ČlánkyLukáš Matějka vás zve na utkání proti Chrudimi »

Lukáš Matějka vás zve na páteční uktání proti Chrudimi. Začínáme v 18:00! Přijďte na Armu a podpořte Plyšákománii s Armou 2018!
 

Vydražte podepsanou kapitánskou pásku Jana Peterky! »

Vydražte jedinečné podepsané pásky kapitánů z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s národním motivem a přispějte na dobrou věc!
 

Arma podepsala s Teplicemi Memorandum o vzájemné spolupráci mezi oběma kluby »

Ústí nad Labem – V pátek 16. 11. 2018 byla v tiskovém středisku ústeckého stadionu na programu tisková konference FK Teplice a FK Ústí nad Labem ohledně podpisu Memoranda o vzájemné spolupráci s platností na dobu neurčitou. Oba kluby se zavázaly ke vzájemné výpomoci a nastavily si pravidla, za kterých budou především mladší hráči mezi kluby pendlovat.

 

Arma se v přátelském utkání střetne s bundesligovým Norimberkem! »

Už zítra se Arma potká s věhlasným soupeřem. V 15:30 vstoupí do přátelského utkání proti týmu 1. FC Norimberk, který hraje Bundesligu, tedy nejvyšší německou soutěž.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme vám přehled víkendových výsledků mládeže. Starší žáci ukončili sezónu vítězstvím na půdě Roudnice nad Labem. 
 

Ústí nad Labem se vrací s prázdnou i z Jihlavy, po 558 minutách ukončil střelecké trápení Army venku Šup »

Jihlava – Duel 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nedopadl pro fotbalisty Ústí nad Labem nejlépe, když z jihlavského stadionu v Jiráskově ulici si odvezli prohru 1:4. Arma nastoupila do utkání s Mariánem Tvrdoněm mezi tyčemi, jako pozitivum může trenér Aleš Křeček brát prolomení prokletí, kdy Severočeši vstřelili v soutěži gól venku po 558 minutách.

 

Arma razí na reparát, pokusí se obrat o body Jihlavu »

Ústí nad Labem – Co nejdříve ukončit sérii 495 minut venku v soutěži bez vstřeleného gólu budou chtít svěřenci Aleše Křečka na jihlavském stadionu v Jiráskově ulici v zápase 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR. Fotbalisté Ústí nad Labem zahájí duel na Vysočině v pátek 9. 11. 2018 v 18 hodin.

 

Musíme přivézt nějaké body z venku, přál by si Richter. Arma ale nevstřelila venku gól 495 minut »

Ústí nad Labem - Zápas 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR nedopadl pro svěřence Aleše Křečka nejlépe. Prohru 0:1 neodvrátil ani Daniel Richter, jenž se mohl prosadit z přímého volného kopu. Arma prohrála v domácím prostředí poprvé od 17. 11. 2017, kdy padla s Frýdkem-Místkem stejným poměrem.

 

Herní soustředění ve Velké Británii - den 4 a 5 »

Výprava fotbalistů U16 a U12 dorazila v sobotu v noci v 0:30 do Ústí nad Labem a tak nezbývá nic jiného, než si shrnout poslední dva dny herního soustředění v Anglii.
 

Arma - Hradec: Další foto od p. Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího utkání od p. Solaře.
 

Arma - Hradec: soutěže »

I na utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme si pro fanoušky připravili hned tři soutěže.
 
 

Arma - Hradec: Foto od p. Solaře »

Máme pro vás fotografie z dnešního utkání, tentokrát od p. Solaře.
 

Sérii domácí neporazitelnosti překazil Armě téměř po roce nůžkami Jiří Miker z Hradce Králové »

Ústí nad Labem – 17. 11. 2017 bylo dosud datum, kdy naposledy ústečtí fotbalisté v domácím prostředí prohráli. Bohužel osudným se nyní stal první listopadový den roku 2018, kdy Arma podlehla před televizními kamerami v rámci 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR Hradci Králové 0:1, přitom ještě v 89. minutě platil stav 0:0.

 

Arma - Hradec: fanoušci »

Děkujeme všem fanouškům za to, že si i v tomto chladném počasí našli cestu na Městský stadion. Těšíme se na vás na posledním domácím utkání podzimu proti Chrudimi.
 

Jiří Lindr hodnotí utkání proti Hradci Králové »

Jiří Lindr hodnotí dnešní utkání proti Hradci Králové.
 

Ve fanshopu najdete nově vůni do auta! »

Nabídka fanshopu se rozrůstá každým dnem a dnes pro vás máme absolutní novinku. Vůni do vašeho auta!
 

Herní soustředění ve Velké Británii - den 2 a 3 »

Přinášíme Vám zprávu z dalších dvou dnů pobytu týmů U16 a U12 v Anglii. Pro kompletní fotogalerii navštivte facebookovou stránku FK Ústí nad Labem - mládež.
 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Hradci Králové »

Už zítra čeká Armu utkání 14. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Hradci Králové. Máme pro vás organizační informace k utkání.
 

Ve fanshopu najdete nové šály! »

Zima se blíží a nabídka ve fanshopu se znovu rozšiřuje! Tentokrát se rozrostl počet šál!
 

Ve šlágru 14. kola přivítá Ústí nad Labem Hradec Králové »

Ústí nad Labem - Fotbalisté Army ve 14. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR hostí FC Hradec Králové. Svěřenci Aleše Křečka budou před televizními kamerami opět chtít potěšit vlastní publikum a nedopustit dobytí ústeckého stadionu. I nadále totiž platí, že poslední domácí prohra Severočechů se zrodila 17. 11. 2017 s Frýdkem-Místkem (0:1). Obejít se Ústečtí budou muset bez Michala Leibla, který ve Varnsdorfu inkasoval po druhé žluté také červenou kartu.

 

Marek Krátký vás zve na utkání proti Hradci Králové »

Marek Krátký vás zve na čtvrteční utkání proti Hradci Králové. Začínáme v 18:00. Přijďte na Armu!
 

U16+U12: Herní soustředění ve Velké Británii - den první »

Naše týmy U16 a U12 vyrazily v neděli odpoledne na herní soustředění do Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Týmy samozřejmě využily služeb našeho dopravce Tomáše Višňáka a vyrazily na cestu dvoupatrovým autobusem.

 

Vstupenky do divadla, knihu o ústecké kopané či jinou cenu? Vyhrát můžete ve čtvrtek za sponzorskou vstupenku »

Ústí nad Labem – Na čtvrteční televizní střetnutí s Hradcem Králové, které je na programu dne 1. 11. 2018, mohou fanoušci zakupovat opět sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

V Kotlině historicky nezvítězil Křeček ani Arma, to se ve Varnsdorfu nezměnilo ani ve sváteční neděli »

Ústí nad Labem – Dohrávka 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem vyzněla lépe pro prvně jmenovaný klub, který proti Armě drží na Městském stadionu v Kotlině neporazitelnost. O výsledku utkání rozhodla smolná vlastní branka Marka Strady.

 

Prolomení dalšího prokletí? Svěřenci Aleše Křečka vyráží do Varnsdorfu, kde nikdy nezvítězili »

Ústí nad Labem – Duel 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi Varnsdorfem a Ústím nad Labem bude k vidění v den připadající na oslavy 100 let vzniku československého státu, to jest 28. 10. 2018. Severočeské derby vypukne ve 14:30 hod., Arma bude chtít navázat na domácí výhry a získat další důležité body do soutěžní tabulky.

 

Zima se blíží! Do fanshopu se vrací čepice a čelenky »

Zima se blíží! A do fanshopu se tak vrací čepice a čelenky!
 

Dělal jsem práci fotografa novináře, odhalil tajemství oslavného gesta po první brance Táborsku Jiří Pimpara »

Ústí nad Labem – Mnoho fanoušků Army zaregistrovalo netradiční oslavu Jiřího Pimpary po vstřelené brance v pátečním zápase 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR Táborsku. Jednatřicetiletý rodák z Rumburku vystrčil zadek a zapózoval. Obránce se zkušenostmi z české nejvyšší fotbalové soutěže se přiznal, že s nápadem přišel sám a ani v dalších utkáních nehodlá přestat a ochudit fanoušky, kteří na duel s Táborskem dorazit nemohli.

 

Aleš Křeček jako první trenér Army porazil Táborsko. Je dobře, že jsem se to dozvěděl až po zápase, oddechl si »

Ústí nad Labem – Třináct vzájemných soubojů čekali fotbalisté Ústí nad Labem na vítězství nad Táborskem. Poprvé od roku 2012 se to povedlo až Aleši Křečkovi, který přiznal, že o nelichotivé bilanci nevěděl. Právě pod jeho vedením byli Severočeši blízko zdolání Táborska již 13. 4. 2018, ve 22. kole Fortuna národní ligy ČR ale inkasovali v 92. minutě vyrovnávací branku.

 

Arma - Táborsko: Fotografie od pana Solaře »

Máme pro vás další fotografie ze včerejšího vítězného utkání proti Táborsku, tentokrát od pana Solaře.
 

Arma - Táborsko: soutěže »

I na utkání 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY jsme si pro fanoušky připravili hned tři soutěže.
Stránka 5 z 76
Výsledky 121 - 150 z 2275

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital