Články mládežePřehled víkendových výsledků MU mládeže »

V mrazivém počasí pokračovali mistrovské soutěže dorostů. Ze čtyř zápasů slavili hned třikrát Ústečané. Podívejte se na přehled výsledků.
 

Dorosty vstoupily do mistrovských utkání »

Naše dorosty mají za sebou první jarní kolo mistrovských soutěží. Jediné vítězství zaznamenal náš tým U16, který jednoznačně přehrál Chomutov v poměru 5:0. Ostatní zápasy byly vyrovnané, bohužel se však pokaždé radoval soupeř. Dále informujeme, že tým U16 měl hrát ve středu utkání TFL s Chotěbuzí, nicméně z důvodu velké marodky hostů je toto utkání odloženo na neurčito.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu bude na umělé trávě Městského stadionu rušno a o zajímavé zápasy nebude nouze. Tak se teple oblečte a neváhejte si vybrat z víkendového menu mládeže.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu jdou do akce opět mládežnické týmy. Vinou zranění a nemocí se utkání dorostů proti Mostu přesunulo na středu.
 

O víkendu jdou do akce všechny mládežnické týmy »

Následující víkend bude opět ve znamení mládežnických zápasů a turnajů. Na umělé trávě se v sobotu od 13:00 představí mladší žáci proti Mladé Boleslavi, v neděli se dorosty střetnou s muži a starším dorostem sousedních Neštěmic. Utkání U18 na půdě Sokolova bylo zrušeno.
 

Víkend mládeže doznal nucených úprav »

Víkendový program mládeže byl narušen zraněními a onemocněními, jak hostujících, tak i domácích hráčů. Přinášíme tedy aktualizovaný program mládeže na nadcházející víkend na umělé trávě.
 

Týmy U17 a U16 vstřebávají tréninkové dávky ve Starých Splavech »

Naše dorostenecké týmy U17 a U16 jsou na společném soustředění ve Starých Splavech. Trenéři posílají z místa několik fotografií a dvě videa.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu bude na umělé trávě Městského stadionu plno. Kromě utkání našeho A mužstva (Neugersdorf, 11:00) se doma představí také žáci a přípravky.
 

Víkend patřil přeshraničním turnajům »

O víkendu se v Ústí nad Labem odehrály dva zimní halové turnaje v rámci přeshraniční spolupráce SN-CZ ve Sportcentru Sluneta. 

 

Proběhla přednáška týkající se zdravé výživy mladých sportovců »

4. 12. 2017 proběhla v zelené aule na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně klubová přednáška týkající se zdravé výživy mladých sportovců. Před naše hráče a hráčky a jejich rodiče se postavila nutriční specialistka Ing. Šárka Hodslavská a klubový lékař MUDr. Jakub Avenarius. Přinášíme Vám prezentaci ke shlédnutí.
 

Ročník 2007 má za sebou dva turnaje na Slavii »

Druhý prosincový víkend byl pro ročník 2007 ve znamení dvou mezinárodních turnajů na půdě pražské Slavie,
 

Dorosty o víkendu zakončily podzim »

Naše dorosty o tomto víkendu zakončily jako poslední týmy mistrovské tažení soutěžemi. Zatímco v domácím prostředím se týmům, ktré hrají divizi, dařilo, týmy z České ligy dorostu přivezly z Bohemky jeden bod.
 

Bohatý víkendový program mládeže načnou mistrovské zápasy dorostů »

Naše dorosty končí tento víkend mistrovské zápasy, ale nezahálí ani naši žáci a přípravky. Přijdte se o víkendu podívat na naši mládež.
 

Lístky na Galavečer ústecké Army 2017 jsou v prodeji »

1. 12. 2017 se v prostorách Hotel & Restaurant Větruše uskuteční 4. ročník Galavečeru ústecké Army, v jehož rámci budou vyhlášeny osobnosti jednotlivých kategorií, uvedena osobnost do síně slávy ústeckého fotbalu a předána cena za zásluhy. K tanci a poslechu bude hrát kapela ROXEL music K.L.M. a celým večerem bude provázet moderátor Kamil Bílský.
 

Přehled výsledků mládeže + pozvánka na další utkání »

Uplynulý víkend byl opět ve znamení utkání našich týmů. Hrála se také čtvrteční dohrávka v Pardubicích. Přinášíme také pozvánku na nadcházející zápasy mládeže.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendová utkání mládeže. Doma se v rámci mistrovského utkání představí pouze dorosty U19 a U17.
 

Naši hráči si užili výhru v soutěži 7:0 pro Němčinu »

Vítězové soutěže 7:0 pro němčinu si o víkendu užili hlavní cenu, kterou byl víkend v Berlíně. Šestice kluků z FK Ústí nad Labem, kategorie U13, tak byla od 27. října do 29. října hosty fotbalového klubu Hertha BSC.
 

Halový turnaj kategorie U11 ovládlo drážďanské Dynamo »

V sobotu 28. 10. 2017 se ve Sportcentru Sluneta uskutečnil první halový turnaj ze série turnajů pořádaných v rámci přeshraniční spolupráce SN-CZ.
 

Silný vítr poznamenal víkend mládeže, přinášíme přehled výsledků »

Kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám se neodehrály nedělní zápasy dorostů, žáků ani přípravek. Na domácí umělé trávě došlo vlivem silného větru k poškození ochranné sítě za jednou z branek, čímž by bylo ohroženo zdraví všech účastníků utkání. Na svůj zápas neodcestovaly ani dorosty U19 a U17, pro které by cesta autobusem do Pardubic byla zdraví nebezpečná. V sobotu pak zaznamenal obrat snů dorost U18, který v utkání s VOŠ a SOŠ Roudnice prohrával 1:4 a 2:6, ale i přesto v utkání zvítězil 8:6!
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendové akce mládeže. Doma se představí dorosty a žáci v České divizi a uskuteční se také halový turnaj pro kategorii U11 na Slunetě v rámci přeshraniční spolupráce SN-CZ.
 

Víkendové výsledky mládeže: Čáslav okradla nejstarší dorost o body »

Mládež se zúčastnila víkendových bojů se střídavými úspěchy. Doma neuspěl nejstarší dorost proti Čáslavi, naopak divizí dorostu i žáků prolétly naše týmy bez ztráty bodu.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Další víkend je před námi a s ním také další mistrovské zápasy našich malých i velkých nadějí.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže. Dorostům se v divizi dorostu v domácím prostředí proti Neratovicím nedařilo. Bodovaly pouze týmy U19, U15 a U12...
 

Galavečer ústecké Army - hlasování U15 a U14 »

Také letos budou na Galavečeru ústecké Army oceněni hráči jednotlivých kategorií. Nově se hlasování skládá z několika kritérií, jednou z nich je právě divácké hlasování, dále vyhodnocení sportovním úsekem mládeže, který, kromě samotných výkonů, zváží chování a přístup hráče na hřišti. Vyhlášeni budou tři osobnosti každé kategorie.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu se doma představí ústecké dorosty v rámci divize dorostu a mladší žáci. 
 

Galavečer ústecké Army - hlasování U13 a U12 »

Také letos budou na Galavečeru ústecké Army oceněni hráči jednotlivých kategorií. Nově se hlasování skládá z několika kritérií, jednou z nich je právě divácké hlasování, dále vyhodnocení sportovním úsekem mládeže, který, kromě samotných výkonů, zváží chování a přístup hráče na hřišti. Vyhlášeni budou tři osobnosti každé kategorie.

 

4. Galavečer ústecké Army se uskuteční 1.12.2017 »

Jako již tradičně bychom Vás jménem FK Ústí nad Labem rádi pozvali na 4. ročník Galavečeru ústecké Army, který se letos uskuteční 1. prosince 2017 od 18:00 v příjemném prostředí Hotelu Větruše.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled výsledků mládeže za uplynulý týden.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu se doma představí pouze naši starší žáci, kteří na umělé trávě Městského stadionu přivítají Junior Chomutov. Mladší žáci hrají se stejným soupeřem, ale na hřišti soupeře. Divize dorostu pak pokračuje na hřišti Roudnice nad Labem. U17 má před sebou dvoudenní turnaj v Drážďanech.
 

David Němec: "Postavit se do brány byl šťastný tah" »

Jedním z hráčů, kteří působí v barvách našeho přeshraničního partnera z Drážďan, je brankář David Němec, který se do Německa přesunul v létě. Hráč ročníku 2000 se navíc dostal do širšího výběru reprezentace do 18 let, takže je pro něj uplynulé období velmi úspěšné. A to od fotbalových začátků nebyl vůbec brankářem...
Stránka 2 z 11
Výsledky 31 - 60 z 319

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital