Články mládeže

Mladší dorostenci v sobotu sehráli utkání s Varnsdorfem »

O víkendu pokračovalo na Klíši další kolo Memoriálu V. Marečka. Mladší dorosty se v něm představily proti týmům Varnsdorfu.

COERVER CAMP má za sebou poslední den »

Včerejším dnem skončil další ročník COERVER CAMPU. Tentokrát si s dětmi zahráli Jakub Seidl a Marek Pokorný.Závěrečné předávání diplomů proběhlo na Městském stadionu před utkáním s Táborskem.

Víkendový plán mládeže »

Příští týden startují mistrovská utkání mládeže. Tuto sobotu se doma představí mladší dorosty v rámci Memoriálu V. Marečka.

FOTO! Středeční COERVER CAMP s Mariánem Tvrdoněm »

Středa na Klíši opět patřila kličkám. Jak si s touhle disciplínou poradí brankáři, si vyzkoušel s klukama Marián Tvrdoň.

FOTO! Coever CAMP - den druhý »

Druhým dnem dnes pokračoval Coerver Camp. Kluci si dnes opravdu hrábli a předváděli fantastické kousky.

Odstartoval další ročník COERVER CAMPU! »

1. dopoledne mají za sebou aktéři dalšího ročníku COERVER CAMPU, který pořádáme spolu s Coerver Coaching.

Mládeži startují soustředění »

Jako první na své soustředění odjela U19. Tým se připravuje na sezónu ve Starých Splavech.

Vasil Kušej opět v nominaci reprezentace U16 »

Člen naší mládežnické základny Vasil Kušej se opět probojoval do reprezentačního kempu. Sehraje zde turnaj za jeden ze dvou výběrů reprezentace.

Adviso Cup 2015 má kompletní obsazení »

Prestižní turnaj kategorie U16, který budeme pořádat v září, má kompletní účast. O kvalitní fotbalovou podívanou nebude nouze. Včetně našeho týmu se představí slavný Liverpool, Dynamo Drážďany nebo například pražská Sparta!

Trenéři našeho klubu opět na COERVER kempech »

Spolupráce s COERVER COACHING stále pokračuje. Kromě neustálého vzdělávání našich trenérů, se také aktivně zapojujeme do kempů, které COERVER pořádá.

U19 začala přípravu »

Jako první z naší mládeže odstartoval přípravu náš nejstarší dorost.
Stránka 8 z 8
Výsledky 211 - 221 z 221