ČlánkySportovní odpoledne u Globusu je za námi »

Dnes se u Hypermarketu Globus uskutečnilo Sportovní odpoledne ústeckých klubů.
 

Nový ročník Fortuna národní ligy byl rozlosován »

Fotbalová národní liga zná rozlosování pro sezónu 2017/2018. Pojďme se podívat, jaké změny ve druhé nejvyšší soutěži nastaly.
 

Arma zahájila letní přípravu »

Arma zahájila prvním společným tréninkem na hřišti v Chuderově přípravu na nový ročník Fortuna národní ligy.
 

Ohlédnutí za sezónou část druhá: Jak se dařilo Armě ve statistikách? »

Máme pro vás slibované pokračování seriálu Ohlédnutí za sezónou. Tentokrát přinášíme díl, ve kterém se zaměříme na individuální statistiky.
 

V pátek se uskuteční sportovní odpoledne u Globusu »

V pátek 23. června se u Hypermarketu Globus uskuteční sportovní odpoledne. Akce se koná od 16 do 18 hodin. Přijďte i vy!
 

Avispa Fukuoka hodnotí pobyt v Ústí nad Labem »

Nestává se často, aby do České republiky zavítal japonský fotbalový tým. Díky Geraldovi Prellovi z Česko-německé fotbalové školy se to však podařilo. Japonský tým Avispa Fukuoka sehrál v našem tréninkovém centru přátelské dvojutkání s naším FK Ústí nad Labem a Mosteckým FK. Na závěr pak společná večeře na Větruši. Podařilo se nám získat exkluzivní ohlasy z japonského týmu k pobytu v Ústí nad Labem!
 

Setkání zástupců Ústí nad Labem a Drážďan »

V pátek 16. 6. 2017 došlo ke společnému setkání zástupců měst Ústí nad Labem a Drážďan, jejichž fotbalové kluby spolupracují v rámci projektu přeshraniční spolupráce SN-CZ Zwei Länder, zwei Sprachen, durch Fußball verbunden / Dvě země, dva jazyky, spojené fotbalem.
 

Naši žáci vyhráli zájezd do Berlína v soutěži 7:0 pro Němčinu! »

Velkého úspěchu dnes dosáhli ústečtí žáci v jazykovo-fotbalové soutěži 7:0 pro Němčinu. Finále soutěže svedlo proti sobě týmy ze škol po celé republice. V útulném prostředí v Satalicích se představily týmy FK Ústí nad Labem U13 a U11, složené z hráčů ročníku narození 2004, 2005 a 2006.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Tento víkend skončily mistrovské zápasy mládeže. Přinášíme Vám přehled výsledků.
 

Letní příprava začíná »

Dnes, v neděli 11. června, začíná fotbalistům Ústí nad Labem po dovolené letní příprava. Ta bude prozatím individuální, 19. a 20. června budou probíhat fyzické testy a o den později začne společná letní příprava.
 

Ohlédnutí za sezónou část první: Fakty o sezóně »

Sezóna 2016/2017 je definitivně za námi. Máme pro vás nový seriál, ve kterém se za uplynulou sezónou ohlédneme. Začneme fakty o sezóně, kde se zaměříme na to, jak se Armě dařilo.
 

Peterka: Výsledky byly jako na houpačce »

Sezóna 2016/2017 je za námi a my jsme si pro vás připravili rozhovor s kapitánem ústeckých fotbalistů Honzou Peterkou.
 

Máme pro vás novou soutěž Léto s Armou! »

Chcete vyhrát permanentku na sezónu 2017/2018 či dárkové předměty od FK Ústí nad Labem? Tak se zapojte do nové soutěže Léto s Armou.
 

U16 se chystá na turnaj do Lubinu »

Tento víkend se naše U16 zúčastní prestižního turnaje KGHM CUP 2017, konaného v polském Lubinu. Náš tým obdržel na tento pozvánku již poněkolikáté, v rámci přátelských vztahů mezi FK Ústí nad Labem a Zaglebie Lubin.
 

Ondrášovka cup U10: Ústečané jsou vicemistry republiky »

Ročník U10 o uplynulém víkendu absolvoval celorepublikové finále Ondrášovka cupu 2017 v Českých Budějovicích. Arma se v nabité konkurenci neztratila, co víc, až do posledního momentu turnaje bojovala o celkové vítězství.
 

Přehled víkendových zápasů mládeže »

Přinášíme Vám výsledky mládeže z uplynulého víkendu.
 

Arma porazila na závěr sezóny Frýdek-Místek 1:0 »

V posledním 30. kole letošní sezóny Fortuna národní ligy přívítali fotbalisté Ústí nad Labem na domácím hřišti Frýdek-Místek. Díky brance Lukáše Vaňka zvítězila Arma 1:0.
 

Jiří Kateřiňák: Budeme se chtít rozloučit kvalitní hrou a výhrou »

Fotbalisty Ústí nad Labem zítra čeká poslední utkání v sezóně 2016/2017. Před utkáním s Frýdkem-Místkem jsme vyzpovídali Jiřího Kateřiňáka.
 

Hlasujte o nejlepší gól měsíce dubna! »

Na facebookovém profilu Fortuna národní ligy byla spuštěna soutěž Gól měsíce dubna.
 

Poslední utkání sezóny je tady, do Ústí přijede Frýdek »

Sezóna 2016/2017 vrcholí. V posledním 30. kole Fortuna národní ligy v této sezóně přijede do Ústí nad Labem Frýdek-Místek. Utkání se hraje v neděli od 15:00. Na utkání můžete jít zdarma! Jak na to? To se dozvíte v našem článku.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

Tréninkové centrum mládeže FK Ústí nad Labem na Klíši o víkendu opět ožije fotbalem. Čekají nás důležité mistrovské zápasy a také dva turnaje Česko-německé fotbalové školy.
 

Na poslední utkání sezóny zdarma! »

V neděli od 15:00 nás čeká závěrečné utkání letošní sezóny Fotbalové národní ligy. Na Městském stadionu v Ústí nad Labem se sehraje utkání 30. kola, ve kterém přívítáme Frýdek-Místek.
 

Ročník U12 poznával krásy česko-německého pohraničí »

 Ve dnech 20 - 21.5 proběhl víkendový zážitkový program pro ročník FK Ústí nad Labem U12 (narození 2005 a mladší). Tento program byl určen pro děti, jejich sourozence i rodiče. Hráčům byly částečně hrazeny náklady z projektu přeshraniční spolupráce „Dvě země, dva jazyky spojené fotbalem“.

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže. Ve své cestě za výhrou v ČLD U17 dále kráčí svěřenci Radima Nováka, kteří tentokrát zvítězili 4:0 v Benešově.
 

Arma veze ze Znojma bod za remízu 2:2 »

Ve 29. kole zamířila Arma na hřiště Znojma, kde získala bod za remízu 2:2. Arma v zápase dvakrát vedla, na vítězství to ale nestačilo.
 

Na poslední venkovní utkání míří Arma do Znojma »

Závěr letošního ročníku Fortuna národní ligy se blíží. V předposledním kole čeká fotbalisty Ústí nad Labem poslední výjezd na hřiště soupeře. Ve 29. kole zamíří Arma do Znojma. Utkání se hraje v neděli od 16:00.
 

O víkendu hraje náš nejstarší dorost opět doma »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendová utkání mládeže. Doma se představí náš nejstarší dorost a týmy žáků v rámci krajského přeboru. Na Klíši proběhne také turnaj přípravek 2010 a 2011.
 

Filip Turek: U17 táhne za jeden provaz, chceme získat titul »

Ústecký dorost U17 drží po 22.kole ČLD vedoucí pozici. Tým vedený trenérem táhne k úspěchu trenérské duo Novák - Příhonský. 17 branek má na svém kontě kapitán Karel Jakš a 12 zásahů přidal také Filip Turek, kterého jsme vyzpovídali pro náš web. Turek, fanoušek Neymara či Cristiana Ronalda, by jednou rád oblékl dres ústeckého "A" mužstva.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Mládeži tento víkend komplikoval program počasí. Utkání ČLŽ mezi naší U14 a Kladnem nebyl dohrán. Nedostalo se také na utkání krajských přeborů. Ostatní výsledky přinášíme v přehledu.
 

Arma remizovala s vedoucí Olomoucí 2:2 »

28. kolo Fortuna národní ligy přivedlo do Ústí nad Labem lídra tabulky z Olomouce. Diváci byli svědky atraktivního utkání, které skončilo remízou 2:2.
Stránka 1 z 52
Výsledky 1 - 30 z 1535

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital