ČlánkyArma - Hradec: Další foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání od p. Solaře.
 

Arma - Hradec: soutěže »

I na utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme si pro fanoušky připravili hned tři soutěže.
 
 

Arma - Hradec: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás fotografie z dnešního utkání, tentokrát od p. Solaře.
 

Sérii domácí neporazitelnosti překazil Armě téměř po roce nůžkami Jiří Miker z Hradce Králové »

Ústí nad Labem – 17. 11. 2017 bylo dosud datum, kdy naposledy ústečtí fotbalisté v domácím prostředí prohráli. Bohužel osudným se nyní stal první listopadový den roku 2018, kdy Arma podlehla před televizními kamerami v rámci 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR Hradci Králové 0:1, přitom ještě v 89. minutě platil stav 0:0.

 

Arma - Hradec: fanoušci »

Děkujeme všem fanouškům za to, že si i v tomto chladném počasí našli cestu na Městský stadion. Těšíme se na vás na posledním domácím utkání podzimu proti Chrudimi.
 

Jiří Lindr hodnotí utkání proti Hradci Králové »

Jiří Lindr hodnotí dnešní utkání proti Hradci Králové.
 

Ve fanshopu najdete nově vůni do auta! »

Nabídka fanshopu se rozrůstá každým dnem a dnes pro vás máme absolutní novinku. Vůni do vašeho auta!
 

Herní soustředění ve Velké Británii - den 2 a 3 »

Přinášíme Vám zprávu z dalších dvou dnů pobytu týmů U16 a U12 v Anglii. Pro kompletní fotogalerii navštivte facebookovou stránku FK Ústí nad Labem - mládež.
 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Hradci Králové »

Už zítra čeká Armu utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Hradci Králové. Máme pro vás organizační informace k utkání.
 

Ve fanshopu najdete nové šály! »

Zima se blíží a nabídka ve fanshopu se znovu rozšiřuje! Tentokrát se rozrostl počet šál!
 

Ve šlágru 14. kola přivítá Ústí nad Labem Hradec Králové »

Ústí nad Labem - Fotbalisté Army ve 14. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR hostí FC Hradec Králové. Svěřenci Aleše Křečka budou před televizními kamerami opět chtít potěšit vlastní publikum a nedopustit dobytí ústeckého stadionu. I nadále totiž platí, že poslední domácí prohra Severočechů se zrodila 17. 11. 2017 s Frýdkem-Místkem (0:1). Obejít se Ústečtí budou muset bez Michala Leibla, který ve Varnsdorfu inkasoval po druhé žluté také červenou kartu.

 

Marek Krátký vás zve na utkání proti Hradci Králové »

Marek Krátký vás zve na čtvrteční utkání proti Hradci Králové. Začínáme v 18:00. Přijďte na Armu!
 

U16+U12: Herní soustředění ve Velké Británii - den první »

Naše týmy U16 a U12 vyrazily v neděli odpoledne na herní soustředění do Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Týmy samozřejmě využily služeb našeho dopravce Tomáše Višňáka a vyrazily na cestu dvoupatrovým autobusem.

 

Vstupenky do divadla, knihu o ústecké kopané či jinou cenu? Vyhrát můžete ve čtvrtek za sponzorskou vstupenku »

Ústí nad Labem – Na čtvrteční televizní střetnutí s Hradcem Králové, které je na programu dne 1. 11. 2018, mohou fanoušci zakupovat opět sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

V Kotlině historicky nezvítězil Křeček ani Arma, to se ve Varnsdorfu nezměnilo ani ve sváteční neděli »

Ústí nad Labem – Dohrávka 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem vyzněla lépe pro prvně jmenovaný klub, který proti Armě drží na Městském stadionu v Kotlině neporazitelnost. O výsledku utkání rozhodla smolná vlastní branka Marka Strady.

 

Prolomení dalšího prokletí? Svěřenci Aleše Křečka vyráží do Varnsdorfu, kde nikdy nezvítězili »

Ústí nad Labem – Duel 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem bude k vidění v den připadající na oslavy 100 let vzniku československého státu, to jest 28. 10. 2018. Severočeské derby vypukne ve 14:30 hod., Arma bude chtít navázat na domácí výhry a získat další důležité body do soutěžní tabulky.

 

Zima se blíží! Do fanshopu se vrací čepice a čelenky »

Zima se blíží! A do fanshopu se tak vrací čepice a čelenky!
 

Dělal jsem práci fotografa novináře, odhalil tajemství oslavného gesta po první brance Táborsku Jiří Pimpara »

Ústí nad Labem – Mnoho fanoušků Army zaregistrovalo netradiční oslavu Jiřího Pimpary po vstřelené brance v pátečním zápase 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR Táborsku. Jednatřicetiletý rodák z Rumburku vystrčil zadek a zapózoval. Obránce se zkušenostmi z české nejvyšší fotbalové soutěže se přiznal, že s nápadem přišel sám a ani v dalších utkáních nehodlá přestat a ochudit fanoušky, kteří na duel s Táborskem dorazit nemohli.

 

Aleš Křeček jako první trenér Army porazil Táborsko. Je dobře, že jsem se to dozvěděl až po zápase, oddechl si »

Ústí nad Labem – Třináct vzájemných soubojů čekali fotbalisté Ústí nad Labem na vítězství nad Táborskem. Poprvé od roku 2012 se to povedlo až Aleši Křečkovi, který přiznal, že o nelichotivé bilanci nevěděl. Právě pod jeho vedením byli Severočeši blízko zdolání Táborska již 13. 4. 2018, ve 22. kole Fortuna národní ligy ČR ale inkasovali v 92. minutě vyrovnávací branku.

 

Arma - Táborsko: Fotografie od pana Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího vítězného utkání proti Táborsku, tentokrát od pana Solaře.
 

Arma - Táborsko: soutěže »

I na utkání 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme si pro fanoušky připravili hned tři soutěže.
 

Bez dřiny to nejde, nám to přináší výsledky, je si vědom dvougólový střelec proti Táborsku Lukáš Matějka »

Ústí nad Labem – Lukáš Matějka se dvěma zásahy do černého výrazně podílel na výhře Army nad Táborskem, přestože byl blízko i k dokonání hattricku. Dvacetiletý fotbalista z ofenzivy se aktuálně dotáhl na Daniela Richtera, oba hráči se třemi vstřelenými brankami vévodí týmové produktivitě, opomeneme-li Martina Jindráčka.

 

Daniel Richter hodnotí utkání proti Táborsku »

Vítězství 3:0 nad Táborskem hodnotil po zápase Daniel Richter.
 

Dějiny přepsány! Arma poprvé v historii zvítězila nad Táborskem, dvakrát se prosadil Matějka »

Ústí nad Labem – K utkání 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR přicestoval do Ústí nad Labem tým FC MAS Táborsko. Historicky fotbalisté Army nikdy Táborsko neporazili, stalo se tak až na třináctý pokus. Dvakrát se do listiny střelců zapsal Lukáš Matějka, jenž se dotáhl na dosavadního nejlepšího střelce týmu Daniela Richtera, výhru pečetil Daniel Procházka.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Táborsku »

Už zítra čeká Armu druhé domácí utkání v řadě. Na Městský stadion zavítá v rámci 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY Táborsko. Máme pro vás organizační informace k utkání.
 

Ve fanshopu nově najdete produkty od značky Select »

Výběr produktů v našem fanshopu se neustále rozrůstá. Tentokrát jsme si pro vás připravili čtyři nové produkty. Nově si můžete zakoupit produkty od sportovní značky Select, která je dodavatelem sportovního vybavení pro FK Ústí nad Labem.
 

Arma v dalším domácím souboji vyzve Táborsko »

Ústí nad Labem – Střetnutí 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nabídne v pátek 19. 10. 2018 duel mezi Ústím nad Labem a Táborskem. Úvodní hvizd je naplánován tradičně na 18:00 hod. Trenér Aleš Křeček bude moct znovu využít Jiřího Miskoviče, který utkání s Vítkovicemi musel vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám, a brankáře Jiřího Lindra, kterému skončil trest po nesprávně udělené červené kartě v Pardubicích.

 

Na utkání s Táborskem se sponzorskou vstupenkou a domů s lístky do divadla, knihou o fotbale nebo tričkem »

Ústí nad Labem – Na páteční duel s Táborskem dne 19. 10. 2018 mohou fanoušci zakupovat sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

Marek Strada vás zve na utkání proti Táborsku »

Marek Strada vás zve na páteční utkání proti Táborsku, které sehrajeme tradičně od 18:00. Přijďte na Armu!
 

Gól po více než třech letech. Z dlouhého půstu jsem si hlavu nedělal, tvrdí Jan Peterka »

Ústí nad Labem – Janu Peterkovi se ve čtvrtek 11. 10. 2018 v dohrávce 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR podařilo ukončit trápení, které trvalo od 22. 9. 2015, kdy se ústecký kapitán naposledy prosadil v pohárové soutěži proti pražské Slavii. Jak sám přiznal, už ani nevěděl jak slavit, nicméně z dlouhého půstu si hlavu nedělal.

Stránka 3 z 74
Výsledky 61 - 90 z 2206

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital