Permanentky

Nečekejte ve frontě u pokladen a zajistěte si své místo na Městském stadionu už nyní! S nákupem permanentní vstupenky navíc získáte celou řadu výhod.

Nový ročník Fortuna národní ligy nabízí atraktivní formát soutěže, ve kterém se o postup do nejvyšší soutěže mohou pokusit tři týmy. S permanentkou navíc získáte volný vstup na všechna utkání MOL cupu, která se na Městském stadionu uskuteční. Atraktivní soupeři a již tradiční výkop v pátek v 18:00 Vám zajistí zajímavou podívanou pod umělým osvětlením. Buďte toho součástí i Vy!

Aktuální cena permanentní vstupenky k 1. 11. 2018 je 320 Kč.

Na držitele permanentek čeká celá řada výhod:

- Pohodlný vstup na všechny domácí zápasy Fortuna národní ligy 2018/2019
- Pohodlný vstup na všechny domácí utkání MOL Cupu
- Sleva na produkty od společnosti Joma v hodnotě 20%
- Sleva 10% v Restauraci U Kroupů, která se nachází v blízkosti Městského stadionu
- Setkání s hráči
- DVD Historie fotbalu (nabídka je limitovaná)

Kde permanentky zakoupit?

- na pokladnách Městského stadionu před domácími zápasy

- na sekretariátu Městského stadionu v době od 8 do 14h

Na moderní permanentní vstupence najdete nově také QR kód, který Vám zajistí rychlý průchod branami Městského stadionu. Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na sezónu 2018/2019!