FC Slovan Liberec U15 - FK Ústí nad Labem U15 2 : 3 ( 0 : 0 ) »

Sestava: Pojtinger - Dušek, Bechyně, Kunc - Jakš, Mužík - Sedláček, Kušej,                                    Vít - Vondryska,Chodora Hokejově střídali : Kožíšek, Janda, Turek, Jahnel, Růžička Branky:  Sedláček (Kunc), Kušej (Chodora), Kušej (Chodora)      Hodnocení trenéra   V prvním přípravném utkání jsme změřili síly s celkem z Liberce, kterého budeme potkávat i v soutěži. Po ...

Devatenáctka ladila formu ve Starých Splavech »

Náš nejstarší dorost se vrátil ze soustředění ve Starých Splavech.

V poháru vyzveme Litoměřice »

Po včerejším zápase předkola poháru České pošty už známe soupeře pro 1.kolo této soutěže.

Přerost: V soubojích jsme se Bohemce vyrovnali »

Hodnocení trenéra Lukáše Přerosta po utkání v prvoligovým Bohemians Praha 1905.

Bohemka se na výhru nad Armou nadřela »

Arma se v posledním přípravném zápase představila v hlavním městě, když na stadionu v Ďolíčku hrála proti prvoligovým Bohemians 1905. (Ilustrační foto)

Příprava: Baník Most U16 - FK Ústí nad Labem U16 8:2 (7:0) »

Branky: Ansorge, Vobecký Sestava: Kunc, - Ansorge, Dušek, Michalec, Končel, - Vobecký, Aubrecht, Šimurda, Němec, - Tipan, Jiskra   Hokejové střídání: Šich, Veselý Hřiště: přírodní tráva Spořice

V pátek od 18 hodin proti Bohemce »

Svěřence Lukáše Přerosta čeká v pátek poslední přátelské utkání v rámci přípravy.

Přerost: Lukáš Vraštil prokázal kvalitu »

Trenér Lukáš Přerost po utkání s Meteorem Praha.

Po dobrém výkonu výhra o 3 góly »

V úterý v podvečer hrála Arma další přátelské utkání, tentokrát v Nehvizdech proti účastníkovi ČFL Meteoru Praha.

V úterý proti Meteoru »

Fotbalisté Ústí nad Labem sehrají další přípravný zápas, tentokrát hrají v úterý proti Meteoru Praha.

Na závěr soustředění výhra nad Lovosicemi »

Fotbalisté Ústí nad Labem dnes opustili areál v Modré u Děčína, kde absolvovali týdenní soustředění. Ještě před odjezdem si ale na místní hřiště pozvali naší farmu z Lovosic.

Arma zakončí soustředění duelem s farmou »

V sobotu 12.7.2014 končí soustředění ústeckých fotbalistů v Modré u Děčína.

Poděkování dlouholetým oporám »

Klub FK Ústí nad Labem by rád poděkoval dvěma dlouholetým oporám, které před touto sezónou ukončili působení v našem celku.

Práce na tribuně finišují »

Dnes byla zprovozněna LED obrazovka a pokračují dokončující práce v interiéru i kolem tribuny.

Bylo znát, že jsme v plné zátěží, říká Lukáš Přerost »

Lukáš Přerost po přátelském utkání s německou Chotěbuzí.

Mezinárodní konfrontace dopadla lépe pro Cottbus »

Fotbalisté Ústí nad Labem, kteří v tomto týdnu vstřebávají náročné tréninkové dávky na soustředění v Modré u Děčína, dnes k dalšímu přátelskému utkání zajížděli do Chotěbuze.

Arma prověří formu Chotěbuzi »

Fotbalisté Ústí nad Labem sehrají ve středu další přípravný zápas. Tentokrát se představí za hranicemi.

Přerost: Chci, aby kluky soustředění bavilo »

Soustředění v Modré u Děčína začalo již nedělním zápasem s Mostem, který hodnotí trenér Lukáš Přerost.

Michal Pávek: Mančaft je tu kvalitní »

Rodák z Hradce Králové Michal Pávek dost možná vyztuží obranu ústecké Army. Zkušený 29letý fotbalista má za sebou dvě přátelská utkání.

Arma si bez problémů poradila s Mostem »

Fotbalisté Ústí nad Labem mají za sebou druhý přátelský zápas, který sehráli v neděli odpoledne v areálu v Modré u Děčína.

Filip Novotný: Hrát proti Liberci byl velký zážitek »

Jedním z nováčků v týmu Lukáše Přerosta je zanedlouho 19letý Filip Novotný, který prošel mládežnickými kategoriemi FK Ústí nad Labem a s kapitánskou páskou vedl v minulém ročníku úspěšný tým U19. Do dospělého fotbalu nakoukl již v Litoměřicích, kde nastupoval v rámci střídavého startu. V přátelském utkání proti Liberci předvedl bojovný výkon, podtržený několika povedenými útoky po levé straně hřiště.

V neděli v Modré proti Baníku Most »

V druhém přípravném utkání hrají naši fotbalisté proti rivalovi z Mostu.

O uplynulé sezóně se rozpovídal trenér mládeže V. Lacina »

Loni vedl nejstarší žákovskou kategorii, na novou sezónu přechází jako šéftrenér ke kategorii přípravek. Jak hodnotí uplynulý rok Vladimír Lacina si přečtěte sami.

Memoriál Vládi Pavlova ovládl Arma tým »

Chuderov – Nultý ročník fotbalového turnaje, který se hrál jako Memoriál Vládi Pavlova, ovládli hráči Arma týmu v čele s Petrem Fouskem. Ve dvou zápasech nenašli přemožitele a mohli tak nad hlavy zvednout putovní pohár.

Lukáš Přerost: V tuto chvíli je pro nás klíčový post stopera »

Rozhovor s trenérem Ústí nad Labem Lukášem Přerostem po prvním přátelském utkání s Libercem, které Arma v Nymburce prohrála 1:0.

Arma po slušném výkonu podlehla Liberci »

Fotbalisté Ústí nad Labem sehráli ve středu odpoledne první přátelské utkání v rámci letní přípravy na nový ročník Fotbalové národní ligy. V Nymburce se střetli s účastníkem evropských pohárů z Liberce.

Výuka cizích jazyků na našem stadionu »

Od nového školního roku bude na našem novém stadionu probíhat výuka cizích jazyků.

Změna času výkopu domácích utkání A mužstva »

Od nové sezóny přichystal klub pro své fanoušky změnu, týkající se času výkopu domácích utkání.
Stránka 54 z 66
Výsledky 1591 - 1620 z 1978