Spolupráce s Dynamem Drážďany

Zástupci našeho klubu vyhráli turnaj pro partnery SG Dynamo Dresden »

Ve středečních odpoledních hodinách se v tréninkovém centru Dynama Drážďany uskutečnil turnaj, pořádaný právě naším partnerským klubem. Mimo Army se turnaje zúčastnily výběry domácí akademie, či další partneři našeho německého souseda. Právě ústečtí si domu ale odvezli pohrát pro vítěze turnaje.

Dnes se hraje fotbal na Klíši »

Dnes se na Klíši odehrají 4 mistrovská utkání mládeže. Včera také pokračovala přeshraniční spolupráce s Dynamem Drážďany.

Schůzka vrcholných zástupců - Ústí - Drážďany »

Ve čtvrtek 10.3.2016 proběhla v Drážďanech schůzka vedení měst a sportovních klubů Ústí nad Labem a Drážďan v rámci plánované přeshraniční spolupráce SN-CZ 2014-2020.

Starší žáci hostili v dvojzápase Dynamo Dresden a Baník Most »

V rámci přeshraniční spolupráce, která od léta startuje svou novou etapu, sehráli naši žáci přátelská utkání s Drážďany a Mostem. Obě utkání skončila remízou.

Po kuriózní cestě na zápas si Vasil Kušej připsal první branku v Bundeslize! »

Vasil Kušej, odchovanec našeho klubu, se o víkendu poprvé střelecky prosadil v juniorské Bundeslize! Stalo se tak v utkání 18. kola této soutěže proti Hannoveru, ve kterém Dynamo Drážďany zvítězily 2:0. Co však předcházelo brance Vasila Kušeje se jen tak nevidí…

Šestnácka sehrála utkání s Drážďany »

Spolupráce s Dynamem Drážďany bude v roce 2016 opět stoupat. Během zimy a na jaře budou například k vidění na naší UMT utkání jednotlivých kategorií s německým celkem. Dnes se představila U16, která podlehla Dynamu 5:1.

DVOJROZHOVOR: Jáchym Bechyně a Vasil Kušej o působení v Dynamu Dresden »

Dva odchovanci našeho klubu mají za sebou podzimní část dorostenecké Bundesligy v barvách Dynama Drážďany – v klubu, se kterým náš klub v oblasti mládeže úzce spolupracuje. Oba hráči dělají našemu klubu v Drážďanech dobré jméno. Oba hráče jsme vyzpovídali pro naše internetové stránky.

Starší žáci hostili Drážďany »

Další kategorie Drážďan jsou na kempu v našem městě. V rámci této akce se utkaly s našemi kategoriemi U15 a U14.

Drážďany na Klíši »

V rámci naší spolupráce s německými Drážďany nyní probíhají kempy přeshraničních sousedů v našem tréninkovém centru. V této době jsou zde kategorie U16 a U17.

SG Dynamo Dresden U19 na soustředění v našem TCM na Klíši »

Včerejším dnem zahájil nejstarší dorost našeho partnera v mládežnických kategoriích SG Dynama Dresden svůj výměnný pobyt v Ústí nad Labem

Spolupráce s SG Dynamo Drážďany nabírá obrátky »

Ve středu 6.5.2015 absolvovala mužstva U15,14 další ze seriálu (nyní již tradičních) přípravných utkání s naším fotbalovým partnerem SG Dynamo Dresden. Tentokrát pro nás ovšem jako bonus připravili naši sportovní přátelé prohlídku hlavního stadionu, včetně velmi zajímavého průvodního slova.

Spolupráce s Dynamem Drážďany se opět prohlubuje »

Dnem 26.3.2015 jsme navázali další akcí na úspěšnou spolupráci klubů FK Ústí nad Labem a SG Dynamo Dresden.

Patnáctka hostila Drážďany »

Středeční podvečer patřil na umělé trávě mezinárodnímu utkání. Další utkání proti Dynamu Drážďany v rámci spolupráce obou klubů. Tentokrát se představila U15.