ČlánkyPozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu se na Městském stadionu koná Ondášovka cup. K zápasu "A" mužstva se přidávají také mládežníci a ženy.
 

Do Ústí přijíždí první Olomouc »

V rámci 28. kola přijede do Ústí nad Labem první tým tabulky Fotbalové národní ligy SK Sigma Olomouc. Utkání se hraje netradičně v sobotu a to od 19:00.
 

S Olomoucí od 19:00 »

Vzhledem k tomu, že se na Městském stadionu koná v sobotu Ondrášovka cup 2017, je výkop mistrovského utkání FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc posunut na 19:00!
 

Arma si z Varnsdorfu body neodvezla »

V rámci 27. kola Fotbalové národní ligy došlo na severočeské derby, Arma zamířila do Varnsdorfu. Body si domů ovšem neodvezla.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže a žen »

V sobotu dopoledne prohrál náš nejstarší dorost s Chrudimí na domácím hřišti na penalty. Mladší dorosty zvítězily doma s Kladnem. Dařilo se také našim žákům na hřišti Táborska.
 

Nabitý program ligy pokračuje, v úterý nás čeká derby ve Varnsdorfu! »

Kolotoč Fotbalové národní ligy se opět rozjíždí naplno. Příští týden nás čekají opět dva zápasy. V prvním z nich míří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Varnsdorfu. Derby se hraje v úterý od 17:00.
 

Arma nastřílela Žižkovu tři branky! »

V rámci 26. kola přicestoval do Ústí nad Labem sedmý tým tabulky Fotbalové národní ligy - tým FK Viktoria Žižkov. Arma pražany přehrála a po zásluze zvítězila 3:1!
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

Naše "A" mužstvo hostí dnes na svém stadionu Viktorii Žižkov. Do boje o víkendu vyrazí také naše mládež a ženy. Podívejte se, jaké zápasy jsou naplánovány.
 

V pátek přijede do Ústí nad Labem Viktoria Žižkov »

Ve 26. kole Fotbalové národní ligy čeká na ústecké fotbalisty výzva jménem FK Viktoria Žižkov. Utkání se hraje tradičně v pátek od 18:00.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Česká liga dorostu U19Slavia Praha - U19 9:0 (5:0)Sestava Ústí: Němec (46. Meluzín) - J. Bechyně, Pražák, Mikiska, Hirschkorn, Kunc, Šimurda, Fábera (K) (46. Hošek), Hlavačka (77. Král), Gulykáš, Lácha (46. Benda) Česká liga dorostu U17 sk.BSlavoj Vyšehrad - U17 1:2pen (1:1)Branka Ústí: 25. PříhonskýSestava Ústí: Pojtinger - Hudec, Čítek, Příhonský, Jakš (K), Mužík (76. Jahnel), Růžička, Smutný (41. Chodora), Turek (63. Kiňo), Pelc (52. Lidmila), Vít Česká liga dorostu U16 sk.BSlavoj Vyšehrad - U16 1:3 (0:2)Branky Ústí: 3. Mulató, 31. Vacátko, ...
 

Arma ve Vítkovicích neuspěla »

V rámci 25. kola Fotbalové národní ligy odcestovali fotbalisté Ústí nad Labem na stadion Vítkovic.
 

Arma s Lukanou na Trhu práce »

Dne 27. 4. 2017 se uskutečnil Trh práce v Ústí nad Labem, na kterém klub FK Ústí nad Labem podpořil svého partnera - společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o., výrobce olejů značky Lukana.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

O víkendu se na domácím hřišti představí naši žáci. Program na Klíši bude rovněž patřit satelitům.
 

Arma jede do Vítkovic »

V rámci 25. kola Fortuna národní ligy zamíří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště předposledních Vítkovic. Utkání se hraje v sobotu od 17:00.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže a žen »

Tento víkend se doma představily naše dorosty. Žáci naopak zamířili do Prahy. Doma se rovněž představily ženy a juniorky.
 

Arma porazila Prostějov 3:0 »

V rámci 24. kola přicestoval do Ústí nad Labem poslední tým tabulky SK Prostějov. Arma ho přehrála 3:0 a získala tak své první jarní vítězství.
 

Arma v sobotu přivítá poslední Prostějov »

Náročný týden Fotbalové národní ligy finišuje. V sobotu přicestuje do Ústí nad Labem v rámci 24. kola poslední Prostějov. Začínáme v 17:00.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Přinášíme Vám pozvánku na utkání mládeže o tomto víkendu. Doma se představí naše dorosty.
 

Arma na Táborsko nestačila, domů se vrací s prázdnou »

23. kolo Fotbalové národní ligy se odehrálo netradičně ve středu. Arma zamířila do Sezimova Ústí, kde se střetla s Táborskem.
 

Naši hráči jako podavači na utkání 2. Bundesligy »

Skvělou atmosféru zažili v neděli naši hráči, kteří dostali možnost zúčastnit se utkání 2. Bundesligy mezi Dynamem Drážďany a Fortunou Düsseldorf jako podavači míčů. Utkání na DDV-Stadionu před 29297 diváky si všichni naši hráči náležitě užili. Utkání skončilo remízou 1:1, kterou svou 16. brankou v sezóně zařídil nejlepší střelec Dynama Stefan Kutschke.
 

Ve středu hrajeme na hřišti Táborska »

Netradičně ve středu pokračuje Fotbalová národní liga. V rámci 23. kola zamíří Arma na hřiště Táborska. Utkání se hraje od 17:00. Připíše si Arma premiérové jarní vítězství?
 

Arma remízovala s Třincem 1:1 »

V rámci 22. kola Fotbalové národní ligy dorazil do Ústí nad Labem Třinec. Oba týmy se rozdělily body po remíze 1:1.
 

Dorostům se v předehrávkách dařilo, o víkendu hrají žáci »

Dorostenecká družstva hrála v týdnu předehrávané zápasy a výsledkově se jim poměrně dařilo. O víkendu hostí v sobotu starší žáci na domácí půdě na Klíši Sokolov.
 

Do Ústí nad Labem přijíždí Třinec »

V pátek 14. dubna je sice státní svátek, Fotbalová národní liga ale jede dál. Jako již tradičně od 18 hodin přivítáme na Městském stadionu v Ústí nad Labem tým FK Fotbal Třinec. Dokáže Arma na jaře poprvé zvítězit?
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

O uplynulém víkendu se podařilo vyhrát pouze dorostům U17, U16. Ostatním ročníkům se výsledkově přiliš nedařilo. 
 

Velikonoční soutěž s Armou! »

Velikonoce se blíží a Arma pro vás na jejich zpestření připravila soutěž. Soutěž probíhá na Instagramu.
 

Arma v Pardubicích neuspěla, vrací se bez bodu »

V rámci 21. kola Fotbalové národní ligy zajížděli fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Pardubic. Arma tak byla na jaře poprvé v roli papírového favorita, na body ale po porážce 1:2 nedosáhla.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Naše dorosty hrají o tomto víkendu svá domácí utkání na Klíši. Starší žáci zahajují nadstavbovou část ČLŽ na půdě Kladna.
 

V rámci 21. kola jede Arma do Pardubic »

Fotbalová národní liga roztáčí po reprezentační pauze svůj kolotoč naplno. V rámci 21. kola zajíždějí fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Pardubic. Utkání se hraje v sobotu od 10:15.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme přehled víkendových výsledků naší mládeže. Dorostům se víkend příliš nepodařil, žákům naopak ano.
Stránka 2 z 52
Výsledky 31 - 60 z 1535

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital