A-tým opět na ledě Zimního stadionu! »

Hráči a realizační tým našeho A-týmu si opět zpestřili tréninkový program hokejovým utkáním.

Galavečer ústecké Army již v pátek »

Již třetí ročník pokračování Galavečeru ústecké Army se nezadržitelně blíží. Buďte i Vy součástí této klubové společenské akce, která se uskuteční v pátek 2. 12. 2016 na Větruši.

Žáci proti Tempu padesátiprocentní »

Starší žáci včera absolvovali poslední mistrovský zápas sezóny. Na umělé trávě přivítali Tempo Praha.

Pozvánka na víkend mládeže »

Naše dva žákovské týmy čekají o víkendu dva poslední mistrovské zápasy. Některé další kategorie se představí na turnajích.

Vasil Kušej v nominaci reprezentace »

Ústecký odchovanec Vasil Kušej byl trenérem Václavem Kotalem opět nominován do reprezentačního výběru do 17 let.

Navštívily nás nízkoprahové kluby Nový Svět a Mixér »

Ve středu 23. 11. 2016 jsme na našem stadionu přivítali mládež z nízkoprahových klubů Nový Svět a Mixér, které spadají pod organizaci Člověk v tísni.

Peterka: Bohužel nás zabrzdila zranění »

Po skončení podzimní části soutěže jsme vyzpovídali kapitána týmu Honzu Peterku.

Skála: 23 bodů je velmi pozitivních! »

Po skončení podzimní části soutěže jsme vyzpovídali trenéra Jiřího Skálu, který zhodnotil podzimní část soutěže.

U10: Úspěch na turnaji v Hradci Králové »

Naše přípravka roč. 2007 (U10) se tento víkend zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v Hradci Králové, kde skvěle reprezentovala náš klub. Ze všech 20 účastníků totiž skončila na třetím místě. Informace k turnaji přinesl trenér ročníku Jiří Strnad.

Fotbalisté poměřili své síly na ledě! »

I letos bylo na Zimním stadionu k vidění hokejové utkání našich fotbalistů.

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Dorostu se poslední soutěžní zápas roku nevydařil, na půdě Viktorie Žižkov prohrál 1:3. Stejným poměrem prohráli doma také naši žáci U15, a tak jedinou výhrou víkendu byla penaltová výhra U14ky,

Ústí využilo přesilovku a ze Sokolova si odváží 3 body! »

Poslední soutěžní zápas v tomto kalendářním roce čekal fotbalisty Ústí na půdě FK Baníku Sokolov. Oba týmy dělily od sebe v tabulce pouhé 2 body, a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání.

Fankluby Army a Slovanu spojili své síly! »

Sobota 12. 11. 2016 se nesla v Ústí nad Labem ve sportovním duchu.

V posledním mistrovském utkání roku 2016 míříme do Sokolova! »

V předehrávce 16. kola Fortuna národní ligy míří ústečtí fotbalisté na půdu Baníku Sokolov.

Pozvánka na víkend mládeže »

Seriál mládežnických mistrovských utkání už pomalu, ale jistě, míří do svých posledních stanic. O tomto víkendu hraje svůj poslední zápas náš nejstarší dorost, který zajíždí na půdu Viktorie Žižkov.

Jonáš Jiránek nominován na kemp reprezentace do 15 let »

Jonáš Jiránek, další z našich odchovanců působící v Drážďanech, dostal od trenéra Petra Janouška pozvánku na tréninkový kemp reprezentace U15, jenž se uskuteční ve dnech 21. - 24. 11. 2016 v Uherském Brodě.

Víkendové výsledky mládeže a žen »

Naše mládežnické týmy a tým dorostenek zažily výsledkově vydařený víkend. Podívejte se na přehled víkendových výsledků.

Skála: Měli jsme to uhrát »

Trenér Jiří Skála i přes porážku viděl určitá pozitiva.

Arma se výhrou nerozloučila »

V rámci 15. kola Fortuna národní ligy jsme hostili na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK, to byl také poslední domácí zápas v podzimní části. Bohužel Arma se vítězně s diváky nerozloučila, když padla po gólu z 90. minuty 0:1.

Ústí hostí Znojmo »

V posledním domácím utkání podzimní části Fortuna národní ligy přivítáme v rámci 15. kola na Městském stadionu 1. SC Znojmo FK.

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

A mužstvo hraje doma o víkendu svůj televizní zápas proti Znojmu (sobota, 19:15) a do akce půjde opět také naše mládež. Doma se představí třeba náš nejstarší dorost, který v sobotu od 10:00 na UMT přivítá SK Kladno.

Výborný: Cíl na Znojmo? Předvést kvalitní výkon a získat 3 body! »

Před sobotním utkáním proti Znojmu jsme vyzpovídali Petra Výborného.

Sobotní sportovní odpoledne! »

V sobota 12. listopadu 2016 si přijdou na své fotbaloví a hokejoví fanoušci. FK Ústí nad Labem a HC Slovan Ústí nad Labem si k této příležitosti pro Vás připravili společnou kampaň.

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Naše mládež šla o víkendu opět do boje. Náš nejstarší dorost si z Motorletu přivezl velice důležitou výhru 2:1, kterou v závěru musel dotáhnout v deseti hráčích v poli. Dařilo se také našim žákům, starší si připsali výhry nad Litvínovem, mladší žáci U13 si pak připsali senzační vítězství nad Duklou Praha!

Na Kamenném vrchu proběhl turnaj přípravek r. 2010 »

Sobotní dopoledne patřilo na Kamenném vrchu přípravkám r. 2010.

Pozvánka na víkend mládeže »

„A“ mužstvo má tento víkend volný (vzhledem k televizní předehrávce v Olomouci), a tak si můžete vybrat z bohatého fotbalového programu naší mládeže.

Ústí dostalo pět gólů a vrací se bez bodu »

V rámci 14. kola Fortuna národní ligy jsme zavítali na půdu dosavadního lídra tabulky Sigmy Olomouc.

U9 turnaj Kosmonosy: 4. místo »

Naše přípravka roč. 2008 se v pátek 28.10.2016 účastnila turnaje v Kosmonosech, kde se v konečném pořadí umístila na 4. místě.

ARMA vyráží do Olomouce »

Ústecké fotbalisty čeká další cesta na Moravu.

U9: FOTO FLASH CUP v Berlíně 6. 11. 2016 »

Náš tým U9 se 6. listopadu 2016 představí v Berlíně na prestižně obsazeném turnaji FOTO FLASH CUP. FK Ústí nad Labem bude na turnaji jediným zahraničním účastníkem a zahraje si třeba s Herthou Berlín, RB Lipsko, Hansou Rostock a dalšími celky.
Stránka 6 z 52
Výsledky 151 - 180 z 1535