ČlánkyArma podlehla Hradci Králové ve 2. kole Tipsport ligy 0:2 »

Ve druhém utkání v rámci zimní Tipsport ligy 2019 nastoupila Arma proti Hradci Králové, se kterým na pražském Xaverově prohrála 0:2.
 

Arma na úvod Tipsport ligy podlehla Vlašimi »

Na úvod zimní Tipsport ligy 2019 čekal na Armu dobře známý soupeř z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY - Vlašim. 
 

Změny v programu přípravných zápasů, Arma se utká se Slavií! »

Program přípravných zápasů na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dostal změn. Arma se utká s pražskou Slavií!
 

Arma má za sebou první trénink v roce 2019, zúčastnily se také nové tváře »

Po kondičních testech, které hráči absolvovali ve čtvrtek a v pátek, se příprava na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY rozjela prvním společným tréninkem. Na ten se dostavily i nové tváře.
 

Arma zahájila zimní přípravu kondičními testy »

Fotbalisté Army se poprvé v roce 2019 sešli a to na kondiční testy, které se, jako již tradičně na začátku přípravy, konaly v útrobách Katedry tělesné výchovy a sportu UJEP.
 

PF 2019 »

Děkujeme všem partnerům našeho klubu FK Ústí nad Labem za vytrvalou podporu a stejně tak všem fanouškům za neutuchající přízeň v uplynulém roce. Přejeme vám spokojené a pohodové prožití vánočních svátků, mnoho radostných chvil v kruhu rodinném a úspěšný vstup do nového roku. Budeme se těšit na další společná setkání na ochozech Městského stadionu již pod vládou magických čísel 2019.
 

Marek Strada a Michal Bílek se stali hráči Army »

Zimní příprava ještě sice nezačala, ale Arma už teď odhaluje první změny v hráčském kádru. Smlouvy s klubem podepsali Marek Strada a Michal Bílek, ve hře je také setrvání Oliviera Kingueho.

 

Arma zahájí zimní přípravu 3. ledna, čeká ji i Tipsport liga »

Hráči si aktuálně užívají zaslouženou dovolenou, ale už ve čtvrtek 3. ledna zahájí zimní přípravu na jarní část sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Na Armu čeká také Tipsport liga, která s sebou nese velmi zajímavou motivaci.
 

Byla to životní trefa, vzpomínal na premiérový gól Michal Bílek »

Ústí nad Labem – V patnácti podzimních duelech oblékl dres FK Ústí nad Labem Michal Bílek, když v posledním utkání proti Chrudimi se blýskl ve 25. minutě brankou, která by se v anketě o nejhezčí gól roku neztratila. Jednadvacetiletý obránce si je vědom nelichotivé bilance Army ve venkovních zápasech, která Armu stála lepší umístění. Tým Aleše Křečka na hřištích soupeře vybojoval za dvě výhry jen šest bodů, zatímco doma prohrál pouze s Hradcem Králové.
 

Cena za zásluhy - Jiří Šumpík »

Přinášíme vám životopis Jiřího Šumpíka, držitele Ceny za zásluhy, kterou obdržel v rámci 5. Galavečeru ústecké Army na Větruši dne 30. 11. 2018:
 

Síň slávy - Ladislav Pražan »

Přinášíme vám životopis Ladislava Pražana, člena Síně slávy ústeckého fotbalu, kterým se stal v rámci 5. Galavečeru ústecké Army na Větruši dne 30. 11. 2018:
 

Arma předala plyšáky z Plyšákománie s Armou 2018 dětem v Masarykově nemocnici »

Na posledním ligovém utkání podzimní části sezóny proti Chrudimi jsme spustili akci Plyšákománie s Armou 2018. A právě dnes nastala chvíle předat vybrané plyšáky dětem na Dětské chirurgii - dětském úrazovém centru Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.
 

Galavečer ústecké Army 2018 se vydařil »

5. ročník Galavečeru ústecké Army se uskutečnil v pátek 30.11.2018 v prostorách Hotelu a restaurace Větruše. Večerem provázel moderátor Kamil Bílský a k tanci a poslechu hrála kapela Roxel Music K.L.M. 
 

Vánoční akce: Permice na jaro za 250 Kč »

Vánoční akce. Pořiďte si permanentku na jarní část sezóny. Právě nyní ji pro vás máme v akci za 250 Kč!
 

Daniel Chodora: Jsem vděčný za šanci v áčku. V dorostu ukazujeme kvalitu »

V podzimní části skončil tým U19 v České lize dorostu na 5. místě se ziskem 32 bodů. Jednou z opor mužstva byl Daniel Chodora, jenž se 17 brankami stal druhým nejlepším střelcem celého mužstva. Před Danielem skončili v tabulce střelců jen Matěj Koubek z Bohemky (20 branek) a Oliver Velich z Jablonce (18 branek).

 

Arma - Chrudim: soutěže »

I na posledním utkání podzimní části sezóny jsme si pro fanoušky připravili tři soutěže.
 

V Plyšákománii s Armou 2018 se vybralo krásných 152 plyšáků »

Dominik Šup spustil gólem ve 3. minutě Plyšákománii s Armou 2018, která potěší děti z Oddělení dětské chirurgie - dětského úrazového centra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Celkem se vybralo krásných 152 plyšáků.
 

Arma - Chrudim: Foto od p. Solaře 2 »

Máme pro vás další nálož fotografií ze včerejšího utkání od p. Solaře.
 

Arma - Chrudim: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání, tentokrát od p. Solaře. 
 

Arma - Chrudim: fanoušci »

Děkujeme všem fanouškům, kteří dorazili i v tomto chladném počasí na Městský stadion.
 

Sladká tečka na závěr roku 2018. Ústí nad Labem porazilo Chrudim »

Ústí nad Labem – Rozloučení s kalendářním rokem 2018 vyšlo Armě na výbornou, v zápase 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR přelstila Chrudim. Kromě jednoho zaváhání svěřenci Aleše Křečka v soutěži v Ústí nad Labem tento rok dokonce neprohráli a díky úvodní brance Dominika Šupa ještě nadělí 152 plyšáky dětem.

 

Jan Peterka hodnotí páteční utkání proti Chrudimi »

Kapitán Jan Peterka hodnotí páteční utkání proti Chrudimi a podzimní část soutěže.
 

Trenér Aleš Křeček hodnotí dnešní utkání proti Chrudimi »

Trenér Aleš Křeček hodnotí dnešní vítězné utkání proti Chrudimi a také celou podzimní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
 

Radost po vítězném utkání! »

Arma porazila na závěr podzimu po famózním prvním poločase Chrudim 3:1 a radost v kabině byla velká.
 

Ústí nad Labem vyzve v posledním soutěžním utkání kalendářního roku 2018 Chrudim »

Ústí nad Labem – Svěřenci Aleše Křečka přivítají v utkání 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR MFK Chrudim. Arma bude chtít v pátek 23. 11. 2018 od 18:00 hod. napravit výsledek z posledního domácího zápasu, kdy nestačila na Hradec Králové v poměru 0:1. Po první vstřelené brance Army bude následovat také Plyšákománie.

 

Arma odehrála přátelský duel v Norimberku, skórovali Krátký a Procházka »

Norimberk (SRN) – O sváteční sobotní odpoledne 17. 11. 2018 si svěřenci Aleše Křečka udělali výlet až do německého Norimberku, kde sehráli o reprezentační přestávce přátelské utkání s místním celkem první německé Bundesligy. Po nepříliš výsledkově vydařené první půli Arma druhý poločas zabrala, přesto odjížděla poražena.

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Chrudimi »

Zítra čeká Armu poslední zápas podzimní části sezóny. V 18:00 přivítá na Městském stadionu Chrudim. Na utkání spustíme Plyšákománii s Armou 2018 a těšit se můžete i na oblíbené soutěže či prodej nového kalendáře.
 

Petr Heidenreich po podpisu Memoranda: Mluvit o postupu by bylo nyní troufalé »

Ústí nad Labem – Memorandum o spolupráci mezi oběma kluby podepsalo vedení FK Ústí nad Labem a FK Teplice v pátek 16. 11. 2018. Výkonný ředitel prvně jmenovaného klubu Ing. Petr Heidenreich po podpisu vyloučil, že by Arma kvůli spolupráci s Teplicemi byla bez ambicí, pohledem na věc přispěli i další aktéři tiskové konference.

 

Vyražte v pátek na duel s Chrudimí se sponzorskou vstupenkou a domů s hodnotnými cenami »

Ústí nad Labem – Také na poslední utkání letošního kalendářního roku s MFK Chrudim si můžete v pátek 23. 11. 2018 zakupovat sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

Na utkání s Chrudimí spustíme Plyšákománii s Armou 2018! Udělejte dětem krásné Vánoce! »

V pátek 23. listopadu od 18:00 čeká Armu poslední utkání podzimní části sezóny. A právě na tomto utkání spustíme Plyšákománii s Armou 2018! Obdarujte děti a udělejte jim krásné Vánoce!
Stránka 4 z 76
Výsledky 91 - 120 z 2275

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital