Články mládežeAdam Černý a jeho první pocity z působení v Drážďanech »

Adam Černý (2003) je jedním z hráčů, kteří dostali šanci ukázat se v barvách našeho přeshraničního partnera SG Dynamo Dresden. Stejně jako Samuel Bím, Jakub Spica a Petr Fischer (ročníky 2004), si Adam Černý svými výkony a přístupem řekl o šanci ve žlutočerných barvách. Jen pro úplnost, v Drážďanech působí ještě Jonáš Jiránek, který je členem týmu U19. Vasil Kušej zamířil na hostování do druholigového rakouského Wackeru Innsbruck.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme vám přehled víkendových výsledků mládeže z uplynulého víkendu.
 

24. 9. 2019 proběhne Den s Armou »

Již příští úterý pořádá náš klub sportovní odpoledne s názvem Den s Armou. V úterý 24. 9. 2019 dopoledne proběhne v tréninkovém centru na Klíši akce pro školky, odpoledne pak pro širokou veřejnost. Na děti čeká spousta stanovišť a soutěží. Všichni jsou srdečně vítáni.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Naše dorosty mají před sebou první domácí představení. Už v pátek hostíme atraktivního soupeře, pražskou Duklu. Na Klíši se hraje od 10:00 a 12:15. V sobotu své první mistrovské utkání hrají také naše dorosty U18 a U16, na Klíši jim bude soupeřem Varnsdorf. Žáci pokračují v přípravě na novou sezónu. 
 

Víkendové výsledky mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků naší mládeže. Dorosty byly tento víkend stoprocentní, jak na půdě dalekého Náchoda, tak v Litoměřicích. Tým U15 hrál své poslední utkání na půdě Mostu a zvládl ho výhrou 5:1. Musí tak doufat v zaváhání Litvínova v posledním zápase s Viktorkou Žižkov. Ročník 2006 hrál o víkendu velký turnaj ČNFŠ v Roudnici nad Labem, ze kterého vám přineseme další informace.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Uplynulý víkend nepatřil, co se týče utkání mládeže, k výsledkově nejvydařenějším. Prohru na penalty v důležitém zápase zaznamenalo mužstvo U15, které tak, pokud chce vybojovat baráž pro mladší ročník, musí spoléhat na zaklopýtání Litvínova ve zbývajících dvou zápasech. Čtyři vítězství však naší mládeži zajistili alespoň týmy U18, U16, U13 a U12.
 

Souhrn uplynulého víkendu mládeže »

Tento víkend se v domácím prostředí odehrály gólově bohaté zápasy se spoustou napínavých závěrů a zápletek. Přečtěte si, jak se o víkendu dařilo našim mládežnickým celkům.
 

Další kolo mistrovských soutěží mládeže je za námi »

Další kolo mistrovských zápasů mládeže je za námi. Důležitou výhru zaznamenalo družstvo U15, které v duelu o první místo v tabulce zdolalo v domácím prostředí Litvínov 2:0! O víkendu nás navštívil také bundesligový tým Augsburgu kategorie U16, který si v sobotu zahrál přátelské utkání s naším týmem a v neděli absolvoval pozápasový trénink na Klíši.
 

Víkendové výsledky mládeže »

Přinášíme vám výsledky z uplynulých zápasů mládeže.
 

Letní turnaje v Modré u Děčína »

FK Ústí nad Labem pořádá v létě sérii fotbalových turnajů v prostředí sportovního areálu v Modré u Děčína. V průběhu dubna, května a června se uskuteční celkem 4 turnaje, postupně pro kategorie 2010, 2007, 2008 a 2011. Další informace naleznete na přiloženém letáčku.
 

Rozhovor s šéftrenérem mládeže ke startu jarní části soutěží »

Dnes se rozběhly mistrovské soutěže jarní části sezóny. Arma zahájila jaro dvěma výhrami v dorostenecké divizi. Připravili jsme si pro vás rozhovor s šéftrenérem mládeže Mgr. Vítem Raszykem, ve kterém je shrnuto vše podstatné z průběhu zimní přípravy. „V úvodu bych chtěl všem trenérům a všem členům realizačních týmů poděkovat za jejich obětavou práci a investovaný čas a popřát jim hodně úspěchů v jarní části soutěže. Poděkování patří také rodičům všech našich fotbalistů za podporu svých ratolestí.“

 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Zimní fotbalová příprava už míří do svého konce a tento víkend jsou na programu první mistrovská utkání našich dorostů. V rámci divize hostíme Louny, v lize míříme do Čáslavi.
 

FK Ústí nad Labem spouští Klubový program talentované mládeže »

FK Ústí nad Labem – mládež, z.s. spouští projekt „Klubový program talentované mládeže“, pod pracovním názvem Talent A1. „Rozhodli jsme se vytvořit skupiny talentovaných hráčů v dorosteneckých kategoriích, kterým budou klubem věnovány odpovídající podmínky. Učinili jsme tak, abychom dosáhli maximálního možného rozvoje talentovaných hráčů v našem klubu,“ řekl místopředseda výboru FK Ústí nad Labem – mládež, z.s. Zdeněk Bechyně.

 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

  Sobota 26. 1. 2019 U18 (roč. 2002) - FK Teplice, 13:30 UMT Masarykova FK Ústí n.L. U13 - FK Ústí n.L. U12, 16:00 UMT Masarykova U10 - Turnaj SN-CZ Borea Dresden U9 - Turnaj Dobětice + Turnaj hala Roudnice n.L. Neděle 27. 1. 2019 Liberec - U15, 10:00 UMT NisaLiberec - U14, 11:45 UMT Nisa U13, U12 - 1. FK Příbram, 14:00 UMT Masarykova U11 - Turnaj SN-CZ Borea Dresden + Turnaj Slavia Praha U10 - Turnaj Hamr UMT Bráník U9 - PU Most
 

Plán mládežnických týmů (19. - 20. 1. 2019) »

Sobota 19. 1. 2019 Pirna - U19, 13:00 Heidenau + 15:30 halový turnaj HeidenauU18 - Most, 10:00, UMT Ústí n.L.U16 - Most, 12:00, UMT Ústí n.L.U15 - Halový turnaj Borea Dresden SN-CZVarnsdorf - U14, 10:00, UMT Varnsdorf - zimní liga starších žákůU12 - Turnaj Říčany - nafukovací hala, turnaj Bělá pod BezdězemU10 - Halový turnaj RadotínNeděle 20. 1. 2019U16 - Borea Dresden, 11:00, UMT Ústí nad LabemU14 - Halový turnaj HeidenauU13 - Halový turnaj Borea Dresden SN-CZU12 - Turnaj SN-CZ SlunetaU11 - Halový turnaj Soccer for kidsU10 - Turnaj FK Ústí nad Labem (Dobětice)U9 - Turnaj Praha
 

Galavečer ústecké Army 2018 se vydařil »

5. ročník Galavečeru ústecké Army se uskutečnil v pátek 30.11.2018 v prostorách Hotelu a restaurace Větruše. Večerem provázel moderátor Kamil Bílský a k tanci a poslechu hrála kapela Roxel Music K.L.M. 
 

Daniel Chodora: Jsem vděčný za šanci v áčku. V dorostu ukazujeme kvalitu »

V podzimní části skončil tým U19 v České lize dorostu na 5. místě se ziskem 32 bodů. Jednou z opor mužstva byl Daniel Chodora, jenž se 17 brankami stal druhým nejlepším střelcem celého mužstva. Před Danielem skončili v tabulce střelců jen Matěj Koubek z Bohemky (20 branek) a Oliver Velich z Jablonce (18 branek).

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme vám přehled víkendových výsledků mládeže. Starší žáci ukončili sezónu vítězstvím na půdě Roudnice nad Labem. 
 

Herní soustředění ve Velké Británii - den 4 a 5 »

Výprava fotbalistů U16 a U12 dorazila v sobotu v noci v 0:30 do Ústí nad Labem a tak nezbývá nic jiného, než si shrnout poslední dva dny herního soustředění v Anglii.
 

Herní soustředění ve Velké Británii - den 2 a 3 »

Přinášíme Vám zprávu z dalších dvou dnů pobytu týmů U16 a U12 v Anglii. Pro kompletní fotogalerii navštivte facebookovou stránku FK Ústí nad Labem - mládež.
 

U16+U12: Herní soustředění ve Velké Británii - den první »

Naše týmy U16 a U12 vyrazily v neděli odpoledne na herní soustředění do Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Týmy samozřejmě využily služeb našeho dopravce Tomáše Višňáka a vyrazily na cestu dvoupatrovým autobusem.

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Další kolo mládežnických mistrovských utkání máme za sebou. Tento víkend jsme byli svědky dvou demolic. V České divizi dorostu porazili hráči U16 Českou Lípu 10:0, v žákovské lize si pak servítky nebrali U12, kteří Vyšehradu nasázeli 38 branek! Podívejte se na přehled výsledků.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Další kolo mládežnických mistrovských soutěží je za námi, přinášíme vám přehled výsledků.
 

ALBIM CUP 2018 vyhráli fotbalisté West Bromwiche Albion! »

Prestižní mezinárodní fotbalový turnaj mladšího dorostu kategorie U16 se tento víkend velmi podařil. Celý víkend přálo turnaji počasí a bylo k vidění velké množství kvalitních sportovních výkonů. Celý turnaj se hrál pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje pana Oldřicha Bubeníčka.

 

ALBIM CUP 2018 v Ústí nad Labem »

Mezinárodní fotbalový turnaj mladšího dorostu kategorie U16 s názvem ALBIM CUP 2018 vypukne již tento víkend. 18 mužstev z celého světa se představí v Ústí nad Labem a v Modré u Děčína.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Uplynulý víkend patřil k těm úspěšným pro modrobílé barvy. Téměř všechny mančafty totiž své utkání vyhrály. Střelcem víkendu volíme brankáře Martina Houdka z U16, který nastoupil v útoku jako střídající hráč a nasázel soupeři z Loun hattrick. Všem modrobílým vítězům a střelcům gratulujeme! 

Podívejte se na přehled výsledků.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Uplynulý víkend zahájili své tažení mistrovskými zápasy také mladší žáci a do soutěže vstoupili vítězně. Dorostenecké týmy byly stoprocentní, nejstarší dorost absolvoval dlouhý výjezd do Chrudimi a vyhrál vysoko 6:0, mladší kolegové zvítězili také a to 4:1. Doma slavili také U18 a U16, kteří doma porazili Jablonec.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

O víkendu se našim mládežnickým týmům dařilo. Všechna dorostenecká mužstva si v přátelských zápasech připsala vítězství. Náš nejstarší dorost musel otáčet těžký duel na Admiře, což se po brankách Chodory, Turka a Bechyněho podařilo.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Všechny dorostenecké týmy mají před sebou víkendové mistrovské zápasy. V rámci České ligy dorostu zajíždíme na půdu Admiry Praha, v divizi hostíme Litvínov. Žáky čekají přátelské zápasy. 
 

Výsledky mládeže 12. - 13. 8. 2018 »

O víkendu se odehrály první dva mistrovské zápasy mládeže, ale rovněž pokračovaly také duely přátelské. Podívejte se na přehled výsledků.
Stránka 1 z 12
Výsledky 1 - 30 z 331

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital