ČlánkyJiří Kateřiňák: Budeme se chtít rozloučit kvalitní hrou a výhrou »

Fotbalisty Ústí nad Labem zítra čeká poslední utkání v sezóně 2016/2017. Před utkáním s Frýdkem-Místkem jsme vyzpovídali Jiřího Kateřiňáka.
 

Hlasujte o nejlepší gól měsíce dubna! »

Na facebookovém profilu Fortuna národní ligy byla spuštěna soutěž Gól měsíce dubna.
 

Poslední utkání sezóny je tady, do Ústí přijede Frýdek »

Sezóna 2016/2017 vrcholí. V posledním 30. kole Fortuna národní ligy v této sezóně přijede do Ústí nad Labem Frýdek-Místek. Utkání se hraje v neděli od 15:00. Na utkání můžete jít zdarma! Jak na to? To se dozvíte v našem článku.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

Tréninkové centrum mládeže FK Ústí nad Labem na Klíši o víkendu opět ožije fotbalem. Čekají nás důležité mistrovské zápasy a také dva turnaje Česko-německé fotbalové školy.
 

Na poslední utkání sezóny zdarma! »

V neděli od 15:00 nás čeká závěrečné utkání letošní sezóny Fotbalové národní ligy. Na Městském stadionu v Ústí nad Labem se sehraje utkání 30. kola, ve kterém přívítáme Frýdek-Místek.
 

Ročník U12 poznával krásy česko-německého pohraničí »

 Ve dnech 20 - 21.5 proběhl víkendový zážitkový program pro ročník FK Ústí nad Labem U12 (narození 2005 a mladší). Tento program byl určen pro děti, jejich sourozence i rodiče. Hráčům byly částečně hrazeny náklady z projektu přeshraniční spolupráce „Dvě země, dva jazyky spojené fotbalem“.

 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Přinášíme Vám přehled víkendových výsledků mládeže. Ve své cestě za výhrou v ČLD U17 dále kráčí svěřenci Radima Nováka, kteří tentokrát zvítězili 4:0 v Benešově.
 

Arma veze ze Znojma bod za remízu 2:2 »

Ve 29. kole zamířila Arma na hřiště Znojma, kde získala bod za remízu 2:2. Arma v zápase dvakrát vedla, na vítězství to ale nestačilo.
 

Na poslední venkovní utkání míří Arma do Znojma »

Závěr letošního ročníku Fortuna národní ligy se blíží. V předposledním kole čeká fotbalisty Ústí nad Labem poslední výjezd na hřiště soupeře. Ve 29. kole zamíří Arma do Znojma. Utkání se hraje v neděli od 16:00.
 

O víkendu hraje náš nejstarší dorost opět doma »

Přinášíme Vám pozvánku na víkendová utkání mládeže. Doma se představí náš nejstarší dorost a týmy žáků v rámci krajského přeboru. Na Klíši proběhne také turnaj přípravek 2010 a 2011.
 

Filip Turek: U17 táhne za jeden provaz, chceme získat titul »

Ústecký dorost U17 drží po 22.kole ČLD vedoucí pozici. Tým vedený trenérem táhne k úspěchu trenérské duo Novák - Příhonský. 17 branek má na svém kontě kapitán Karel Jakš a 12 zásahů přidal také Filip Turek, kterého jsme vyzpovídali pro náš web. Turek, fanoušek Neymara či Cristiana Ronalda, by jednou rád oblékl dres ústeckého "A" mužstva.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Mládeži tento víkend komplikoval program počasí. Utkání ČLŽ mezi naší U14 a Kladnem nebyl dohrán. Nedostalo se také na utkání krajských přeborů. Ostatní výsledky přinášíme v přehledu.
 

Arma remizovala s vedoucí Olomoucí 2:2 »

28. kolo Fortuna národní ligy přivedlo do Ústí nad Labem lídra tabulky z Olomouce. Diváci byli svědky atraktivního utkání, které skončilo remízou 2:2.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu se na Městském stadionu koná Ondášovka cup. K zápasu "A" mužstva se přidávají také mládežníci a ženy.
 

Do Ústí přijíždí první Olomouc »

V rámci 28. kola přijede do Ústí nad Labem první tým tabulky Fotbalové národní ligy SK Sigma Olomouc. Utkání se hraje netradičně v sobotu a to od 19:00.
 

