Články ženyTým žen si doma poradil s Mladou Boleslaví vysoko 5:0 »

Po smolném utkání v Hrádku nastoupila naše děvčata v domácím utkání proti Mladé Boleslavi. Od začátku utkání byla Arma aktivnější, soupeřky ovšem často hrozily z brejkových situací. Situaci ale uklidnily první dvě branky našeho týmu, poté už jen děvčata navýšila vedení a doma si vysloužila vysokou výhru 5:0. Po zaváhání Hrádku se tak vracejí na průběžné třetí místo ČFL.
 

Rozhovor s trenérem žen R. Jankovským »

Tým žen má za sebou 2 kola ČFL. O víkendu čeká děvčata první domácí utkání. Vyzpovídali jsme trenéra Radima Jankovského o zimní přípravě a dalším průběhu sezóny.
 

Ženy v prvním domácím utkání porazily Vědomice »

Poprvé v roce 2016 se představily na domácí půdě naše ženy. V přípravném utkání s Vědomicemi, které hrají o soutěž níže, se děvčata dlouho střelecky trápila. Rozhodla až Mikinová na konci utkání.
 

Ženský tým začal přípravu s novým trenérem »

Nový rok přinesl změnu na trenérském postu u týmu žen. Hlavním trenérem se stal Miroslav Macho, který již dnes vedl tým při prvním tréninku.
 

Fotbalistky zažily školu od pražské Sparty »

Fotbalový svátek má za sebou tým žen. Ve 3. kole poháru náš celek hostil tým Sparty Praha, v jehož dresu nastoupily ty nejlepší ženy, které má pražský velkoklub k dispozici.
 

Nový výkonný výbor FK Ústí nad Labem - ženy z.s. »

Před posledním utkáním žen, které sehrají v sobotu proti pražské Spartě, se volil nový výkonný výbor do FK Ústí nad Labem - ženy z.s.
 

Premiéra žen skončila vítězstvím! »

1. kolo mají za sebou naše ženy. Mělník porazily 5:1.
 

Proběhlo focení týmu žen »

Do naší fotbalové rodiny jsme přivítali nové členy, respektive členky. Přejeme holkám hodně štěstí a úspěchů v reprezentaci našeho klubu.
 

Od nové sezóny s novým týmem: FK Ústí nad Labem - ženy! »

Fotbal žen se v posledních letech rychle rozšiřuje. Nezůstáváme pozadu a od nové sezóny budeme mít tým žen také díky spojení s AC Uragán. Přinášíme rozhovor s trenérem týmu Radimem Jankovským.
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital