ČlánkyHodnocení utkání: Marián Tvrdoň »

Brankář Marián Tvrdoň hodnotí utkání proti Vlašimi.
 

Ve fanshopu na vás čekají minimíče s logem Army! »

Ve fanshopu na vás čekají minimíče s logem Army!
 

Arma si brousí zuby na páteční souboj s Vlašimí »

Ústí nad Labem – Fotbalisté Ústí nad Labem vyzvou ve střetnutí 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR FC Sellier & Bellot Vlašim. Doražte v pátek 8. 3. 2019 od 18:00 hod. zafandit i Vy!

 

Organizační informace k zítřejšímu utkání proti Vlašimi »

Fotbalové jaro začíná! V prvním domácím zápase se Arma už zítra střetne s Vlašimí. Máme pro vás organizační informace k utkání 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. 
 

Dominik Šup vás zve na páteční utkání proti Vlašimi! »

Fotbalové jaro začíná! V prvním domácím utkání přivítá Arma na Městském stadionu tradičně v pátek od 18:00 Vlašim. Přijďte na Armu!
 

Kalendář Army, vstupenky na Prodanou nevěstu či tričko od firmy YES. Sponzorskou vstupenku můžete zakupovat i na jaře »

Ústí nad Labem – Na páteční duel s Vlašimí, které odstartuje s úderem 18. hodiny dne 8. 3. 2019, mohou fanoušci zakupovat stejně jako na podzim sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

 

Fotbalové jaro začíná! »

Fotbalové jaro začíná. První domácí utkání sehraje Arma tradičně v pátek 8. března od 18:00 proti Vlašimi. Přijďte na Armu!
 

Rozhovor s šéftrenérem mládeže ke startu jarní části soutěží »

Dnes se rozběhly mistrovské soutěže jarní části sezóny. Arma zahájila jaro dvěma výhrami v dorostenecké divizi. Připravili jsme si pro vás rozhovor s šéftrenérem mládeže Mgr. Vítem Raszykem, ve kterém je shrnuto vše podstatné z průběhu zimní přípravy. „V úvodu bych chtěl všem trenérům a všem členům realizačních týmů poděkovat za jejich obětavou práci a investovaný čas a popřát jim hodně úspěchů v jarní části soutěže. Poděkování patří také rodičům všech našich fotbalistů za podporu svých ratolestí.“

 

Arma vkročila do jara výhrou, dvě branky obstaral Jiří Pimpara, třetí gól rozhodčí neuznali »

Třinec – Stadion Rudolfa Labaje v Třinci byl dějištěm utkání 17. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR mezi domácím celkem a Ústím nad Labem. Severočeši se ujali brzkého vedení, když ve dvanácté minutě otevřel skóre Jiří Pimpara, který skóroval i o osm minut později. Arma vedla dokonce o tři branky, ale gól pro ofsajd nakonec nebyl uznán. Svěřenci Jiřího Nečka a Tomáše Jakuse se zmohli v 57. minutě již jen na snížení.

 

Ústí nad Labem v prvním jarním duelu zavítá na hřiště Třince »

Ústí nad Labem – Arma zajíždí k utkání 17. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR do dalekého Třince. Úvodní výkop je naplánován na sobotu 2. 3. 2019 od 10:15 hod.

 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

Zimní fotbalová příprava už míří do svého konce a tento víkend jsou na programu první mistrovská utkání našich dorostů. V rámci divize hostíme Louny, v lize míříme do Čáslavi.
 

Aleš Křeček: Vymýšlel jsem různá zpestření, byli jsme v kině, zahráli si paintball či bowling »

Ústí nad Labem – Nejen o zpestření zimní přípravy se rozpovídal Aleš Křeček, jenž těmito aktivitami chtěl dosáhnout většího stmelení týmu. Hlavní trenér FK Ústí nad Labem vytáhl hráče mezi podzimní a jarní částí sezóny na bowling, paintball, ale i do kina.

 

Pocit z mančaftu mám dobrý, baráž by byla krásná, předesílá kapitán Jan Peterka »

Ústí nad Labem – Po podzimní části nastřádali ústečtí fotbalisté za šestnáct utkání dvacet pět bodů. Podle slov kapitána Jana Peterky by se tým rád podíval do baráže o tuzemskou nejvyšší soutěž, ale vše se bude odvíjet od toho, jak celek pod vedením Aleše Křečka započne výsledkově úvod jara …

 

Zadání je takové, aby tým, který je schopen atakovat baráž, hrál hezký fotbal, bylo řečeno na tiskové konferenci »

Ústí nad Labem – Ve středu 27. 2. 2019 již v 8:00 hod. byla na programu tisková konference FK Ústí nad Labem. Poodhalen byl kádr i cíl pro jarní část sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, došlo i na zhodnocení zimní přípravy.

 

Arma porazila v generálce na ligu Dobrovice vysoko 4:0 »

Arma porazila v generálce na jarní část sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY třetiligové Dobrovice vysoko 4:0! Dvěma góly se na vítězství podílel útočník Lukáš Matějka.
 

Pozor změna! Utkání proti Dobrovicím se přesouvá na umělý trávník Městského stadionu! »

Pozor změna! Utkání proti Dobrovicím se přesouvá na umělý trávník Městského stadionu! 

 

Pozor změna! Generálka proti Dobrovicím začíná ve 12:00! »

Pozor změna! Zítřejší generálka na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Dobrovicím začíná až ve 12:00!
 

Arma v generálce na ligu přivítá Dobrovice »

Dlouhé čekání na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se blíží ke konci! V sobotu přivítá Arma v generálce na ligu na Městském stadionu třetiligové Dobrovice.
 

Sobotní utkání proti Chrudimi se neuskuteční »

Pozor, změna! Utkání proti Chrudimi, které měla Arma sehrát v sobotu se neuskuteční!

 

FK Ústí nad Labem spouští Klubový program talentované mládeže »

FK Ústí nad Labem – mládež, z.s. spouští projekt „Klubový program talentované mládeže“, pod pracovním názvem Talent A1. „Rozhodli jsme se vytvořit skupiny talentovaných hráčů v dorosteneckých kategoriích, kterým budou klubem věnovány odpovídající podmínky. Učinili jsme tak, abychom dosáhli maximálního možného rozvoje talentovaných hráčů v našem klubu,“ řekl místopředseda výboru FK Ústí nad Labem – mládež, z.s. Zdeněk Bechyně.

 

Arma zvítězila ve Varnsdorfu »

V dalším přípravném utkání zajížděla Arma do Varnsdofru, kde jí čekalo severočeské derby. Arma zvítězila 2:1.
 

Arma porazila Litoměřicko 4:2 »

V dalším přípravném utkání vyzvala Arma na umělém trávníku Městského stadionu třetiligové Litoměřicko.
 

Aleš Křeček: Zápas proti Chomutovu byl z naší strany herně v pořádku. »

Po utkání proti Chomutovu jsme vyzpodívali trenéra Army Aleše Křečka, kterého jsme se zeptali na samotné utkání i na průběh přípravy.
 

Arma porazila Chomutov 3:0 »

V dalším přípravném utkání přivítala Arma na umělém trávníku Městského stadionu divizní Chomutov, který porazila i díky dvěma gólům Jiřího Miskoviče 3:0.
 

Armu čeká derby, přijede Chomutov »

Již zítra čeká Armu další utkání v rámci zimní přípravy. Do Ústí nad Labem přijede Chomutov.
 

Arma se zúčastnila sportovního dne na ZŠ Rabasova »

Fotbalisté FK Ústí nad Labem se zúčastnili sportovního dne na základní škole Rabasova na Doběticích. 
 

Arma podlehla Vltavínu 1:2 »

V dalším přípravném utkání přijel do Ústí nad Labem Vltavín. Za stálého sněžení se dařilo více hostům, kteří si odvezli výhru 2:1.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

  Sobota 26. 1. 2019 U18 (roč. 2002) - FK Teplice, 13:30 UMT Masarykova FK Ústí n.L. U13 - FK Ústí n.L. U12, 16:00 UMT Masarykova U10 - Turnaj SN-CZ Borea Dresden U9 - Turnaj Dobětice + Turnaj hala Roudnice n.L. Neděle 27. 1. 2019 Liberec - U15, 10:00 UMT NisaLiberec - U14, 11:45 UMT Nisa U13, U12 - 1. FK Příbram, 14:00 UMT Masarykova U11 - Turnaj SN-CZ Borea Dresden + Turnaj Slavia Praha U10 - Turnaj Hamr UMT Bráník U9 - PU Most
 

Zahřejte se s našimi novinkami ve fanshopu! »

Zahřejte se v mrazivém počasí s našimi novinkami ve fanshopu! Máme pro vás nové čepice a náhrčník.
 

Foto: Přednáška na téma výživa »

Včera se v Presscentru Městského stadionu konala přednáška na téma výživa a hráči velmi pozorně poslouchali rady odbornice. 
Stránka 7 z 81
Výsledky 181 - 210 z 2404

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital