ČlánkyFilip Novotný: Musíme fanouškům ukázat, že fotbal hrát umíme! »

ÚSTÍ N.L. - Poslední zimní posilou Army byl Filip Novotný z Vysočiny Jihlava. Dvaadvacetiletý hráč přišel v rámci hostování a hodlá Armě na jaře pomoct přiblížit se vysněnému cíli znamenající záchranu ve Fortuna národní lize.

 

Mám rád zápasy pod umělým osvětlením, těší se na domácí duely Tomáš Ťok »

ÚSTÍ N.L. - Jednou z nových zimních posil Army je také Tomáš Ťok. Tento mladý fotbalista přišel v rámci hostování z 1. FC Slovácko a hodlá rovněž pomoct Armě k záchraně. Třiadvacetiletý fotbalista si například pochvaluje ústecký stadion a těší se na večerní domácí zápasy pod umělým osvětlením.
 

Kádr se zkvalitnil, pochvaluje si sportovní manažer Stanislav Pelc »

ÚSTÍ N.L. - Přinášíme rozhovor se sportovním manažerem FK Ústí nad Labem Stanislavem Pelcem. Ústecký funkcionář se vyjádřil ke změnám v kádru nebo okomentoval, jak program týmu (ne)narušilo odložení zápasu 17. kola Fortuna národní ligy proti Opavě. 
 

VIDEO: Filip Novotný zve na Pardubice! »

Nová posila, Filip Novotný, zve fanoušky na páteční zápas 9.3. 2018! Arma hraje s Pardubicemi, tak neváhej a doraž na Městský stadion. Začínáme od 18:00. SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!
 

Arma sehrála poslední přátelák v Sokolově. A vyhrála »

SOKOLOV - Fotbalisté Ústí nad Labem před nedávnem na soustředění v Roudnici nad Labem sehráli generálku na druhou ligu se Sokolovem. Vzhledem k tomu, že vinou špatných klimatických podmínek bylo odloženo utkání 17. kola v Opavě, místo toho Arma zajela do Sokolova a s dobře známým soupeřem, se kterým hrála zhruba před týdnem, odehrála další přípravný zápas.
 

Představení nových posil: Arma získala zajímavé tváře »

ÚSTÍ N.L. - Arma získala v zimní pauze sedm nových posil, naopak čtyři hráči odešli. Přinášíme krátký přehled změn v kádru.
 

Místo zápasu v Opavě čeká Armu přátelák v Sokolově »

ÚSTÍ N.L. - Původně měla Arma nastoupit v sobotu k utkání 17. kola Fortuna národní ligy v Opavě. Vzhledem k nevyhovujícím klimatickým podmínkám bylo ale utkání odloženo, a tak ústecký tým čeká náhradní program.
 

Co dělají naši partneři: Soutěžte s ČEZ »

Spouštíme novou rubriku, ve které se dozvíte, co dělají naši partneři. Jako první se podíváme na společnost ČEZ, a.s.
 

Utkání v Opavě odloženo, Arma sehraje přátelské utkání v Sokolově »

Utkání 17. kola Fortuna národní ligy, který měla Arma odehrát již tuto sobotu 3.3. na půdě SFC Opava, byl kvůli nevhodným klimatickým podmínkám odložen.
 

Arma jde vstříc jarní části Fortuna národní ligy: Jasným cílem je záchrana! »

ÚSTÍ N.L. - Ve středu 28.2. proběhla v press centru Městského stadionu tradiční tisková konference před startem jarní části Fortuna národní ligy. Za klub se události účastnili výkonný ředitel Petr Heidenreich, předseda představenstva Libor Zajíček, trenér Aleš Křeček a kapitán týmu Jan Peterka.
 

Souhrn přípravy: Jak si Arma přes zimu vedla? »

ÚSTÍ N.L. - Arma sehrála v rámci zimní přípravy 2018 hned dvanáct přípravných utkání. To byla solidní porce. Klub také přivítal sedm nových posil, kádr se pozměnil, a tak bylo potřeba odehrát větší množství zápasů, aby se tým sehrál.
 

Nejdu si jen prodloužit kariéru, chci Ústí pomoct, hlásí Petr Vašek! »

ROUDNICE N.L. - Na soustředění v Roudnici nad Labem tvrdě trénoval také nový ústecký gólman Petr Vašek. Ten ještě na podzim chytal v první lize za Baník Ostrava. Nyní hodlá pomoct Armě k záchraně ve Fortuna národní lize. Současně Vašek vzhledem ke svým startům v české první a ruské lize patří k největším osobnostem, kteří kdy v Armě působili. Kromě někdejších borců jako Michala Doležala či Petra Fouska byl větší hvězdou v ústeckém dresu před lety už jen Edin Džeko.
 

VIDEO: Soustředění v Roudnici »

ROUDNICE N.L. - Podívejte se na krátké video ze soustředění týmu v Roudnici nad Labem.
 

Fotbalové jaro začíná. Společně to zvládneme! »

Fotbalové jaro začíná. Před Armou je těžký úkol zachránit svou účast ve Fortuna národní lize.
 

Arma v generálce na FNL přetlačila Sokolov! »

ÚSTÍ N.L. - V pátek 23.2. fotbalisté Ústí nad Labem sehráli poslední přípravný zápas v rámci letošní zimní přípravy. A na soustředění do Roudnice nad Labem si pozvali Sokolov.
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu bude na umělé trávě Městského stadionu rušno a o zajímavé zápasy nebude nouze. Tak se teple oblečte a neváhejte si vybrat z víkendového menu mládeže.
 

Získal jsem hráče, které jsem chtěl, pochvaluje si posílení trenér Aleš Křeček »

ROUDNICE N.L. - Ústecký tým se pilně připravuje na soustředění v Roudnici nad Labem. Hráči tento týden polykají tréninkové dávky a chystají se na generálku se Sokolovem. V útrobách sportovního komplexu jsme taktéž vyzpovídali hlavního trenéra FK Ústí nad Labem Aleše Křečka v rozsáhlém rozhovoru. 
 

V generálce na hřišti v Roudnici se Arma utká se Sokolovem »

ÚSTÍ N.L. - V pátek 23. února se od 14:00 odehraje poslední přípravné utkání ústecké Army před startem jarní části Fortuna národní ligy. V generálce na druhou ligu se ústecký tým střetne se Sokolovem.
 

Na soustředění v Roudnici Arma přehrála Olympii 3:0 »

ROUDNICE N.L. - Na soustředění v Roudnici nad Labem fotbalisté Ústí nad Labem sehráli první přípravné utkání. V úterý 20.2. porazili Olympii Praha 3:0.
 

Arma posílila o talentovaného záložníka, přichází Filip Novotný »

ÚSTÍ N.L. - Ústečtí manažeři přes zimu vůbec nezahálejí a jejich snažení znamenalo další příchod nové posily. Řady Army rozšířil Filip Novotný z týmu FC Vysočina Jihlava.
 

V pondělí odjíždí tým na soustředění do Roudnice nad Labem »

ÚSTÍ N.L. - Měsíc a půl se fotbalisté Ústí nad Labem připravovali v domácích podmínkách na jarní část Fortuna národní ligy. Využívali služeb vlastního stadionu, posilovny a především hřiště s umělou trávou. Na něm také odehráli devět přípravných zápasů.
 

Chtěli jsme zvýšit konkurenci na postu stopera, proto přišel Pokorný z Ostravy, řekl kouč Křeček »

ÚSTÍ N.L. - Spokojen s výhrou nad divizním Chomutovem byl trenér Aleš Křeček. Prostor v utkání dostali i méně vytěžovaní hráči a někteří dorostenci. Kouč Army dále zhodnotil dosavadní průběh přípravy a vyjádřil se i k nové posile. 
 

Souhrn novinek v kádru: Koho Arma podepsala? »

ÚSTÍ N.L. - Přinášíme vám jedinečné vyjádření výkonného ředitele FK Ústí nad Labem Ing. Petra Heidenreicha k novým posilám, testovaným hráčům a obecně k novinkám v kádru. Kdo z testovaných hráčů získal smlouvu v FK Ústí nad Labem?
 

Arma na domácí půdě přetlačila Chomutov 2:1 »

ÚSTÍ N.L. - V předposledním přípravném utkání letošní zimy se Arma střetla s fotbalisty divizního Chomutova. Značně omlazený a kombinovaný ústecký kádr porazil dvizního soupeře výsledkem 2:1.
 

Youba Drame v Ústí zůstane, s klubem podepsal kontrakt »

ÚSTÍ N.L. - Od začátku zimní přípravy byl v Ústí nad Labem na testech francouzský záložník Youba Drame. Tento zahraniční fotbalista přesvědčil trenéry o svých kvalitách a v uplynulých dnech podepsal s klubem smlouvu. Youba tak nyní bude již oficiálně bojovat za Armu!
 

Pozvánka na víkendová utkání mládeže »

O víkendu jdou do akce opět mládežnické týmy. Vinou zranění a nemocí se utkání dorostů proti Mostu přesunulo na středu.
 

Předposlední příprava: V pátek večer dorazí Chomutov »

ÚSTÍ N.L. - Armu čeká předposlední přípravné utkání v rámci zimní přípravy 2018. V pátek 16. února se na UMT střetne s divizním Chomutovem. Utkání začne netradičně večer od 18:00.
 

Arma na hřišti Vyšehradu neuspěla, prohrála 1:2 »

ÚSTÍ N.L. - Fotbalisté Ústí nad Labem nečekaně prohráli s třetiligovým Slavojem Vyšehrad. V Praze podlehli svému soupeři 1:2.
 

V dalším přípravném zápase zajíždí Arma do Prahy, kde se střetne s Vyšehradem »

ÚSTÍ N.L. - V následujícím přípravném utkání se Arma střetne s dalším účastníkem třetí ligy. Tentokrát s Vyšehradem. A poprvé letos v zimě také vyjede ven, jelikož zápas se bude hrát v Praze na domácím trávníku Vyšehradu. 
 

Offline rozhovor - Alexander Jakubov »

Je to tady. Spouštíme pro vás novinku, kterou jsou Offline rozhovory s hráči. Hráčem, kterého jste si zvolili pro první Offline rozhovor je útočník Alexander Jakubov.
Stránka 8 z 69
Výsledky 211 - 240 z 2046

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital