Organizační informace k sobotnímu utkání proti Třinci

13. 5. 2022 | Redakce

V sobotu od 17:30 nastoupí Arma k poslednímu utkání sezóny. Máme pro vás důležité organizační informace k zápasu.

VSTUP NA STADION

Otevřeny budou obě hlavní pokladny. Připomínáme, že děti do 130 cm, senioři nad 65 let a majitelé průkazu ZTP s doprovodem mají vstup zdarma. Je ale zapotřebí si na pokladně vyzvednout volnou vstupenku, kterou získáte po předložení průkazu.

VSTUPENKY V PRODEJI ONLINE I NA POKLADNÁCH

Kupte si vstupenku a přijďte podpořit Armu! Vstupenku online si můžete koupit zde. Otevřeny budou obě hlavní pokladny.

FANSHOP

Před zápasem se otevře také Fanshop/Zákaznické centrum a to v 16:30. V něm budou v prodeji produkty z našeho fanshopu.

OBČERSTVENÍ

Na zápase bude otevřeno také občerstvení a to v levé části hlavní tribuny.

SOUTĚŽE NA STADIONU

V průběhu prvního poločasu vyhlásíme dalšího vítěze podepsaného dresu v soutěži pro permanentkáře. Vítěz si o poločasové přestávce přijde pro svou výhru.

V akci bude také oblíbená soutěž "Dvacku hoď, dres mu shoď" - po tribuně se budou během prvního poločasu pohybovat hostesky s osudím. Za pouhých 20 Kč si můžete zakoupit slosovatelný lísteček a jeden z Vás po zápase svlékne jednoho z hráčů Army z dresu!

ARMAGAZÍN

Na tradičních místech se bude prodávat Armagazín a to za stále stejnou cenu 10 Kč. V něm najdete rozhovor s Bohumilem Hudcem.

Žádáme všechny fanoušky, aby dorazili na utkání včas! Těšíme se na vás!

Arma představuje nové posily. Očekáváme, že vytvoříme nejsilnější útočnou dvojici v ČFL, říká Vasil Knor

6. 8. 2022

Arma na úvod nové sezóny zvítězila nad Jabloncem B vysoko 3:0

6. 8. 2022