Články mládežePřehled víkendových výsledků »

Máme za sebou všechna víkendová utkání. Důležitou výhru si přivezla U19, když vyhrála na půdě Kolína vysoko 6:0. 3 body o víkendu braly také U16 a U12.
 

Víkendové výsledky »

Přinášíme shrnutí víkendových utkání. Tři body o víkendu brala U16 a tým žen.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Na domácí půdě o víkendu hrají dorosty, které hostí týmy Chrudimi. Ostatní týmy zajíždějí na venkovní utkání. Mladším žákům jako poslední kategorii startuje mistrovská soutěž.
 

Starší žáci doma získali obě utkání s Pardubicemi! »

Předehrávku mají za sebou také starší žáci. V domácím prostředí si poradili s týmem Pardubic.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Vše startuje páteční utkání A mužstva a předehrávkou starších žáků. O víkendu se představí mladší žáci a starší přípravky. Soutěž začíná také ženám.
 

U19 přivezla bod ze Sokolova »

Další těžké utkání má za sebou náš nejstarší dorost. Ze Sokolova po bezbrankové remíze veze bod.
 

Mladší dorostenci nedokázali s Vyšehradem bodovat »

I přes dobrý výkon se našim dorostencům nepovedlo uhrát v Praze bodový zisk. S Vyšehradem oba týmy podlehly.
 

Víkendové výsledky mládeže »

FK Ústí nad Labem U19 - FK Dukla Praha U19   1:3 (1:0)Branka: VlasákSestava: Satek, Virt (70.Husák), Kubný, Mayerhofer (73.Gulykáš), Pražák (65. Hošek), Barnat, Fábera (88.Aubrecht), Vlasák, Hirschkorn, Lácha, Kroupa (65.Křivonoska) FK Ústí nad Labem U17 - FK Varnsdorf U17   4:1 (2:1)Branky: Řezníček 2, Čonka, DrahoňovskýSestava: Mrázek, Tipan, Husák, Bechyně (41. Hudec), Příhonský (41. Kunc), Čonka, Aubrecht, Vít (11. Řehák), Řezníček (62. Drahoňovský), Vondryska (65. Větrovec), Král FK Ústí nad Labem U16 - FK Varnsdorf U16   1:0 (0:0) Branka: ...
 

Devatenáctka doma podlehla Dukle Praha 3:1 »

Po poločase naši hráči sice vedli 1:0, ve druhém ale Dukla prokázala svou sílu a utkání otočila.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Celý víkend odstartuje páteční předehrávka starších žáků v Teplicích. V sobotu hraje naše A mužstvo a také dorostenecké kategorie. U19 bude chtít napravit prohru z Admiry, mladšímu dorostu již startují mistrovská utkání. Mladší žáci pokračují v neděli přípravu v Jablonci.
 

ZŠ Rabasova skončila třetí v krajském kole futsalu škol »

Naše sportovní škola odjela soutěžit do Chomutova, kde se odehrálo krajské kolo futsalu mezi školami. Naši hráči se vrátili s bronzovým umístěním.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Víkend nám přinesl 4 mistrovská utkání. Kromě A týmu a U19 se soutěže rozjely také starším žákům.
 

Devatenáctka prohrála na Admiře 2:1 »

Česká liga dorostu Admira Praha U19 - FK Ústí nad Labem U19 2:1 (1:0)Branka: VlasákSestava: Satek, Křivonoska, Kubný, Mayrhofer, Virt, Fábera, Vlasák, Barnat, Lácha, Hirschkorn, KroupaStřídali: Koníř, Pražák, Slykhouski
 

Olympia Hradec Králové U19 - FK Ústí nad Labem U19 3:2 (1:1) »

V dalším kole České ligy dorostu bohužel devatenáctka nedokázala vybojovat další body. V Hradci Králové prohrála 3:2.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

Pátkem startuje FNL. O víkendu se v mistrovském utkání představí také U19, která zajíždí do Hradce Králové. V neděli se můžete pobavit mladými nadějemi v hale SLUNETA, kde pořádá výborný turnaj ročník 2007.
 

U19 zvládla domácí premiéru! »

Předehrávka 34. kola České ligy staršího dorostu skončila pro náš tým výhrou 4:1. Ostatní týmy pokračovaly v přípravě.
 

Pozvánka na víkendová utkání »

O víkendu nás čeká generálka áčka na start FNL, U19 se pro změnu představí poprvé na jaře doma v mistrovském utkání. Ostatní týmy pokračují v přípravě.
 

Mladší žáci přivítali soupeře až z japonského Tokia! »

Tentokrát nám zůstala Evropa malá. Naše mládež měla tu čest hostit tým Funroots Tokio. Konkrétně U12 si zahrála ve Sportcentru Sluneta s tímto soupeřem.
 

Výsledkový servis uplynulého víkendu »

Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem 0:2 (0:2)Branky: 16. a 25. VeverkaSestava: Zacharda (Tvrdoň) - Zeman, Křapka, Vaněk, Šnirc (Pícha) - Eliáš (Smola), Miskovič (Procházka), Peterka (Zukič), Veverka (Výborný), Leibl - BourenaneMládež:U19 má za sebou první mistrovské utkání, ve kterém bohužel prohrála na půdě Kladna. Ostatní týmy odehrály svá přípravná utkání doma.SK Kladno U19 - FK Ústí nad Labem U19   4:0 (1:0)Sestava: Homolka, Virt, Kubný, Barnat, Hošek, Fábera, Mayerhofer, Gulykáš, Lácha (60. Kroupa), Hirschkorn (75. Pražák), ...
 

Pozvánka na víkendová utkání »

U19 o víkendu startuje svá mistrovská utkání, zajíždí na půdu Kladna. Ostatní týmy pokračují v přípravě. Poprvé v novém roce se doma představí také tým žen.
 

U14 se vrátila z herního soustředění v Anglii »

O víkendu se vrátili naši starší žáci z Anglie, kde sehráli 3 přátelská utkání se špičkovými evropskými týmy. Celý pobyt Vám přinášíme očima trenéra M. Vlasáka.
 

Přehled víkendových výsledků »

Máme za sebou další víkend, pomalu se nám blíží mistrovská utkání.
 

FOTO: U14 na herním soustředění v Anglii »

Již podruhé se naše žákovské kategorie dostaly na herní soustedění do Anglie. Letos odcestovala U14.
 

Víkendový plán našich týmů »

FK Ústí nad Labem - FK Litoměřice   Sobota 10:30 UMTFK Baník Sokolov U19 - FK Ústí nad Labem   11:00  FK Ústí nad Labem U17 - FK Baník Sokolov U17   Sobota 13:00 UMTFK Ústí nad Labem U16 - FK Baník Sokolov U16   Sobota 15:00 UMTFK Ústí nad Labem U15 - FK ČL Neštěmice   Neděle 14:00 UMTFK Ústí nad Labem U13 - FC Slovan Liberec U13   Neděle 10:00 UMTFK Ústí nad Labem U12 - FC Slovan Liberec U12   Neděle 11:45 UMTFK Ústí nad Labem U10 - Dorant CUP v Libouchci - sobotaFK Ústí nad Labem U9 - Turnaj na UJEPu - sobotaFK Ústí nad Labem U7 - Turnaj na UJEPu ...
 

Ročník 2008 ovládl dvakrát za sebou Odolenu Vodu »

Dvakrát za týden se náš ročník 2008 zúčastnil turnaje, který hostila Odolena Voda. Oba turnaje mladí ústečtí hráči ovládli!
 

Mládeži odstartovala zimní soustředění »

Jako první odjely na zimní soustředění do Starých Splavý kategorie U19 a U17.
 

Mladší přípravky přivezly zlato z Plzně »

Stejně jako starší přípravky i mladší přípravky v hale válí. Ročník 2007 přivezl zlato z turnaje Viktorie Plzeň.
 

U19 porazila Boreu Dresden »

Přípravná utkání mládeže nabírají na obrátkách. V úterních večerních hodinách se představil náš nejstarší dorost a na UMT porazil Boreu Dresden 2:1
 

Starší přípravky zažívají skvělou halovou sezónu »

Hráči  našich starších přípravek  se od počátku prosince do dnešního dne zúčastnili 7 špičkově obsazených halových turnajů, pořádaných pro ročník 2006 a povedl se jim husarský kousek v podobě zlatého umístění  ve všech těchto kláních.

 

Trenéři mládeže získali další ocenění »

Naši trenéři Vladimír Lacina a Jan Vondráček se zůčastnili v sobotu a v neděli víkendového fotbalového kempu Coerver Coaching v Praze ve Zbuzanech. Dva dny byli členy týmu trenérů, kteří se starali skoro o 60 dětí. Děti byly rozděleny do skupin po 8-10, každý den se skládal ze tří 1,5 hodinových tréninků a jednoho 1,5 hodinového turnaje. Absolvováním tohotu kempu,který byl součástí závěrečných zkoušek Kurzu  3 - Coerver Coaching, získali naši trenéři prestižní ocenění Coerver trenér. Foto: Coerver Coaching Česko / Slovensko
Stránka 8 z 11
Výsledky 211 - 240 z 302

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital