Devatenáctka roznesla Hradec Králové 10:0 »

I po třetím kole České ligy dorostu je naše U19 bez ztráty bodu. Dnes její formu odnesl Hradec Králové.

Bleskový úvod na Most nestačil »

V rámci 4.kola FNL hostila Arma svého rivala z Mostu.

O víkendu na mládež »

Po pátečním utkání áčka se o víkendu doma představí hned 5 mládežnických mužstev.

Důležité derby je tu! »

Už zítra (v pátek) odpoledne přivítá Arma v rámci podkrušnohorského derby FK Baník Most! Výkop je v 16:30.

FOTO! Patnáctka si poradila s Dynamem Drážďany »

Přípravné utkání v rámci spolupráce mezi oběma kluby

Historická tabulka střelců »

Přinášíme Vám pohled na historickou tabulku střelců našeho týmu od roku 1993. Ve statistice jsou započítány všechny zápasy ve dvou nejvyšších soutěžích v ČR. Tabulka bude průběžně aktualizována a k nalezení v sekci Klub -> Historická tabulka střelců.

Vraštil: Pro tři body uděláme všechno »

Jedním z nováčků, kteří sbírají druholigové zkušenosti v dresu Army, je stoper Lukáš Vraštil. 20letý stoper, hostující v našem celku z Mladé Boleslavi, zatím odehrál všechny tři druholigové zápasy.

Změna termínu zápasu s Libercem »

Utkání 3.kola poháru FAČR bude odehráno v pátek 5.9.2014 od 16:00 (namísto původně plánovaného termínu sobota 6.9.2014 od 17:00).

Středeční přípravná utkání mládeže »

Doma se ve středu od 11 hodin představí U15 proti týmu Dynamo Drážďany. Mladší dorost jedou na Memoriál V. Marečka a U12 do Děčína

Proběhlo focení žákovských a dorosteneckých kategorií »

Odstartovaly soutěže mládeže a 7 našich týmů (žáci a dorosty) absolvovalo focení.

Změna času výkopu utkání s Mostem »

Utkání mezi FK Ústí nad Labem a FK Baník Most 1909 bude sehráno v pátek 22.8.2014 od 16:30 (namísto původně plánovaného výkopu v 18:00).

MFK Chrudim (U14) – FK Ústí nad Labem (U14) 0 : 3 ( 0 : 1 ) »

Sestava: Meluzín, Bříza, Lácha, Mikšovský, Vála (Čítek), Zůza, Schick (Schejbal) , Škoda, Šípal (Vachta), Žemlička, Zaspal (Anderle)Branky: Zaspal, Škoda, Vachta

FK Slavoj Vyšehrad (U16) – FK Ústí nad Labem (U16) 4 : 1 ( 3 : 1 ) »

Sestava: Kunc, Ansorge (55.Tipan), Husák, Šupík (35. Dušek), Vobecký, Fejfar, Aubrecht, Ridl (41. Blažek), Šimurda (70. Král),  Buriánek (65. Větrovec), Král (35. Trekoval) Branka: vlastní

FK Slavoj Vyšehrad (U17) – FK Ústí nad Labem (U17) 1 : 4 ( 0 : 1 ) »

Sestava: Pluhař Tomáš - Pavel Krupička, Pražák Roman, Hirschkorn Jakub, Lukosz Dominik (70" Duna Miroslav) - Černohorský Antonín (74" Hora Petr), Vlasák Tomáš, Mareš Kryštof, Kubný Kryštov (78" Goldbach Dominik) - Gulykáš Dominik (57"Štolba Jiří), Lácha Denis (75" Wajshajtl Petr) Branky : Vlasák 2x, Mareš, vlastní

FK Dukla Praha (U19) – FK Ústí nad Labem (U19) 1 : 3 ( 0 : 1 ) »

Sestava :Satek-Hönl, Seidl, Štěrba, Hrabánek - Pokorný Křivonoska-Suchý, Baftijar, Horváth - Gajdoš Branky: 13.min.  0 : 1 Horváth, 52.min. 0 : 2 Baftijar, 69.min. 1 : 3 Baftijiar Střídání :  46.min. Gajdoš – Smítka,53.min. Hönl – Barnat,67.min. Křivonoska – Mayerhofer,89.min. Baftijar - Fejfar

Ohlasy a videoreportáž z Opavy »

Přinášíme Vám ohlasy trenérů po utkání v Opavě pořízené Ústeckým deníkem a také odkaz na videoreportáž ze Studia Fotbal - Dohráno od České televize.

Vyhlášení tipovací soutěže »

Před MS v Brazílii si mohli všichni členové FK Ústí tipnout vítěze MS a celkový počet vstřelených branek v soutěži od společnosti Partners a našeho klubu. Vyhlášení a losování o vítěze tabletu proběhne při slavnostním otevření stadionu.

V Opavě rozhodla jediná branka »

Arma v sobotu ráno vyrazila k dalšímu utkání FNL. Ve 3. kole soutěže se představila na půdě Opavy.

Arma se představí na půdě nováčka »

Těžký zápas čeká svěřence trenéra Lukáše Přerosta v rámci 3. kola Fotbalové národní ligy. V sobotu navečer se totiž představí na půdě nažhaveného nováčka z Opavy!

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Většina týmů odehraje tento víkend svá utkání na venkovních hřištích. Doma se představí v přípravných utkáních mladší žáci.

FK Ústí nad labem U14 - FK Varnsdorf U14 10:0 »

Česká liga starších žáků

Starší žáci si poradili s Varnsdorfem »

Týmy U15 a U14 odstartovaly své soutěže.

Přerost: Podali jsme velmi dobrý výkon! »

Trenér Lukáš Přerost mohl být po pohárovém utkání s Unionem 2013 spokojený. Nejen z postupu, ale hlavně z povedeného výkonu jeho svěřenců.

Arma postupuje přes Union a vyzve Slovan Liberec »

Arma se v rámci 2.kola poháru FAČR představila na půdě Unionu 2013 - nováčka ČFL z Nového Bydžova.

Arma se ve středu představí na půdě Unionu 2013 »

Ústečtí fotbalisté mají před sebou druhé kolo Poháru FAČR.

Marek Krátký: Z chyb se musíme poučit »

Poprvé před domácím publikem se v ústeckém dresu představil Marek Krátký. 21letý fotbalista, který v našem týmu hostuje v Teplic, už dokázal svou kvalitu ve třech zápasech za Armu. Dokáže se probojovat na EURO do 21 let, které bude příští rok hostit Česká republika?

Pohárový soupeř vstoupil do ČFL vítězně »

Už ve středu čeká Armu 2.kolo poháru FAČR proti Unionu 2013 z Nového Bydžova.

FARMA: Hráči Army pomohli k výhře Lovosic na úvod »

Naše lovosická farma zahájila v sobotu dopoledne nový soutěžní ročník divize B.

FOTO! Devatenáctka zahájila soutěž výhrou s Náchodem »

V 1. kole České ligy dorostu přivítali ústečtí tým Náchodu. Utkání náš tým zvládl a zvítězil 5:1.
Stránka 53 z 68
Výsledky 1561 - 1590 z 2013