Články mládeže

Víkendový plán našich týmů »

O víkendu se hraje téměř nonstop na naší umělé trávě. Hrají zde všechny dorosty s Kladnem, starší žáci hostí pražskou Spartu a mladší žáci hostí FAŠV. Pohár s Jabloncem hrají ženy.

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

O víkendu se v mistrovských utkání představily žákovské kategorie, z Jablonce přivezly 3 body také ženy.

Česká reprezentace do 18 let v Ústí zvítězila nad Švýcarskem »

Česká reprezentace do 18 let zvítězila v mezinárodním přátelském utkání hraném v Ústí nad Labem nad stejně starým výběrem Švýcarska.

Výsledky svátečních utkání naší mládeže »

Ani ve svátek naše týmy nezahálely a odehrály svá další utkání.

Hlasování o nejlepšího hráče mladšího dorostu »

Další kategorií, která odstartovala hlasování je mladší dorost (ročníky 1999 a 2000).

Reprezentace do 18 let vyzve v Ústí ve čtvrtek Švýcary »

Mládežnická reprezentace České republiky se po roce opět představí v Ústí nad Labem. Po loňské remíze výběru do 20 let se stejně starými Francouzi, se letos v Ústí představí reprezentace do 18 let se Švýcarskem.

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Máme za sebou další víkend a přinášíme Vám tradiční výsledkový servis našich týmů.

Hlasování o nejlepšího hráče kategorie starších žáků »

Rozbíháme druhé hlasování o nejlepší hráče jednotlivých kategorií. Tentokrát jsou na řadě starší žáci, tedy kategorie 2001 a 2002.

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Máme za sebou další víkend. Jak se vedlo naším týmům, se můžete podívat v tradičním výsledkovém přehledu.

Víkendový plán našich týmů »

Máme před sebou víkend a přinášíme Vám plán našich týmů. V pátek nás čeká FNL s Opavou, starší žáci hostí v neděli Příbram a starší přípravky Chomutov. Ostatní týmy hrají svá utkání venku.

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Víkend utekl jako voda a tak Vám přinášíme další výsledkový servis našich týmů.

Víkendový plán našich týmů »

O víkendu bude na Klíši opět rušno. V sobotu se doma představí všechny dorosty. Neděli odstartuje tým žen, následovat budou mladší žáci.

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Další víkend je za námi. Áčko pokračuje na vítězné vlně, výhru přivezly také ženy. Z mládežnických týmů se dařilo U19 a U16.

Víkendový plán našich týmů »

Tentokrát bude na našich hřištích volnější víkend, nouze o fotbal ale nebude. V pátek vše odstartuje A mužstvo s Třincem, derby s Teplicemi poté čeká naše starší přípravky a starší žáky.

Hlasování o nejlepšího hráče kategorie odstartovali mladší žáci »

Do 9.10. máte možnost hlasovat pro nejlepšího hráče kategorie mladší žáci. První tři hráči dle hlasování budou pozváni na náš Galavečer, kde bude vyhlášen vítěz ankety.

Devatenáctka podlehla Motorletu »

V dalším kole České ligy dorostu se nepodařilo našemu týmu navázat na předešlá úspěšná utkání a v domácím prostředí podlehl Motorletu 3:2.

Víkendový plán našich mužstev »

O víkendu bude na Klíši opět plno. Svá utkání hrají v domácím prostředí dorosty proti Motorletu Praha, představí se také mladší žáci a tým žen.

FOTO: Patnáctka získala 2 body s Mladou Boleslaví »

Předehrávka 17. kola České ligy starších žáků se hrála včera na Klíši. Patnáctka v ní vyhrála na penalty a získala tak 2 body.

Víkendový plán mládeže »

O víkendu bude na našich hřištích opět plno. Většina kategorií odehraje svá utkání na domácí půdě.

Devetanáctka přivezla 3 body z Varnsdorfu »

Dorostenci zvládli dohrávku 6. kola ČLD a vyhráli ve Varnsdorfu 3:0. Po zlepšených výkonech si tak připisuje třetí výhru v řadě.

SHRNUTÍ + FOTO: ADVISO cup 2015 je za námi »

Víkendový kolotoč prestižního mládežnického mezinárodního turnaje Adviso cup 2015 se zastavil. Viděli jsme skvělé sportovní výkony a mimořádně vydařený turnaj s prestižním obsazením. Na turnaj pořádaný naším klubem máme už nyní jen pozitivní ohlasy.

Vítězem ADVISO cupu 2015 se stala Sparta Praha! »

Přinášíme Vám průběžně aktualizované výsledky nedělních zápasů o umístění ADVISO cupu 2015.

Souhrn prvního dne ADVISO cupu 2015 + plán nedělního dne »

Máme za sebou první den fotbalového ADVISO cupu 2015. Přinášíme Vám souhrn všech odehraných zápasů a také plán bojů o umístění.

Zítra startuje Adviso CUP, doma se představí tým žen »

Všechna 4 hřiště budou celý víkend zaplněna turnajem Adviso CUP 2015. Týmy se dnes budou sjíždět do Ústí, ve večerních hodinách dorazí také Liverpool. Kromě turnaje se doma představí v neděli od 17 hodin tým žen.

Devatenáctka si poradila s Vyšehradem »

Ve včerejším utkání si U19 připsala další body. Na Klíši porazila Vyšehrad.

Mladší přípravka přivezla ze Slovenska bronz »

Prestižního slovenského turnaje se o víkendu zúčastnila naše kategorie U9. A vedla si skvěle, domů přivezla bronzové medaile, když před sebe pustila pouze týmy pražské Sparty.

Ve středu hostí U19 Vyšehrad »

Ve středu se na Klíši utká náš nejstarší dorost s Vyšehradem. Utkání startuje v 16 hodin.

Vasil Kušej v reprezentaci U16 »

Vasil Kušej byl trenérem Petrem Janouškem povolán do výběru reprezentace U16 pro dvojici mezistátních utkání s Rakouskem.

Víkendové výsledky mládeže »

Další kolo mají za sebou naše mládežnická mužstva.

Víkendový plán »

Máme před sebou další víkend. V pátek vše odstartuje áčko s Vlašimí, další kolo mají mládežnické kategorie a prvním utkáním se také představí mužstvo žen.
Stránka 8 z 9
Výsledky 211 - 240 z 268