S Olomoucí od 19:00 »

Vzhledem k tomu, že se na Městském stadionu koná v sobotu Ondrášovka cup 2017, je výkop mistrovského utkání FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc posunut na 19:00!
 

Arma si z Varnsdorfu body neodvezla »

V rámci 27. kola Fotbalové národní ligy došlo na severočeské derby, Arma zamířila do Varnsdorfu. Body si domů ovšem neodvezla.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže a žen »

V sobotu dopoledne prohrál náš nejstarší dorost s Chrudimí na domácím hřišti na penalty. Mladší dorosty zvítězily doma s Kladnem. Dařilo se také našim žákům na hřišti Táborska.
 

Nabitý program ligy pokračuje, v úterý nás čeká derby ve Varnsdorfu! »

Kolotoč Fotbalové národní ligy se opět rozjíždí naplno. Příští týden nás čekají opět dva zápasy. V prvním z nich míří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Varnsdorfu. Derby se hraje v úterý od 17:00.
 

Arma nastřílela Žižkovu tři branky! »

V rámci 26. kola přicestoval do Ústí nad Labem sedmý tým tabulky Fotbalové národní ligy - tým FK Viktoria Žižkov. Arma pražany přehrála a po zásluze zvítězila 3:1!
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

Naše "A" mužstvo hostí dnes na svém stadionu Viktorii Žižkov. Do boje o víkendu vyrazí také naše mládež a ženy. Podívejte se, jaké zápasy jsou naplánovány.
 

V pátek přijede do Ústí nad Labem Viktoria Žižkov »

Ve 26. kole Fotbalové národní ligy čeká na ústecké fotbalisty výzva jménem FK Viktoria Žižkov. Utkání se hraje tradičně v pátek od 18:00.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže »

Česká liga dorostu U19Slavia Praha - U19 9:0 (5:0)Sestava Ústí: Němec (46. Meluzín) - J. Bechyně, Pražák, Mikiska, Hirschkorn, Kunc, Šimurda, Fábera (K) (46. Hošek), Hlavačka (77. Král), Gulykáš, Lácha (46. Benda) Česká liga dorostu U17 sk.BSlavoj Vyšehrad - U17 1:2pen (1:1)Branka Ústí: 25. PříhonskýSestava Ústí: Pojtinger - Hudec, Čítek, Příhonský, Jakš (K), Mužík (76. Jahnel), Růžička, Smutný (41. Chodora), Turek (63. Kiňo), Pelc (52. Lidmila), Vít Česká liga dorostu U16 sk.BSlavoj Vyšehrad - U16 1:3 (0:2)Branky Ústí: 3. Mulató, 31. Vacátko, ...
 

Arma ve Vítkovicích neuspěla »

V rámci 25. kola Fotbalové národní ligy odcestovali fotbalisté Ústí nad Labem na stadion Vítkovic.
 

Arma s Lukanou na Trhu práce »

Dne 27. 4. 2017 se uskutečnil Trh práce v Ústí nad Labem, na kterém klub FK Ústí nad Labem podpořil svého partnera - společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o., výrobce olejů značky Lukana.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže a žen »

O víkendu se na domácím hřišti představí naši žáci. Program na Klíši bude rovněž patřit satelitům.
 

Arma jede do Vítkovic »

V rámci 25. kola Fortuna národní ligy zamíří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště předposledních Vítkovic. Utkání se hraje v sobotu od 17:00.
 

Přehled víkendových výsledků mládeže a žen »

Tento víkend se doma představily naše dorosty. Žáci naopak zamířili do Prahy. Doma se rovněž představily ženy a juniorky.
 

Arma porazila Prostějov 3:0 »

V rámci 24. kola přicestoval do Ústí nad Labem poslední tým tabulky SK Prostějov. Arma ho přehrála 3:0 a získala tak své první jarní vítězství.
 

Arma v sobotu přivítá poslední Prostějov »

Náročný týden Fotbalové národní ligy finišuje. V sobotu přicestuje do Ústí nad Labem v rámci 24. kola poslední Prostějov. Začínáme v 17:00.
Stránka 6 z 56
Výsledky 151 - 180 z 1671

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital