V poháru jde dál liberecký Slovan »

Arma sehrála zápas 3.kola poháru FAČR, ve kterém nestačila na ligový Liberec v poměru 0:3.

Diváci si poprvé užijí nové tribuny! »

Na dnešním utkání s Libercem bude pro diváky otevřena nová tribuna.

Starší žáci si vyšlápli na Tottenham Hotspur »

V rámci herního soustředění v Londýně odehráli naši starší žáci v Anglii 2 utkání. V úterý sice oba ročníky podlehly West Bromwich Albion, dnes se ale obě mužstva vyhecovala a porazila slavný Tottenham Hotspur.

Už v pátek přijede Slovan Liberec! »

I přes nepříznivé výsledky ve FNL čeká Armu pohárové utkání s Libercem.

Výsledky mládeže FK Ústí nad Labem 29.-31.8.2014 »

Přinášíme Vám souhrn mládežnických výsledků z uplynulého víkendu.

Starší žáci odjíždí do Londýna »

Na herní soustředění do Londýna dnes odjíždí ročníky 2000 a 2001.

Přerost: Všechny nás mrzí, jak to dnes dopadlo »

Rozhovor s trenérem Lukášem Přerostem po utkání s Třincem.

Veverka: Situace je hodně kritická »

Rozhovor se střelcem ústecké branky Richardem Veverkou po utkání s Třincem. Veverka zužitkoval Vraštilův centr ve 36.minutě a vstřelil druhou branku v sezóně. Na body ale nestačila.

Kouba CUP 2014 »

Mezikrajské výběry U/15 (ročník 2000)

Dorostům se o víkendu daří, starší žáci prohráli »

U19 předvedla velký obrat v Mostě, kdy po poločase prohrávala 2:0, ale druhý poločas zabrala a utkání otočila. Mladší dorosty vezou 5 bodů z Varnsdorfu, starší vyhráli po penaltovém rozstřelu, mladší si poradili se soupeřem výrazněji. Starší žáci okusili podobu prohry v páteční předehrávce na půdě Náchoda, oba ročníky zde prohrály.

FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec 1:3 »

Fotbalisté Ústí nad Labem nedokázali ani napopáté vyhrát. Co víc, i ve třetím domácím utkání prohráli a situace je kritická.

Přijďte Armu podpořit v důležitém utkání s Třincem! »

Fotbalisté Army budou v pátek potřebovat Vaši pomoc! V 16:30 totiž hostí nepříjemného soupeře z Třince v rámci utkání 5.kola FNL.

Mládež o víkendu na venkovních hřištích »

O víkendu začíná soutěž mladším žákům. Všechny kategorie odehrají svá utkání na venkovních hřištích.

U19 podlehla Kladnu »

Devatenáctka v předehrávce 17.kola České ligy dorostu podlehla Kladnu 2:1.

Regionální televize: Reportáž ze zápasu s Mostem »

Přinášíme Vám obrazovou reportáž z dílny Regionální televize zaměřenou na minulý zápas s Mostem.

Coerver® Coaching Junior Academy poprvé startuje v Ústí nad Labem »

Coerver® Coaching ve spolupráci s naším klubem otevírá v našem sportovním centru Fotbalovou Coerver® Coaching Junior Academy pro spádovou oblast Ústeckého kraje.

FK Ústí nad Labem (U14) – FK Kolín (U14) 6 : 1 ( 4 : 1 ) »

Sestava: Žáček, Mikšovský, Vachta, Lácha, Bříza (48. Vála), Zůza (48. Mulato), Škoda (48. Šípal), Žemlička, Anderle (36. Zaspal), Schejbal (36. Starý), Schick Branky:  Zaspal 3x, Schick 2x, Mulato

FK Ústí nad Labem (U15) – FK Kolín (U15) 4 : 0 ( 4 : 0 ) »

Sestava: Němec, Pojtinger - Hudec, Bechyně, Kunc, Dušek, Chodora, Jakš,Kocourek, Pieter, Sedláček, Kušej, Mužík, Baftijar, Vondryska, Vít, Jahnel, Lácha Branky: Vít (Pieter), Kušej (Pieter), Vít (Jakš), Pieter (Vít)

FK Ústí nad Labem (U16) – FC Písek (U16) 4 : 1 ( 0 : 0 ) »

Sestava:  Šrettr - Blažek (60. Král L.), Husák, Šupík, Vobecký, - Rídl (47. Větrovec), Fejfar, Aubrecht, Buriánek (28. Dušek) – Šich (47. Vít), Šimurda (69. Dušek R.) Branky: Král L. 2, Šimurda, Fejfar,

FK Ústí nad Labem (U17) – FC Písek (U17) 1 : 0 ( 1 : 0 ) »

Sestava : Pluhař -Virt (57. Goldbach), Pražák (5. Fábera), Hirschkorn, Lukosz (51. Krupička)-Černohorský, Vlasák,Mareš, Kubný (55. Kroupa) - Wajshajtl (41.Gulykáš), Lácha (64. Farkaš) Branka: Lácha

Výsledky mládeže 23.-24.8.2014 »

Všem týmům se mistrovská utkání vydařila a v Ústí zůstaly všechny body.

Přerost: Most byl po všech stránkách lepší »

Družina trenéra Přerosta stále čeká na první vítězství v sezóně. Po třech zápasech však nikdo nemohl říct, že by Arma vyloženě ve startu propadla. Jenže zápas s Mostem týmu Army vůbec nevyšel. Přinášíme Vám rozhovor s trenérem Lukášem Přerostem.

Martykán: Musíme každý začít u sebe »

Rozhovor se zklamaným kapitánem Army, Janem Martykánem po utkání s Baníkem Most.

Devatenáctka roznesla Hradec Králové 10:0 »

I po třetím kole České ligy dorostu je naše U19 bez ztráty bodu. Dnes její formu odnesl Hradec Králové.

Bleskový úvod na Most nestačil »

V rámci 4.kola FNL hostila Arma svého rivala z Mostu.

O víkendu na mládež »

Po pátečním utkání áčka se o víkendu doma představí hned 5 mládežnických mužstev.

Důležité derby je tu! »

Už zítra (v pátek) odpoledne přivítá Arma v rámci podkrušnohorského derby FK Baník Most! Výkop je v 16:30.

FOTO! Patnáctka si poradila s Dynamem Drážďany »

Přípravné utkání v rámci spolupráce mezi oběma kluby

Historická tabulka střelců »

Přinášíme Vám pohled na historickou tabulku střelců našeho týmu od roku 1993. Ve statistice jsou započítány všechny zápasy ve dvou nejvyšších soutěžích v ČR. Tabulka bude průběžně aktualizována a k nalezení v sekci Klub -> Historická tabulka střelců.
Stránka 50 z 65
Výsledky 1471 - 1500 z 1947