Organizační informace k pátečnímu utkání proti Jihlavě

27. 7. 2021 | Redakce

Už v pátek od 18:00 nastoupí Arma k premiérovému domácímu utkání v sezóně 2021/2022 FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu, na který budou moci dorazit permanentkáři a fanoušci se vstupenkou z online prodeje na stadion! Vstupenky se budou prodávat také přímo na stadionu. Na fanoušky čekají také dvě soutěže, z toho jedna na facebookové stránce Army! Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu!

VSTUP NA STADION

Na utkání se otevírá pouze hlavní vchod Městského stadionu. Otevřeny budou obě hlavní pokladny. Na pokladnách se budou mimo vstupenek prodávat také permanentní vstupenky. Připomínáme, že děti do 130 cm, senioři nad 65 let a majitelé průkazu ZTP s doporovodem mají vstup zdarma. Je ale zapotřebí si na pokladně vyzvednout volnou vstupenku, kterou získáte po předložení průkazu.

PERMANENTKY V PRODEJI

V Zákaznickém centru a na hlavní pokladně budou v prodeji permanentní vstupenky. Cena permanentky je 600 Kč. Zákaznické centrum se otevírá v 16:00. Kup si permanentku a přijď nás podpořit! Více o prodeji permanentek najdete zde.

VSTUPENKY V PRODEJI ONLINE I NA POKLADNÁCH

Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu! Vstupenku online si můžete koupit zde. Otevřeny budou obě hlavní pokladny.

FANSHOP

Před zápasem se otevře také Fanshop/Zákaznické centrum a to v 16:00. V něm budou v prodeji permanentní vstupenky a samozřejmě produkty z našeho fanshopu.

OBČERSTVENÍ

Na zápase bude otevřeno také občerstvení a to v levé části hlavní tribuny.

PODMÍNKY VSTUPU NA MĚSTSKÝ STADION

Všichni fanoušci budou muset nadále prokazovat bezinfekčnost. Pro vstup na stadion musí fanoušci doložit jedno z následujících:

- PCR test s negativním výsledkem provedený nejdéle 7 dní před utkáním

- Antigenní test s negativním výsledkem provedený nejdéle 72 hodin před utkáním- Ukončeným očkováním ve lhůtě 14 dnů po aplikaci druhé dávky (prokázání certifikátem o očkování)

- Proděláním nemoci SARS-CoV-2, kdy od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

Všichni fanoušci musí mít po celou dobu pohybu v areálu Městského stadionu nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95) nebo obdobný prostředek (například nanoroušku) s filtrační účinností minimálně 94%.

Fanoušci, kteří nemají platný test se mohou nechat otestovat antigenním testem v osetřovně Městského stadionu v den utkání od 16:00 hod.

SOUTĚŽ NA STADIONU

Přímo na stadionu ohlásíme v průběhu druhého poločasu číslo vítězné permanentky, která vyhraje hraný podepsaný dres hráče FK Ústí nad Labem. Dres bude vítězi na základě předložené permanentní vstupenky vydán ve Fanshopu nebo po předchozí dohodě osobně. (bude řešeno individuálně).

SOUTĚŽE NA FACEBOOKU

Na Facebooku se můžete těšit na tradiční soutěž o vstupenky na následující domácí utkání. Soutěž se spustí ve středu, tak buďte pozorní a vyhrajte vstupenky na pikantní utkání proti Prostějovu!

ARMAGAZÍN

Armagazín v nové podobě! Mimo nového grafického zpracování zápasového magazínu se můžete těšit také na rozhovor s Michalem Bílkem! Armagazín bude v prodeji na pokladnách za tradičních 10 Kč.

Žádáme všechny fanoušky, aby dorazili na utkání včas! Těšíme se na vás!

Sestřih: FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno

26. 9. 2021