Články mládežeU19 porazila Boreu Dresden »

Přípravná utkání mládeže nabírají na obrátkách. V úterních večerních hodinách se představil náš nejstarší dorost a na UMT porazil Boreu Dresden 2:1
 

Starší přípravky zažívají skvělou halovou sezónu »

Hráči  našich starších přípravek  se od počátku prosince do dnešního dne zúčastnili 7 špičkově obsazených halových turnajů, pořádaných pro ročník 2006 a povedl se jim husarský kousek v podobě zlatého umístění  ve všech těchto kláních.

 

Trenéři mládeže získali další ocenění »

Naši trenéři Vladimír Lacina a Jan Vondráček se zůčastnili v sobotu a v neděli víkendového fotbalového kempu Coerver Coaching v Praze ve Zbuzanech. Dva dny byli členy týmu trenérů, kteří se starali skoro o 60 dětí. Děti byly rozděleny do skupin po 8-10, každý den se skládal ze tří 1,5 hodinových tréninků a jednoho 1,5 hodinového turnaje. Absolvováním tohotu kempu,který byl součástí závěrečných zkoušek Kurzu  3 - Coerver Coaching, získali naši trenéři prestižní ocenění Coerver trenér. Foto: Coerver Coaching Česko / Slovensko
 

Úspěšný víkend U13 v Plzni »

Velmi cenného úspěchu dosáhlo žákovské mužstvo  U13 tuto neděli 6.12.2015 na výborně obsazeném mezinárodním turnaji v Plzni. V konkurenci top týmů obsadilo druhé místo, ale zejména předvádělo výkon, za který nejednou sklízelo potlesk na otevřené scéně.

 

Dorost o víkendu zvítězil s Hradcem, žáci nestačili na České Budějovice »

FK Ústí nad Labem (U19) - FK Olympia Hradec Králové (U19)     7:3 (4:0)Branky: Kroupa 3, Vlasák 2, Mareš, BarnatSestava: Satek, Virt, Kubný, Rašo  Křivonoska, Gulykáš, Mareš (79.Fejfar), Vlasák, Barnat, Lácha (66.Ridl), Kroupa (82. Aubrecht)FK Ústí nad Labem (U15) - SK Dynamo České Budějovice (U15)    1:3 (0:1)Branka: JiránekSestava: Žáček, Mikšovský, Jiránek, Klaser T., Kolařík, Čítek, Schick (45. Jungmann), Klaser M.(64. Zůza), Žemlička, Adamec (45. Vála), ŠkodaFK Ústí nad Labem (U14) - SK Dynamo České Budějovice (U14)     ...
 

Víkendový plán našich týmů »

"A" tým zajíždí v neděli do Hradce Králové na poslední venkovní utkání. Mládež pomalu ukončuje podzimní mistrovská utkání. U19 předehrávala ve středu své utkání v Náchodě, odkud odjela s porážkou. Jedinnou mládežnickou kategorií, které se o víkendu představí, jsou starší žáci, kteří zajíždějí na půdu Viktorie Plzeň. Mladším kategoriím poté začínají halové či ještě venkovní turnaje.Domácím trhákem tedy o víkendu bude tým žen, který hostí v ...
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

O víkendu bylo na UMT rušno, výsledky našich týmů si můžete prohlédnout v našem přehledu.
 

Víkendový plán našich týmů »

O víkendu se hraje téměř nonstop na naší umělé trávě. Hrají zde všechny dorosty s Kladnem, starší žáci hostí pražskou Spartu a mladší žáci hostí FAŠV. Pohár s Jabloncem hrají ženy.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

O víkendu se v mistrovských utkání představily žákovské kategorie, z Jablonce přivezly 3 body také ženy.
 

Česká reprezentace do 18 let v Ústí zvítězila nad Švýcarskem »

Česká reprezentace do 18 let zvítězila v mezinárodním přátelském utkání hraném v Ústí nad Labem nad stejně starým výběrem Švýcarska.
 

Výsledky svátečních utkání naší mládeže »

Ani ve svátek naše týmy nezahálely a odehrály svá další utkání.
 

Hlasování o nejlepšího hráče mladšího dorostu »

Další kategorií, která odstartovala hlasování je mladší dorost (ročníky 1999 a 2000).
 

Reprezentace do 18 let vyzve v Ústí ve čtvrtek Švýcary »

Mládežnická reprezentace České republiky se po roce opět představí v Ústí nad Labem. Po loňské remíze výběru do 20 let se stejně starými Francouzi, se letos v Ústí představí reprezentace do 18 let se Švýcarskem.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Máme za sebou další víkend a přinášíme Vám tradiční výsledkový servis našich týmů.
 

Hlasování o nejlepšího hráče kategorie starších žáků »

Rozbíháme druhé hlasování o nejlepší hráče jednotlivých kategorií. Tentokrát jsou na řadě starší žáci, tedy kategorie 2001 a 2002.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Máme za sebou další víkend. Jak se vedlo naším týmům, se můžete podívat v tradičním výsledkovém přehledu.
 

Víkendový plán našich týmů »

Máme před sebou víkend a přinášíme Vám plán našich týmů. V pátek nás čeká FNL s Opavou, starší žáci hostí v neděli Příbram a starší přípravky Chomutov. Ostatní týmy hrají svá utkání venku.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Víkend utekl jako voda a tak Vám přinášíme další výsledkový servis našich týmů.
 

Víkendový plán našich týmů »

O víkendu bude na Klíši opět rušno. V sobotu se doma představí všechny dorosty. Neděli odstartuje tým žen, následovat budou mladší žáci.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Další víkend je za námi. Áčko pokračuje na vítězné vlně, výhru přivezly také ženy. Z mládežnických týmů se dařilo U19 a U16.
 

Víkendový plán našich týmů »

Tentokrát bude na našich hřištích volnější víkend, nouze o fotbal ale nebude. V pátek vše odstartuje A mužstvo s Třincem, derby s Teplicemi poté čeká naše starší přípravky a starší žáky.
 

Hlasování o nejlepšího hráče kategorie odstartovali mladší žáci »

Do 9.10. máte možnost hlasovat pro nejlepšího hráče kategorie mladší žáci. První tři hráči dle hlasování budou pozváni na náš Galavečer, kde bude vyhlášen vítěz ankety.
 

Devatenáctka podlehla Motorletu »

V dalším kole České ligy dorostu se nepodařilo našemu týmu navázat na předešlá úspěšná utkání a v domácím prostředí podlehl Motorletu 3:2.
 

Víkendový plán našich mužstev »

O víkendu bude na Klíši opět plno. Svá utkání hrají v domácím prostředí dorosty proti Motorletu Praha, představí se také mladší žáci a tým žen.
 

FOTO: Patnáctka získala 2 body s Mladou Boleslaví »

Předehrávka 17. kola České ligy starších žáků se hrála včera na Klíši. Patnáctka v ní vyhrála na penalty a získala tak 2 body.
 

Víkendový plán mládeže »

O víkendu bude na našich hřištích opět plno. Většina kategorií odehraje svá utkání na domácí půdě.
 

Devetanáctka přivezla 3 body z Varnsdorfu »

Dorostenci zvládli dohrávku 6. kola ČLD a vyhráli ve Varnsdorfu 3:0. Po zlepšených výkonech si tak připisuje třetí výhru v řadě.
 

SHRNUTÍ + FOTO: ADVISO cup 2015 je za námi »

Víkendový kolotoč prestižního mládežnického mezinárodního turnaje Adviso cup 2015 se zastavil. Viděli jsme skvělé sportovní výkony a mimořádně vydařený turnaj s prestižním obsazením. Na turnaj pořádaný naším klubem máme už nyní jen pozitivní ohlasy.
 

Vítězem ADVISO cupu 2015 se stala Sparta Praha! »

Přinášíme Vám průběžně aktualizované výsledky nedělních zápasů o umístění ADVISO cupu 2015.
 

Souhrn prvního dne ADVISO cupu 2015 + plán nedělního dne »

Máme za sebou první den fotbalového ADVISO cupu 2015. Přinášíme Vám souhrn všech odehraných zápasů a také plán bojů o umístění.
Stránka 9 z 11
Výsledky 241 - 270 z 305

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital