Trenér Lukáš Přerost promluvil před sezónou »

Přinášíme Vám rozhovor s trenérem Lukášem Přerostem z tiskové konference na Větruši ku příležitosti zahájení nového ročníku FNL.

Hráči áčka na COERVER CAMPu »

Radim Novák, Jan Martykán, Jakub Pícha, Richard Veverka, Marián Tvrdoň a Jan Peterka se zúčastnili odpoledního programu na ústeckém COERVER CAMPu.

Hráčský kádr pro sezónu 2014/2015 »

Přinášíme Vám souhrn všech letních změn v kádru a také aktuální stav hráčského kádru pro nadcházející sezónu.

Proběhla předsezónní tisková konference »

Ve středu od 13 hodin proběhla na zámečku Větruše předsezónní tisková konference. Před desítku novinářů předstoupil člen představenstva Jiří Dušek, sportovní manažer Stanislav Pelc, trenér A mužstva Lukáš Přerost a kapitán týmu Jan Martykán.

Ve druhém kole poháru pojedeme do Nového Bydžova »

Dnes byl odehrán zápas 1.kola poháru FAČR, ze kterého vzešel soupeř pro ústecké fotbalisty.

Ceny vstupenek v novém ročníku FNL »

Přinášíme ceny vstupenek na nový ročník FNL.

Michal Pavlata: Věřím, že Varnsdorf dokážeme předčít »

Ústecký fotbal má svého Messiho v podobě Richarda Veverky, Kollera v podobě Tomáše Smoly a nyní také Robocopa. Že nevíte o kom je řeč? Přece o Michalu Pavlatovi, ten si totiž od svých spoluhráčů vysloužil právě tuto přezdívku. Proč? To i další věci se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Ústecký COERVER CAMP byl zahájen »

V tréninkovém centru na Klíši byl dnes zahájen COERVER CAMP. Ten bude probíhat celý týden.

Arma si na pohárového soupeře musí počkat »

Arma se měla včera dozvědět jméno svého soupeře pro 2.kolo poháru FAČR.

Proti Krátkému hrály tyče. Doufám, že do kasy zaplatím co nejdříve, říká »

Marek Krátký nastoupil v sobotu k prvnímu soutěžnímu utkání v dresu Ústí nad Labem. Rodák z Kadaně, který však s fotbalem začínal v Klášterci nad Ohří, měl několik slibných příležitostí ke vstřelení branky, nakonec se musel spokojit s asistencí.

Postup přes Litoměřice se nerodil snadno »

Fotbalisté Ústí nad Labem v sobotu nastoupili k prvnímu ostrému zápasu sezóny. V rámci prvního kola poháru FAČR jsme zavítali, stejně jako vloni, na půdu Litoměřic.

"A" dorost prohrál v Neštěmicích »

Další přípravné utkání našeho nejstaršího dorostu skončilo výhrou Neštěmic 7:2.

Marek Krátký bude hostovat v Armě! »

Další posilou, která doplní kádr Lukáše Přerosta se stal Marek Krátký z Teplic.

Arma zítra zahájí cestu pohárem »

Fotbalisté Ústí nad Labem v sobotu zahájí svou cestu pohárem České pošty. Jedná se o první ostré utkání sezóny, v jehož rámci pojedeme do nedalekých Litoměřic, nováčka divize B.

Devatenáctka si v přípravě poradila s Mostem »

První přípravné utkání má za sebou náš nejstarší dorost. V dopoledním utkání hostil Baník Most.

U19 hostí Most »

V úterý od 10 hodin odehraje dorost přípravné utkání proti Mostu.

FC Slovan Liberec U15 - FK Ústí nad Labem U15 2 : 3 ( 0 : 0 ) »

Sestava: Pojtinger - Dušek, Bechyně, Kunc - Jakš, Mužík - Sedláček, Kušej,                                    Vít - Vondryska,Chodora Hokejově střídali : Kožíšek, Janda, Turek, Jahnel, Růžička Branky:  Sedláček (Kunc), Kušej (Chodora), Kušej (Chodora)      Hodnocení trenéra   V prvním přípravném utkání jsme změřili síly s celkem z Liberce, kterého budeme potkávat i v soutěži. Po ...

Devatenáctka ladila formu ve Starých Splavech »

Náš nejstarší dorost se vrátil ze soustředění ve Starých Splavech.

V poháru vyzveme Litoměřice »

Po včerejším zápase předkola poháru České pošty už známe soupeře pro 1.kolo této soutěže.

Přerost: V soubojích jsme se Bohemce vyrovnali »

Hodnocení trenéra Lukáše Přerosta po utkání v prvoligovým Bohemians Praha 1905.

Bohemka se na výhru nad Armou nadřela »

Arma se v posledním přípravném zápase představila v hlavním městě, když na stadionu v Ďolíčku hrála proti prvoligovým Bohemians 1905. (Ilustrační foto)

Příprava: Baník Most U16 - FK Ústí nad Labem U16 8:2 (7:0) »

Branky: Ansorge, Vobecký Sestava: Kunc, - Ansorge, Dušek, Michalec, Končel, - Vobecký, Aubrecht, Šimurda, Němec, - Tipan, Jiskra   Hokejové střídání: Šich, Veselý Hřiště: přírodní tráva Spořice

V pátek od 18 hodin proti Bohemce »

Svěřence Lukáše Přerosta čeká v pátek poslední přátelské utkání v rámci přípravy.

Přerost: Lukáš Vraštil prokázal kvalitu »

Trenér Lukáš Přerost po utkání s Meteorem Praha.

Po dobrém výkonu výhra o 3 góly »

V úterý v podvečer hrála Arma další přátelské utkání, tentokrát v Nehvizdech proti účastníkovi ČFL Meteoru Praha.

V úterý proti Meteoru »

Fotbalisté Ústí nad Labem sehrají další přípravný zápas, tentokrát hrají v úterý proti Meteoru Praha.

Na závěr soustředění výhra nad Lovosicemi »

Fotbalisté Ústí nad Labem dnes opustili areál v Modré u Děčína, kde absolvovali týdenní soustředění. Ještě před odjezdem si ale na místní hřiště pozvali naší farmu z Lovosic.

Arma zakončí soustředění duelem s farmou »

V sobotu 12.7.2014 končí soustředění ústeckých fotbalistů v Modré u Děčína.
Stránka 62 z 75
Výsledky 1831 - 1860 z 2234