Vyhlášení tipovací soutěže »

Před MS v Brazílii si mohli všichni členové FK Ústí tipnout vítěze MS a celkový počet vstřelených branek v soutěži od společnosti Partners a našeho klubu. Vyhlášení a losování o vítěze tabletu proběhne při slavnostním otevření stadionu.

V Opavě rozhodla jediná branka »

Arma v sobotu ráno vyrazila k dalšímu utkání FNL. Ve 3. kole soutěže se představila na půdě Opavy.

Arma se představí na půdě nováčka »

Těžký zápas čeká svěřence trenéra Lukáše Přerosta v rámci 3. kola Fotbalové národní ligy. V sobotu navečer se totiž představí na půdě nažhaveného nováčka z Opavy!

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Většina týmů odehraje tento víkend svá utkání na venkovních hřištích. Doma se představí v přípravných utkáních mladší žáci.

FK Ústí nad labem U14 - FK Varnsdorf U14 10:0 »

Česká liga starších žáků

Starší žáci si poradili s Varnsdorfem »

Týmy U15 a U14 odstartovaly své soutěže.

Přerost: Podali jsme velmi dobrý výkon! »

Trenér Lukáš Přerost mohl být po pohárovém utkání s Unionem 2013 spokojený. Nejen z postupu, ale hlavně z povedeného výkonu jeho svěřenců.

Arma postupuje přes Union a vyzve Slovan Liberec »

Arma se v rámci 2.kola poháru FAČR představila na půdě Unionu 2013 - nováčka ČFL z Nového Bydžova.

Arma se ve středu představí na půdě Unionu 2013 »

Ústečtí fotbalisté mají před sebou druhé kolo Poháru FAČR.

Marek Krátký: Z chyb se musíme poučit »

Poprvé před domácím publikem se v ústeckém dresu představil Marek Krátký. 21letý fotbalista, který v našem týmu hostuje v Teplic, už dokázal svou kvalitu ve třech zápasech za Armu. Dokáže se probojovat na EURO do 21 let, které bude příští rok hostit Česká republika?

Pohárový soupeř vstoupil do ČFL vítězně »

Už ve středu čeká Armu 2.kolo poháru FAČR proti Unionu 2013 z Nového Bydžova.

FARMA: Hráči Army pomohli k výhře Lovosic na úvod »

Naše lovosická farma zahájila v sobotu dopoledne nový soutěžní ročník divize B.

FOTO! Devatenáctka zahájila soutěž výhrou s Náchodem »

V 1. kole České ligy dorostu přivítali ústečtí tým Náchodu. Utkání náš tým zvládl a zvítězil 5:1.

Za druhý poločas musím kluky pochválit, říká Přerost »

Arma v prvním domácím zápase nového ročníku prohrála se Znojmem 1:2. Hosté si vypracovali rychle dvoubrankový náskok, který už Arma nedokázala stáhnout. "Soupeři jsme branky lacino darovali," mrzelo trenéra Lukáš Přerosta.

Arma doma nestačila na Znojmo »

Z důvodu technických problémů přidáváme reportáž ze zápasu se Znojmem až dnes dopoledne. Děkujeme za pochopení. Arma hostila v rámci 2. kola FNL exligové Znojmo a dopředu věděla, že jí nečeká snadný zápas.

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

U19 v sobotu začíná svá mistrovská utkání doma, mladší dorosty hrají na Klíši Memoriál V. Marečka.

Proběhlo týmové fotografování »

Ve čtvrtek odpoledne absolvovali fotbalisté Ústí nad Labem týmové fotografování.

Videoreportáž z Coerver Coaching Campu »

Reportáž z ústeckého kempu, který probíhal minulý týden z dílny Regionální televize. Reportáž začíná v čase 2:10.

V domácí premiéře přivítáme Znojmo »

Fotbalová národní liga po přestávce zavítá také do Ústí. V pátek od 17:00 se na Městském stadionu v Ústí nad Labem představí exligové Znojmo!

Proběhla mimořádná tisková konference »

Ve středu odpoledne proběhla mimořádná tisková konference na téma nového stadionu.

Změna času výkopu utkání se Znojmem »

Páteční utkání mezi FK Ústí nad Labem a 1.SC Znojmo FK bude posunut o hodinu. Výkop bude v 17:00.

Memoriál Z. Opočenského ovládla pražská Slavia »

V našem sportovním centru na Klíši proběhl 6. ročník Memoriálu Z. Opočenského. Tento rok se jednalo o věkovou kategorii U14. Na obou travnatých plochách se odehrálo mnoho kvalitních utkání a rozhodně se bylo na co dívat.

Již zítra na Memoriál Z. Opočenského »

Ve středu od 9 do 16 hodin pořádáme ve spolupráci s KFS další prestižní turnaj v našem sportovním centru na Klíši. Těšit se můžete na obě pražská "S", Bohemians 1905, FK Teplice, Baník Most a samozřejmě FK Ústí nad Labem. Jedná se o turnaj kategorie U14.

Hodnocení Coerver Coaching Campu 2014 »

V rámci spolupráce se společností Coerver coaching proběhl v termínu od 28.7 do 1.8. příměstský fotbalový kemp v mládežnickém areálu na Klíši. Kempu se celkem zúčastnilo 31 hráčů, narozených v rozmezí let 2003 až 2008, převážně z našeho klubu.

FK Ústí nad Labem U14 - FAŠV U14 1:0 (0:0) »

FK Ústí nad Labem - Varnsdorf 1:0 Sestava: Žáček, Bříza, Starý, Poláček, Vála, Zůza, Schick, Žemlička, Schejbal, Zaspal, Anderle Střídali: Meluzín, Tichý, Lácha, Čítek, Chládek, Šípal, Budka Branka: Čítek

FK Ústí nad Labem U15 - FAŠV U15 5:3 (1:1) »

Sestava: Kožíšek - Kunc, Lácha, Sedláček - Kušej, Turek - Růžička, Jahnel, Chodora - Pieter, Vondryska   Janda, Dušek, Němec, Pojtinger, Mužík (hokejové střídání)   Branky: Kušej 2x, Pieter, Sedláček, Růžička

Vyjádření trenéra Přerosta k tragickému úmrtí pana Františka Hrdličky »

V sobotu 2.8. tragicky skončil život teplického srdcaře, zachránce teplické kopané, schopného funkcionáře a obrovské osoby české fotbalu pana Františka Hrdličky. Celý klub by rád vyjádřil upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Přerost: Bod z Varnsdorfu je dobrý »

Ústečtí fotbalisté mají za sebou úspěšný vstup do nového ročníku FNL. Z horké půdy Varnsdorfu si po slušném výkonu odvezli bod za remízu 1:1.

Na úvod Arma remizovala s Varnsdorfem »

V prvním zápase nového ročníku Fotbalové národní ligy zajížděla Arma na půdu Varnsdorfu. Oba celky prošly přes léto velkým počtem změn, navíc trenérovi Ústí Přerostovi scházelo ze zdravotních důvodů několik hráčů. Debut v sestavě Army v mistrovském utkání si připsali Vraštil, Pávek, Šraga, Krátký, Manev a Kuč.
Stránka 56 z 70
Výsledky 1651 - 1680 z 2087