Články mládeže

Mládeži startují soustředění »

Jako první na své soustředění odjela U19. Tým se připravuje na sezónu ve Starých Splavech.

Vasil Kušej opět v nominaci reprezentace U16 »

Člen naší mládežnické základny Vasil Kušej se opět probojoval do reprezentačního kempu. Sehraje zde turnaj za jeden ze dvou výběrů reprezentace.

Adviso Cup 2015 má kompletní obsazení »

Prestižní turnaj kategorie U16, který budeme pořádat v září, má kompletní účast. O kvalitní fotbalovou podívanou nebude nouze. Včetně našeho týmu se představí slavný Liverpool, Dynamo Drážďany nebo například pražská Sparta!

Trenéři našeho klubu opět na COERVER kempech »

Spolupráce s COERVER COACHING stále pokračuje. Kromě neustálého vzdělávání našich trenérů, se také aktivně zapojujeme do kempů, které COERVER pořádá.

U19 začala přípravu »

Jako první z naší mládeže odstartoval přípravu náš nejstarší dorost.
Stránka 9 z 9
Výsledky 241 - 245 z 245