Články



Arma na jaře prokázala svou sílu, hlásí nová posila Marek Krátký »

ÚSTÍ N.L. - Zajímavou posilou Army je bezesporu obránce či záložník Marek Krátký. Odchovanec Teplic už v Ústí v minulosti působil a nyní se stěhuje na sever Čech z Hradce Králové. 
 

Arma porazila juniorku Liberce 2:1. »

Na úvod letní přípravy vyrazila Arma do Raspenavy, kde se střetla s juniorkou Slovanu Liberec. Díky brankám Oliviera Kingueho a Lukáše Matějky zvítězila Arma 2:1. 
 

První přátelák sehraje Arma proti juniorce Liberce »

ÚSTÍ N.L. - V sobotu 23. června sehraje Arma první přípravné utkání v rámci letní přípravy před nadcházející sezónou 2018-2019.
 

Doufám, že se nám bude dařit, věří nový gólman Jiří Lindr »

ÚSTÍ N.L. - Oporou v brance Army bude v nadcházející sezóně 31letý gólman Jiří Lindr. Ten přichází po skončení smlouvy z Hradce Králové na sever Čech na přestup. Nyní nová posila Army poskytla rozhovor klubovému webu.
 

Trenér gólmanů Radim Novák míří do Teplic »

ÚSTÍ N.L. - Dosavadní trenér gólmanů a jeden z asistentů hlavního kouče, Radim Novák, míří do sousedních Teplic. 
 

Ivan Šnirc zamířil na Slovensko »

ÚSTÍ N.L. - Dalším hráčem, který po sezóně opustil kádr FK Ústí nad Labem, je obránce Ivan Šnirc. Zamířil do celku ViOn Zlaté Moravce.
 

Nová sezóna Fortuna:národní ligy rozlosována »

Nová sezóna Fortuna:národní ligy byla rozlosována. Podívejte se na rozpis zápasů sezóny 2018/2019.
 

Mám rád koncepční práci, tvrdí trenér Aleš Křeček »

ÚSTÍ N.L. - Na startu letní přípravy jsme vyzpovídali trenéra "A" týmu Aleše Křečka. Kouč přivítal hráče na úvodním tréninku a v následujícíh týdnech bude hráčům ordinovat tvrdé tréninkové jednotky. "Hovořit o cílech je nyní předčasné, ale moje krédo je, že chceme vyhrát každý zápas," říká náš trenér.
 

Tým opustil dlouholetý obránce Michal Zeman »

ÚSTÍ N.L. - Na startu letní přípravy už chyběl Michal Zeman, který po sezóně 2017-2018 opustil kádr ústeckého celku. Dlouholetý zadák a většinu času také kapitán Army se loučí s kariérou na nejvyšší úrovni a míří do nižší soutěže v Rakousku.
 

Věřím, že ve Fortuna národní lize budeme hrát důstojnou roli, říká ředitel klubu Petr Heidenreich »

Na startu letní přípravy před novou sezónou 2018-2019 se rozpovídal také výkonný ředitel FK Ústí nad Labem Ing. Petr Heidenreich. S ředitelem klubu přinášíme rozsáhlý rozhovor.
 

Řady Army rozšířil Marek Krátký! »

ÚSTÍ N.L. - Druhou oficiální posilou Army se stal obránce Marek Krátký. Pětadvacetiletý zadák přišel na sever Čech z týmu FC Hradec Králové po skončení smlouvy.
 

Armu posílil gólman Jiří Lindr! »

Arma ohlašuje zvučnou posilu do branky. Na místě brankářské jedničky nahrazuje Petra Vaška taktéž zkušený gólman: Jiří Lindr! Nová brankářská akvizice přichází po skončení smlouvy z týmu FC Hradec Králové. 
 

Fotogalerie z prvního tréninku před sezónou 2018-2019 »

Podívejte se na snímky z prvního tréninku Army (18.6.) na startu letní přípravy před sezónou 2018-2019. Hráči trénovali v areálu na Klíši. 
 

VIDEO: Jiří Pimpara po úvodním tréninku »

ÚSTÍ N.L. - Obránce Jiří Pimpara hodnotil bezprostředně po skončení prvního tréninku začátek letní přípravy na sezónu 2018-2019.
 

Arma zahájila letní přípravu na novou sezónu! »

ÚSTÍ N.L. - V pondělí 18. června zahájili fotbalisté Ústí nad Labem přípravu na novou sezónu 2018-2019. Hráči se nejprve sešli v kabině na Městském stadionu, nové posily poskytly rozhovory do médií a následně se tým přesunul na tréninkovou plochu na Klíši, kde se věnoval 1,5 hodiny dlouhému tréninku.
 

Spouštíme pro vás soutěž Léto s Armou! Vyhrajte vstup na celou sezónu! »

Spouštíme pro vás soutěž Léto s Armou! Vyfoťte se s dresem, šálou či dalším fanouškovským předmětem Army na zajímavém místě a vyhrajte vstup na celou sezónu zdarma!
 

Dětský den otevřených dveří Dopravního podniku »

Podívejte se na několik fotografií z Dětského dne otevřených dveří Dopravního podniku města Ústí nad Labem.
 

Arma se zúčastnila Dětského dne Dopravního podniku »

V sobotu 9. června se uskutečnil Dětský den otevřených dveří Dopravního podniku města Ústí nad Labem. A Arma si na tuto akci pro návštěvníky připravila soutěž.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Máme před sebou akcemi nabitý mládežnický týden. Vyberte si z nabídky a doražte podpořit modrobílou mládež.
 

Ročník 2008 se zúčastnil mezinárodního turnaje v Německu »

Ročník 2008 se zúčastnil mezinárodního turnaje v německém Verlu. Trenér Matěj Lačný podává reportáž z celého víkendu.
 

Zemřel pan Martin Dovolil »

Dne 26. května 2018 během víkendového turnaje Ondrášovka cup 2018 v Benešově u Prahy nás nečekaně opustil pan Martin Dovolil - vedoucí týmu U10 - ve věku 44 let. Byl dlouholetým vedoucím ročníku 2008, velkým fanouškem ústeckého fotbalu, ale především obětavým člověkem, přítelem a vzorným otcem dvou dětí.
Vzpomínáme s úctou a nikdy nezapomeneme! Jménem klubu bychom chtěli vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým.
 

Připomeňme si kariéru Jana Martykána »

Po sezóně 2017-2018 ukončil fotbalovou profesionální kariéru záložník Jan Martykán. Odchovanec FK Ústí nad Labem je speciální v tom, že téměř celou kariéru odehrál v dresu ústeckého týmu. V dnešní době, kdy hráči mění působiště velmi často, je proto pozoruhodné, když jeden hráč spojí svůj sportovní život v podstatě s jedním klubem. 
 

Trenér Aleš Křeček u týmu zůstává »

Trenér Aleš Křeček s asistenty Jurajem Šimurkou a Radimem Novákem zůstávají v Ústí nad Labem. Realizační tým splnil svůj cíl z jarní části sezóny, zachránil pro severočeský tým Fortuna národní ligu, a tak si vysloužil pokračování u týmu.
 

Arma začne letní přípravu 18. června, střetne se s Libercem nebo Teplicemi »

Uplynulá sezóna je již minulostí, Arma na jaře splnila cíl a zachránila se ve Fortuna národní lize. Novou sezónu zahájí Arma v pondělí 18. června, kdy se tým poprvé sejde. V přípravných utkáních čeká Armu Liberec nebo Teplice.
 

Trenér Křeček: Byl to nejnáročnější půlrok v mé kariéře »

ÚSTÍ N.L. - Kouč Aleš Křeček si ústeckou Armu oblíbil. Přišel na sever Čech v závěru podzimní části a dokázal tým udržet ve Fortuna národní lize. "Byl jsem tady spokojený, ale byl to také nejnáročnější půlrok v mojí trenérské kariéře," říká kouč.
 

Jan Martykán ukončil kariéru. S Armou zažil postupy z divize až do první ligy. Krásných šestnáct let, říká »

ÚSTÍ N.L. - Profesionální fotbalovou kariéru ukončil záložník Jan Martykán. Do ústeckého "A" týmu přišel v roce 2004 a kromě dvou krátkých anabází v "B" týmu FK Teplice a v prvoligovém 1. FC Slovácku strávil celý svůj fotbalový život v dresu Army. V Ústí zažil postup z divize do ČFL a následně druhé ligy. V sezóně 2010-2011 si s Ústím zahrál dokonce v první lize. 
 

Další nálož fotek ze zápasu Arma - Vítkovice »

ÚSTÍ N.L. - Podívejte se na další fotogalerii ze zápasu Arma - Vítkovice. V pátek 26.5.2018 ústecký tým porazil svého soupeře ze severu Moravy 4:0 a zajistil si záchranu ve Fortuna národní lize. Nakonec tým obsadil 10. místo v tabulce.
 

FOTO: Arma - MFK Vítkovice 4:0 »

ÚSTÍ N.L. - Podívejte se na vítězné fotky ze zápasu Army s Vítkovicemi (4:0). Ústecký tým se zachránil ve Fortuna národní lize. 
 

VIDEO: Penaltový mág Pavel Pilík komentuje zápas s Vítkovicemi »

ÚSTÍ N.L. - Penaltový expert Pavel Pilík skóroval z pokutového kopu proti Vítkovicím a po utkání mohl hodnotit záchranu v soutěži.
 

VIDEO: Jakub Pokorný hodnotí kanonádu s Vítkovicemi »

ÚSTÍ N.L. - Jakub Pokorný vypráví nejen na téma vítězného zápasu s Vítkovicemi (4:0). 
Stránka 3 z 69
Výsledky 61 - 90 z 2046

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital