá. Naše mládež měla tu čest hostit tým Funroots Tokio. Konkrétně U12 si zahrála ve Sportcentru Sluneta s tímto soupeřem.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem 0:2 (0:2)Branky: 16. a 25. VeverkaSestava: Zacharda (Tvrdoň) - Zeman, Křapka, Vaněk, Šnirc (Pícha) - Eliáš (Smola), Miskovič (Procházka), Peterka (Zukič), Veverka (Výborný), Leibl - BourenaneMládež:U19 má za sebou první mistrovské utkání, ve kterém bohužel prohrála na půdě Kladna. Ostatní týmy odehrály svá přípravná utkání doma.SK Kladno U19 - FK Ústí nad Labem U19   4:0 (1:0)Sestava: Homolka, Virt, Kubný, Barnat, Hošek, Fábera, Mayerhofer, Gulykáš, Lácha (60. Kroupa), Hirschkorn (75. Pražák), ...
 

Pozvánka na víkendová utkání »

U19 o víkendu startuje svá mistrovská utkání, zajíždí na půdu Kladna. Ostatní týmy pokračují v přípravě. Poprvé v novém roce se doma představí také tým žen.
 

U14 se vrátila z herního soustředění v Anglii »

O víkendu se vrátili naši starší žáci z Anglie, kde sehráli 3 přátelská utkání se špičkovými evropskými týmy. Celý pobyt Vám přinášíme očima trenéra M. Vlasáka.
 

Přehled víkendových výsledků »

Máme za sebou další víkend, pomalu se nám blíží mistrovská utkání.
 

FOTO: U14 na herním soustředění v Anglii »

Již podruhé se naše žákovské kategorie dostaly na herní soustedění do Anglie. Letos odcestovala U14.
 

Víkendový plán našich týmů »

FK Ústí nad Labem - FK Litoměřice   Sobota 10:30 UMTFK Baník Sokolov U19 - FK Ústí nad Labem   11:00  FK Ústí nad Labem U17 - FK Baník Sokolov U17   Sobota 13:00 UMTFK Ústí nad Labem U16 - FK Baník Sokolov U16   Sobota 15:00 UMTFK Ústí nad Labem U15 - FK ČL Neštěmice   Neděle 14:00 UMTFK Ústí nad Labem U13 - FC Slovan Liberec U13   Neděle 10:00 UMTFK Ústí nad Labem U12 - FC Slovan Liberec U12   Neděle 11:45 UMTFK Ústí nad Labem U10 - Dorant CUP v Libouchci - sobotaFK Ústí nad Labem U9 - Turnaj na UJEPu - sobotaFK Ústí nad Labem U7 - Turnaj na UJEPu ...
 

Ročník 2008 ovládl dvakrát za sebou Odolenu Vodu »

Dvakrát za týden se náš ročník 2008 zúčastnil turnaje, který hostila Odolena Voda. Oba turnaje mladí ústečtí hráči ovládli!
 

Mládeži odstartovala zimní soustředění »

Jako první odjely na zimní soustředění do Starých Splavý kategorie U19 a U17.
 

Mladší přípravky přivezly zlato z Plzně »

Stejně jako starší přípravky i mladší přípravky v hale válí. Ročník 2007 přivezl zlato z turnaje Viktorie Plzeň.
 

U19 porazila Boreu Dresden »

Přípravná utkání mládeže nabírají na obrátkách. V úterních večerních hodinách se představil náš nejstarší dorost a na UMT porazil Boreu Dresden 2:1
 

Starší přípravky zažívají skvělou halovou sezónu »

Hráči  našich starších přípravek  se od počátku prosince do dnešního dne zúčastnili 7 špičkově obsazených halových turnajů, pořádaných pro ročník 2006 a povedl se jim husarský kousek v podobě zlatého umístění  ve všech těchto kláních.

 

Trenéři mládeže získali další ocenění »

Naši trenéři Vladimír Lacina a Jan Vondráček se zůčastnili v sobotu a v neděli víkendového fotbalového kempu Coerver Coaching v Praze ve Zbuzanech. Dva dny byli členy týmu trenérů, kteří se starali skoro o 60 dětí. Děti byly rozděleny do skupin po 8-10, každý den se skládal ze tří 1,5 hodinových tréninků a jednoho 1,5 hodinového turnaje. Absolvováním tohotu kempu,který byl součástí závěrečných zkoušek Kurzu  3 - Coerver Coaching, získali naši trenéři prestižní ocenění Coerver trenér. Foto: Coerver Coaching Česko / Slovensko
 

Úspěšný víkend U13 v Plzni »

Velmi cenného úspěchu dosáhlo žákovské mužstvo  U13 tuto neděli 6.12.2015 na výborně obsazeném mezinárodním turnaji v Plzni. V konkurenci top týmů obsadilo druhé místo, ale zejména předvádělo výkon, za který nejednou sklízelo potlesk na otevřené scéně.

 

Dorost o víkendu zvítězil s Hradcem, žáci nestačili na České Budějovice »

FK Ústí nad Labem (U19) - FK Olympia Hradec Králové (U19)     7:3 (4:0)Branky: Kroupa 3, Vlasák 2, Mareš, BarnatSestava: Satek, Virt, Kubný, Rašo  Křivonoska, Gulykáš, Mareš (79.Fejfar), Vlasák, Barnat, Lácha (66.Ridl), Kroupa (82. Aubrecht)FK Ústí nad Labem (U15) - SK Dynamo České Budějovice (U15)    1:3 (0:1)Branka: JiránekSestava: Žáček, Mikšovský, Jiránek, Klaser T., Kolařík, Čítek, Schick (45. Jungmann), Klaser M.(64. Zůza), Žemlička, Adamec (45. Vála), ŠkodaFK Ústí nad Labem (U14) - SK Dynamo České Budějovice (U14)     ...
 

Víkendový plán našich týmů »

"A" tým zajíždí v neděli do Hradce Králové na poslední venkovní utkání. Mládež pomalu ukončuje podzimní mistrovská utkání. U19 předehrávala ve středu své utkání v Náchodě, odkud odjela s porážkou. Jedinnou mládežnickou kategorií, které se o víkendu představí, jsou starší žáci, kteří zajíždějí na půdu Viktorie Plzeň. Mladším kategoriím poté začínají halové či ještě venkovní turnaje.Domácím trhákem tedy o víkendu bude tým žen, který hostí v ...
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

O víkendu bylo na UMT rušno, výsledky našich týmů si můžete prohlédnout v našem přehledu.
 

Víkendový plán našich týmů »

O víkendu se hraje téměř nonstop na naší umělé trávě. Hrají zde všechny dorosty s Kladnem, starší žáci hostí pražskou Spartu a mladší žáci hostí FAŠV. Pohár s Jabloncem hrají ženy.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

O víkendu se v mistrovských utkání představily žákovské kategorie, z Jablonce přivezly 3 body také ženy.
 

Česká reprezentace do 18 let v Ústí zvítězila nad Švýcarskem »

Česká reprezentace do 18 let zvítězila v mezinárodním přátelském utkání hraném v Ústí nad Labem nad stejně starým výběrem Švýcarska.
 

Výsledky svátečních utkání naší mládeže »

Ani ve svátek naše týmy nezahálely a odehrály svá další utkání.
 

Hlasování o nejlepšího hráče mladšího dorostu »

Další kategorií, která odstartovala hlasování je mladší dorost (ročníky 1999 a 2000).
 

Reprezentace do 18 let vyzve v Ústí ve čtvrtek Švýcary »

Mládežnická reprezentace České republiky se po roce opět představí v Ústí nad Labem. Po loňské remíze výběru do 20 let se stejně starými Francouzi, se letos v Ústí představí reprezentace do 18 let se Švýcarskem.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Máme za sebou další víkend a přinášíme Vám tradiční výsledkový servis našich týmů.
 

Hlasování o nejlepšího hráče kategorie starších žáků »

Rozbíháme druhé hlasování o nejlepší hráče jednotlivých kategorií. Tentokrát jsou na řadě starší žáci, tedy kategorie 2001 a 2002.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Máme za sebou další víkend. Jak se vedlo naším týmům, se můžete podívat v tradičním výsledkovém přehledu.
 

Víkendový plán našich týmů »

Máme před sebou víkend a přinášíme Vám plán našich týmů. V pátek nás čeká FNL s Opavou, starší žáci hostí v neděli Příbram a starší přípravky Chomutov. Ostatní týmy hrají svá utkání venku.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Víkend utekl jako voda a tak Vám přinášíme další výsledkový servis našich týmů.
Stránka 8 z 10
Výsledky 211 - 240 z 287

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital