Články mládežeMládež jde do opět do boje, doma hrají dorosty a žáci »

Tento víkend se opět představí naše mládež. Na hřištích na Klíši bude o víkendu plno, doma se představí jak dorosty, tak žákovské týmy.
 

Ročník U10 třetí na turnaji v Rumburku »

Ročník U10 se o víkendu zúčastnil turnaje v Rumburku, kde vybojoval třetí místo. Po dobrých výkonech ve skupině a ve čtvrtfinále přišlo zaváhání v semifinále proti Mladé Boleslavi. Kluci se však vrátili na vítěznou vlnu a v souboji o třetí místo zdolali Jablonec.
 

Mládež zahájila sezónu úspěšně »

Svá tažení podzimními mistrovskými zápasy zahájilo hned 6 mládežnických týmů. Výsledkově se jednalo o podařený první víkend. Vítězný vstup do soutěže zaznamenal nejstarší dorost vedený Radimem Novákem.
 

Mistrovské zápasy mládeže začínají, doma se představí nejstarší dorost »

Své mistrovské zápasy o tomto víkendu odstartuje také mládež. V domácím prostředí se představí dorosty proti Mladé Boleslavi.
 

Bohumil Hudec: Už se těšíme na sezónu, chceme nasbírat co nejvíce zkušeností »

Bohumil Hudec patří ve svých 17 letech k základním stavebním kamenům ústeckého nejstaršího dorostu. Navíc se dočkal premiérového startu za "A" mužstvo dospělých.
 

Kušej nasměroval devatenáctku Drážďan k výhře, navíc je v nominaci reprezentace! »

Ústecký odchovanec Vasil Kušej má za sebou první utkání juniorské Bundesligy, ve kterém se Dynamo Dresden U19 představilo na půdě Eintrachtu Braunschweig.
 

Vasil Kušej a David Němec v kádru reprezentace U18 »

Dva hráči, kteří prošli mládežnickým systémem FK Ústí nad Labem, se dostali do širšího kádru reprezentace České republiky U18.
 

Příprava mládeže se rozjíždí, týmy se představí také na Klíši »

Od pondělí 17. 7. 2017 začal postupně tréninkový proces dorosteneckých a žákovských mužstev v rámci letní přípravy 2017. První víkend přípravy nás čekají první zápasy, z nichž většina se odehraje na Klíši. Tak se přijďte podívat.
 

Naši hráči reprezentovali kraj na LODM »

V Brně se od 24. do 29.6.2017 konala VIII. Olympiáda dětí a mládeže. Ve výpravě Ústeckého kraje nechybělo také osmnáct čtrnáctiletých fotbalistů, kteří reprezentovali Ústecký kraj. Před turnajem byl společný cíl trenérů a hráčů účast v horní polovině pavouka, tedy bojovat o prvních osm míst, což znamenalo v základní skupině C obsadit nejhůře 2. místo! Ve výpravě byli celkem čtyři hráči FK Ústí nad Labem - Martin Houdek, Jan Leden, Tadeáš Bzura a Patrik Joni. Informace podává Jan Štefko z ÚKFS.
 

Avispa Fukuoka hodnotí pobyt v Ústí nad Labem »

Nestává se často, aby do České republiky zavítal japonský fotbalový tým. Díky Geraldovi Prellovi z Česko-německé fotbalové školy se to však podařilo. Japonský tým Avispa Fukuoka sehrál v našem tréninkovém centru přátelské dvojutkání s naším FK Ústí nad Labem a Mosteckým FK. Na závěr pak společná večeře na Větruši. Podařilo se nám získat exkluzivní ohlasy z japonského týmu k pobytu v Ústí nad Labem!
 

Setkání zástupců Ústí nad Labem a Drážďan »

V pátek 16. 6. 2017 došlo ke společnému setkání zástupců měst Ústí nad Labem a Drážďan, jejichž fotbalové kluby spolupracují v rámci projektu přeshraniční spolupráce SN-CZ Zwei Länder, zwei Sprachen, durch Fußball verbunden / Dvě země, dva jazyky, spojené fotbalem.
 

Naši žáci vyhráli zájezd do Berlína v soutěži 7:0 pro Němčinu! »

Velkého úspěchu dnes dosáhli ústečtí žáci v jazykovo-fotbalové soutěži 7:0 pro Němčinu. Finále soutěže svedlo proti sobě týmy ze škol po celé republice. V útulném prostředí v Satalicích se představily týmy FK Ústí nad Labem U13 a U11, složené z hráčů ročníku narození 2004, 2005 a 2006.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Tento víkend skončily mistrovské zápasy mládeže. Přinášíme Vám přehled výsledků.
 

U16 se chystá na turnaj do Lubinu »

Tento víkend se naše U16 zúčastní prestižního turnaje KGHM CUP 2017, konaného v polském Lubinu. Náš tým obdržel na tento pozvánku již poněkolikáté, v rámci přátelských vztahů mezi FK Ústí nad Labem a Zaglebie Lubin.
 

Ondrášovka cup U10: Ústečané jsou vicemistry republiky »

Ročník U10 o uplynulém víkendu absolvoval celorepublikové finále Ondrášovka cupu 2017 v Českých Budějovicích. Arma se v nabité konkurenci neztratila, co víc, až do posledního momentu turnaje bojovala o celkové vítězství.
 

Přehled víkendových zápasů mládeže »

Přinášíme Vám výsledky mládeže z uplynulého víkendu.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

Tréninkové centrum mládeže FK Ústí nad Labem na Klíši o víkendu opět ožije fotbalem. Čekají nás důležité mistrovské zápasy a také dva turnaje Česko-německé fotbalové školy.
 

Ročník U12 poznával krásy česko-německého pohraničí »

 Ve dnech 20 - 21.5 proběhl víkendový zážitkový program pro ročník FK Ústí nad Labem U12 (narození 2005 a mladší). Tento program byl určen pro děti, jejich sourozence i rodiče. Hráčům byly částečně hrazeny náklady z projektu přeshraniční spolupráce „Dvě země, dva jazyky spojené fotbalem“.

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže. Ve své cestě za výhrou v ČLD U17 dále kráčí svěřenci Radima Nováka, kteří tentokrát zvítězili 4:0 v Benešově.
 

O víkendu hraje náš nejstarší dorost opět doma »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendová utkání mládeže. Doma se představí náš nejstarší dorost a týmy žáků v rámci krajského přeboru. Na Klíši proběhne také turnaj přípravek 2010 a 2011.
 

Filip Turek: U17 táhne za jeden provaz, chceme získat titul »

Ústecký dorost U17 drží po 22.kole ČLD vedoucí pozici. Tým vedený trenérem táhne k úspěchu trenérské duo Novák - Příhonský. 17 branek má na svém kontě kapitán Karel Jakš a 12 zásahů přidal také Filip Turek, kterého jsme vyzpovídali pro náš web. Turek, fanoušek Neymara či Cristiana Ronalda, by jednou rád oblékl dres ústeckého "A" mužstva.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Mládeži tento víkend komplikoval program počasí. Utkání ČLŽ mezi naší U14 a Kladnem nebyl dohrán. Nedostalo se také na utkání krajských přeborů. Ostatní výsledky přinášíme v přehledu.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu se na Městském stadionu koná Ondášovka cup. K zápasu "A" mužstva se přidávají také mládežníci a ženy.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže a žen »

V sobotu dopoledne prohrál náš nejstarší dorost s Chrudimí na domácím hřišti na penalty. Mladší dorosty zvítězily doma s Kladnem. Dařilo se také našim žákům na hřišti Táborska.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

Naše "A" mužstvo hostí dnes na svém stadionu Viktorii Žižkov. Do boje o víkendu vyrazí také naše mládež a ženy. Podívejte se, jaké zápasy jsou naplánovány.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Česká liga dorostu U19Slavia Praha - U19 9:0 (5:0)Sestava Ústí: Němec (46. Meluzín) - J. Bechyně, Pražák, Mikiska, Hirschkorn, Kunc, Šimurda, Fábera (K) (46. Hošek), Hlavačka (77. Král), Gulykáš, Lácha (46. Benda) Česká liga dorostu U17 sk.BSlavoj Vyšehrad - U17 1:2pen (1:1)Branka Ústí: 25. PříhonskýSestava Ústí: Pojtinger - Hudec, Čítek, Příhonský, Jakš (K), Mužík (76. Jahnel), Růžička, Smutný (41. Chodora), Turek (63. Kiňo), Pelc (52. Lidmila), Vít Česká liga dorostu U16 sk.BSlavoj Vyšehrad - U16 1:3 (0:2)Branky Ústí: 3. Mulató, 31. Vacátko, ...
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

O víkendu se na domácím hřišti představí naši žáci. Program na Klíši bude rovněž patřit satelitům.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže a žen »

Tento víkend se doma představily naše dorosty. Žáci naopak zamířili do Prahy. Doma se rovněž představily ženy a juniorky.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přinášíme Vám pozvánku na utkání mládeže o tomto víkendu. Doma se představí naše dorosty.
 

Naši hráči jako podavači na utkání 2. Bundesligy »

Skvělou atmosféru zažili v neděli naši hráči, kteří dostali možnost zúčastnit se utkání 2. Bundesligy mezi Dynamem Drážďany a Fortunou Düsseldorf jako podavači míčů. Utkání na DDV-Stadionu před 29297 diváky si všichni naši hráči náležitě užili. Utkání skončilo remízou 1:1, kterou svou 16. brankou v sezóně zařídil nejlepší střelec Dynama Stefan Kutschke.
Stránka 4 z 12
Výsledky 91 - 120 z 337

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital