ČlánkyCena za zásluhy - Jiří Šumpík »

Přinášíme vám životopis Jiřího Šumpíka, držitele Ceny za zásluhy, kterou obdržel v rámci 5. Galavečeru ústecké Army na Větruši dne 30. 11. 2018:
 

Síň slávy - Ladislav Pražan »

Přinášíme vám životopis Ladislava Pražana, člena Síně slávy ústeckého fotbalu, kterým se stal v rámci 5. Galavečeru ústecké Army na Větruši dne 30. 11. 2018:
 

Arma předala plyšáky z Plyšákománie s Armou 2018 dětem v Masarykově nemocnici »

Na posledním ligovém utkání podzimní části sezóny proti Chrudimi jsme spustili akci Plyšákománie s Armou 2018. A právě dnes nastala chvíle předat vybrané plyšáky dětem na Dětské chirurgii - dětském úrazovém centru Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.
 

Galavečer ústecké Army 2018 se vydařil »

5. ročník Galavečeru ústecké Army se uskutečnil v pátek 30.11.2018 v prostorách Hotelu a restaurace Větruše. Večerem provázel moderátor Kamil Bílský a k tanci a poslechu hrála kapela Roxel Music K.L.M. 
 

Vánoční akce: Permice na jaro za 250 Kč »

Vánoční akce. Pořiďte si permanentku na jarní část sezóny. Právě nyní ji pro vás máme v akci za 250 Kč!
 

Daniel Chodora: Jsem vděčný za šanci v áčku. V dorostu ukazujeme kvalitu »

V podzimní části skončil tým U19 v České lize dorostu na 5. místě se ziskem 32 bodů. Jednou z opor mužstva byl Daniel Chodora, jenž se 17 brankami stal druhým nejlepším střelcem celého mužstva. Před Danielem skončili v tabulce střelců jen Matěj Koubek z Bohemky (20 branek) a Oliver Velich z Jablonce (18 branek).

 

Arma - Chrudim: soutěže »

I na posledním utkání podzimní části sezóny jsme si pro fanoušky připravili tři soutěže.
 

V Plyšákománii s Armou 2018 se vybralo krásných 152 plyšáků »

Dominik Šup spustil gólem ve 3. minutě Plyšákománii s Armou 2018, která potěší děti z Oddělení dětské chirurgie - dětského úrazového centra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Celkem se vybralo krásných 152 plyšáků.
 

Arma - Chrudim: Foto od p. Solaře 2 »

Máme pro vás další nálož fotografií ze včerejšího utkání od p. Solaře.
 

Arma - Chrudim: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání, tentokrát od p. Solaře. 
 

Arma - Chrudim: fanoušci »

Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili i v tomto chladném počasí na Městský stadion.
 

Sladká tečka na závěr roku 2018. Ústí nad Labem porazilo Chrudim »

Ústí nad Labem – Rozloučení s kalendářním rokem 2018 vyšlo Armě na výbornou, v zápase 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR přelstila Chrudim. Kromě jednoho zaváhání svěřenci Aleše Křečka v soutěži v Ústí nad Labem tento rok dokonce neprohráli a díky úvodní brance Dominika Šupa ještě nadělí 152 plyšáky dětem.

 

Jan Peterka hodnotí páteční utkání proti Chrudimi »

Kapitán Jan Peterka hodnotí páteční utkání proti Chrudimi a podzimní část soutěže.
 

Trenér Aleš Křeček hodnotí dnešní utkání proti Chrudimi »

Trenér Aleš Křeček hodnotí dnešní vítězné utkání proti Chrudimi a také celou podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
 

Radost po vítězném utkání! »

Arma porazila na závěr podzimu po famózním prvním poločase Chrudim 3:1 a radost v kabině byla velká.
 

Ústí nad Labem vyzve v posledním soutěžním utkání kalendářního roku 2018 Chrudim »

Ústí nad Labem – Svěřenci Aleše Křečka přivítají v utkání 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR MFK Chrudim. Arma bude chtít v pátek 23. 11. 2018 od 18:00 hod. napravit výsledek z posledního domácího zápasu, kdy nestačila na Hradec Králové v poměru 0:1. Po první vstřelené brance Army bude následovat také Plyšákománie.

 

Arma odehrála přátelský duel v Norimberku, skórovali Krátký a Procházka »

Norimberk (SRN) – O sváteční sobotní odpoledne 17. 11. 2018 si svěřenci Aleše Křečka udělali výlet až do německého Norimberku, kde sehráli o reprezentační přestávce přátelské utkání s místním celkem první německé Bundesligy. Po nepříliš výsledkově vydařené první půli Arma druhý poločas zabrala, přesto odjížděla poražena.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Chrudimi »

Zítra čeká Armu poslední zápas podzimní části sezóny. V 18:00 přivítá na Městském stadionu Chrudim. Na utkání spustíme Plyšákománii s Armou 2018 a těšit se můžete i na oblíbené soutěže či prodej nového kalendáře.
 

Petr Heidenreich po podpisu Memoranda: Mluvit o postupu by bylo nyní troufalé »

Ústí nad Labem – Memorandum o spolupráci mezi oběma kluby podepsalo vedení FK Ústí nad Labem a FK Teplice v pátek 16. 11. 2018. Výkonný ředitel prvně jmenovaného klubu Ing. Petr Heidenreich po podpisu vyloučil, že by Arma kvůli spolupráci s Teplicemi byla bez ambicí, pohledem na věc přispěli i další aktéři tiskové konference.

 

Vyražte v pátek na duel s Chrudimí se sponzorskou vstupenkou a domů s hodnotnými cenami »

Ústí nad Labem – Také na poslední utkání letošního kalendářního roku s MFK Chrudim si můžete v pátek 23. 11. 2018 zakupovat sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

Na utkání s Chrudimí spustíme Plyšákománii s Armou 2018! Udělejte dětem krásné Vánoce! »

V pátek 23. listopadu od 18:00 čeká Armu poslední utkání podzimní části sezóny. A právě na tomto utkání spustíme Plyšákománii s Armou 2018! Obdarujte děti a udělejte jim krásné Vánoce!
 

Lukáš Matějka vás zve na utkání proti Chrudimi »

Lukáš Matějka vás zve na páteční uktání proti Chrudimi. Začínáme v 18:00! Přijďte na Armu a podpořte Plyšákománii s Armou 2018!
 

Vydražte podepsanou kapitánskou pásku Jana Peterky! »

Vydražte jedinečné podepsané pásky kapitánů z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s národním motivem a přispějte na dobrou věc!
 

Arma podepsala s Teplicemi Memorandum o vzájemné spolupráci mezi oběma kluby »

Ústí nad Labem – V pátek 16. 11. 2018 byla v tiskovém středisku ústeckého stadionu na programu tisková konference FK Teplice a FK Ústí nad Labem ohledně podpisu Memoranda o vzájemné spolupráci s platností na dobu neurčitou. Oba kluby se zavázaly ke vzájemné výpomoci a nastavily si pravidla, za kterých budou především mladší hráči mezi kluby pendlovat.

 

Arma se v přátelském utkání střetne s bundesligovým Norimberkem! »

Už zítra se Arma potká s věhlasným soupeřem. V 15:30 vstoupí do přátelského utkání proti týmu 1. FC Norimberk, který hraje Bundesligu, tedy nejvyšší německou soutěž.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme vám přehled víkendových výsledků mládeže. Starší žáci ukončili sezónu vítězstvím na půdě Roudnice nad Labem. 
 

Ústí nad Labem se vrací s prázdnou i z Jihlavy, po 558 minutách ukončil střelecké trápení Army venku Šup »

Jihlava – Duel 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nedopadl pro fotbalisty Ústí nad Labem nejlépe, když z jihlavského stadionu v Jiráskově ulici si odvezli prohru 1:4. Arma nastoupila do utkání s Mariánem Tvrdoněm mezi tyčemi, jako pozitivum může trenér Aleš Křeček brát prolomení prokletí, kdy Severočeši vstřelili v soutěži gól venku po 558 minutách.

 

Arma razí na reparát, pokusí se obrat o body Jihlavu »

Ústí nad Labem – Co nejdříve ukončit sérii 495 minut venku v soutěži bez vstřeleného gólu budou chtít svěřenci Aleše Křečka na jihlavském stadionu v Jiráskově ulici v zápase 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR. Fotbalisté Ústí nad Labem zahájí duel na Vysočině v pátek 9. 11. 2018 v 18 hodin.

 

Musíme přivézt nějaké body z venku, přál by si Richter. Arma ale nevstřelila venku gól 495 minut »

Ústí nad Labem - Zápas 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nedopadl pro svěřence Aleše Křečka nejlépe. Prohru 0:1 neodvrátil ani Daniel Richter, jenž se mohl prosadit z přímého volného kopu. Arma prohrála v domácím prostředí poprvé od 17. 11. 2017, kdy padla s Frýdkem-Místkem stejným poměrem.

 

Herní soustředění ve Velké Británii - den 4 a 5 »

Výprava fotbalistů U16 a U12 dorazila v sobotu v noci v 0:30 do Ústí nad Labem a tak nezbývá nic jiného, než si shrnout poslední dva dny herního soustředění v Anglii.
Stránka 2 z 74
Výsledky 31 - 60 z 2206

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital