ČlánkyDo Ústí míří národní tým! »

Velká událost se blíží. Ve středu 22. března se na Městském stadionu v Ústí nad Labem střetne česká fotbalová reprezentace v generálce na pokračování kvalifikace mistrovství světa 2018 s Litvou.
 

Kvalifikační utkání na EURO 2017 kategorie U19 dnes od 17:00 »

V sobotu jsme mohli shlédnout na Městském stadionu zápas české reprezentace (U19) proti výběru Slovinska (U19), kdy se českému týmu podařilo zvítězit 2:1. Zápas našich mladíků můžeme shlédnout i v úterý 11. 10. opět na Městském stadionu.
 

Chcete se stát součástí marketingového týmu FK Ústí nad Labem? »

FK Ústí nad Labem hledá šikovného nadšence či nadšenkyni se zájmem o fotbal, ústeckou Armu, marketing či komunikaci s fanoušky, který/á se stane součástí marketingového týmu našeho klubu. Vhodné i pro studenty či budoucí marketingové manažery. Kreativita a tvůrčí nápady vítány. Časem možný i HPP. Pokud máte rádi sport a chcete přispět k fungování našeho klubu, tak hledáme právě Vás.

Pro více informací, prosím, kontaktujte výkonného ředitele Ing. Petra Heidenreicha na e-mailové adrese p.heidenreich@fkusti.cz nebo na telefonním čísle 721 213 362.

 

Fotbalová národní liga odstartovala Gólparádu! »

Fanoušci FNL mají jedinečnou možnost zvolit nejkrásnější branku podzimní části Fotbalové národní ligy a vyhrát jednu z cen. Hlasovat je možno prostřednictvím aplikace na sociální síti Facebook. Po ukončení hlasování budou z řad fanoušků vylosováni tři výherci, kteří obdrží šálů týmu FNL dle vlastního výběru, dvě vstupenky a kalendář národní reprezentace.
 

Kupte si své sedadlo na ústecký fotbal! »

S blížícím se startem jarní části FNL připravil Fotbalový klub Ústí nad Labem výjimečnou nabídku pro své fanoušky. Pokud chtějí vlastnit jedno nebo více sedadel přímo ve VIP zóně hlavní tribuny, mohou si dopřát vlastní sedadlo.
 

Arma získala ocenění v anketě Nejúspěšnější sportovec Ústecka 2015 »

Další ročník ankety běžel opět pod taktovkou ÚSTECKÉHO DENÍKU. Letos jsme získali hned 3 ocenění.
 

Nejúspěšnější sportovec Ústecka »

I letos máme své zástupce v anketě Nejúspěšnější sportovec Ústecka. Každý hlas se počítá, tak se zapojme v co největším počtu.
 

Přejeme krásné prožití vánočních svátků! »

 FK Ústí nad Labem děkuje svým partnerům, fanouškům, hráčům, hráčkám, funkcionářům a lidem, kteří se podílejí na chodu klubu, za podporu a služby, které jste pro klub odváděli v roce 2015.

 

Arma se proháněla na ledě v centru města! »

U obchodní centra Forum se dnes představili zástupci téměř kompletní fotbalové rodiny. Hokej si proti sobě zahráli hráči „A“ mužstva, mládeže a fanclub Armové.
 

Galavečer ústecké Army opět bavil »

Po roce se opět stala Větruše místem s největší koncentrací armáckých srdcí.Máme pro Vás fotografie z průběhu večera.
 

Startuje prodej vstupenek na Galavečer »

5.12. se rychle blíží a startuje prodej vstupenek na náš Galavečer. Ten se po roce uskuteční znovu na Větruši.
 

Velká charitativní aukce »

Zapojili jsme se do charitativní aukce Deníku. Vítěz naší aukce obdrží podepsaný dres, navíc si ale bude moci zatrénovat s naším "A" mužstvem!
 

Blíží se hlasování o nejlepší hráče kategorií »

Stejně jako minulý rok můžete během podzimu hlasovat o nejlepší hráče jednotlivých kategorií. Vítězové budou vyhlášeni na našem Galavečeru.
 

FOTO! Prosluněný podvečer v Cafe IN »

Již tradiční akce v této kavárně pro naše "A" mužstvo, premiéru si odbyly naše holky. A vedly si výborně. Poprvé jsme také zaplnili horní patro i zahrádku. Zatímco ostatní obsluhovali, Adnan Zukič, Marián Tvrdoň a Ivan Šnirc dováděli s malými návštěvníky v prostoru před OC Fórum. Ani ty ale nečekala úleva od zkoušky povolání barmana.
 

FOTO! V sobotu jsme byli součástí Dne sportu »

Městský obvod Ústí nad Labem - centrum uspořádal v sobotní odpoledne akci pro děti ve sportovním areálu na Bukově. Akce se zúčastnilo hned několik sportovních klubů z našeho města a my nemohli chybět. Každý, kdo si prošel naším stanovištěm, obdržel nějakou u drobnost na památku.
 

Stanislav Pelc křtil svůj trolejbus »

Mezi legendy ústeckého sportu, které mají "vlastní" trolejbus či autobus, již patří náš sportovní manažer Stanislav Pelc. Dnes byl trolejbus slavnostně pokřten.
 

Ústí v poslední přípravě remizovalo se Sokolovem »

Fotbalisté Ústí nad Labem přivítali na hlavní ploše Městského stadionu FK Baník Sokolov, aby zakončili sérii přípravných zápasů.
 

FNL 2015/2016 zná termíny »

Fotbalová národní liga 2015/2016 už zná přesné termíny všech podzimních zápasů.
 

V sobotu se hraje poslední přípravný zápas »

Svěřenci trenéra Petra Němce sehrají v sobotu dopoledne poslední přípravný zápas.
 

Přijď na Táborsko a vyhraj auto! »

Mistrovská utkání se pomalu blíží a my pro Vás opět chystáme soutěže. Jako první si zasoutěžíte o automobil na víkend od partnera AUTON CZ!
 

Arma statečně vzdorovala Aue »

Ve druhém středečním utkání zamířila Arma na půdu německého Aue.
 

Mladý tým Army podlehl Mostu »

K prvnímu ze dvou středečních přípravných zápasů nastoupila Arma ve Svádově proti týmu z ČFL z Mostu.
 

Naši hráči se zúčastnili kempu OFS »

Páteční odpoledne měli naši hráči volné. Čtveřice Novotný, Tvrdoň, Seidl a Pokorný se ovšem vydala na příměstský fotbalový kemp, který v Povrlech pořádal OFS.
 

Loď nabrala správný kurz, říká sekretář klubu Z. Bechyně »

Mládež FK Ústí nad Labem prochází velkou renesancí.  Na otázky ohledně mládeže a probíhajících projektů odpovídá sekretář našeho klubu Zdeněk Bechyně.
 

Z Německa přivezla Arma jednogólovou výhru »

K dalšímu přípravnému utkání vycestovala Arma do německé Bischofswerdy.
 

Marek Pokorný: Pobyt v A mužstvu si zatím užívám! »

Marek Pokorný je jedním z odchovanců našeho klubu, který je součástí letní přípravy A mužstva. Zda-li zůstane v kádru Petra Němce je zatím otázkou. My Vám s Markem přinášíme rozhovor.
 

Plán přípravy U19 »

13.7. Pondělí13.00    UMT 14.7. Úterý8.00     Posilovna + UMT 13.00    Alpinning 15.7. Středa8.00    Testy UJEP 14.00    UMT 16.7. Čtvrtek9.00     UMT 13.00    UMT 17.7. Pátek9.00    UMT 19.7. Neděle11.00   PU  Sokolov ( Klíše )
 

Václav Prošek Armu zatím neposílí »

Avizovaná posila Václav Prošek dal přednost lepším podmínkám, které mu nejspíše nabídl Baník Sokolov a náš tým tak zatím neposílí. Podle slov sportovního manažera Stanislava Pelce se klub o Proška bude zajímat, pokud v Sokolově neuspěje.
 

Za další přípravou opět do Německa »

V sobotu dopoledne čeká ústecké fotbalisty další přípravný zápas. Po druhé v rámci letní přípravy k němu vycestují za české hranice.
 

Trojice nových hráčů se zapojila do tréninku »

K týmu se v tomto týdnu připojili další čtyři hráči, které otestuje trenér Petr Němec. Jedná se o Pavla Čapka z Duklyy a také o dva mladé Rusy z rezervy Zenitu Petrohrad.
Stránka 1 z 30
Výsledky 1 - 30 z 892

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital