Souboj dvou tabulkových sousedů. Arma se vydává na cestu do Drnovic, kde změří síly s Vyškovem

29. 9. 2021 | Zdeněk Kamínek ml.

Ústí nad Labem - K utkání 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odcestuje družina Davida Jarolíma do legendárních Drnovic. Zápas nováčka Vyškova proti Ústí nad Labem startuje v sobotu 2. 10. 2021 v 10:15 hod.

PŘÍPRAVA:
Příprava Vyškova na novou sezónu měla vzestupnou tendenci. Na úvod přišly porážky se Slováckem (1:6), Olomoucí (0:3), Kroměříží (0:1) a Slovanem Rosice (1:2), když následovala remíza s brněnským Startem (0:0) a v generálce očekávané vítězství nad Uničovem (3:2; všechny výsledky z pohledu Vyškova).

MOL CUP:
Vyškov po vítězstvích nad FK Hodonín (2:1) a Jiskře Ústí nad Orlicí (2:0; oba výsledky z pohledu Vyškova) čeká ve třetím kole MOL Cupu odměna v podobě souboje s ligovým Fastavem Zlín.

KÁDR:
Trenéři Jan Trousil a Josef Mazura se bude muset v duelu s Armou potýkat s absencí několika hráčů. Kvůli čtyřem žlutým kartám nenastoupí Ahmed Fofana a Marek Vintr. David Krška si zlomil na tréninku zánártní kůstku a Dan Jambor odjel na povinné soustředění se školou.

SOUTĚŽ:
Vyškov s bilancí tří výher proti Prostějovu (4:0), Viktorii Žižkov a Příbrami (obě utkání 4:1), jedné remízy s Líšní (1:1) a pěti proher proti Dukle Praha, Varnsdorfu (obě střetnutí 1:2), Opavě, Táborsku (oba zápasy 0:1) a Spartě Praha "B" (2:3; všechny výsledky z pohledu Vyškova) okupuje v soutěžní tabulce po devíti odehraných kolech se ziskem deseti bodů jedenáctou příčku.

DELEGACE ROZHODČÍCH:
Hlavní rozhodčí: Josef Krejsa.
Asistenti: Lukáš Slavíček, Lukáš Machač.
Delegát svazu: Antonín Kordula.
Technický delegát: Petr Vysloužil.

Arma by ráda potvrdila domácí vítězství na hřišti pražské Dukly

22. 10. 2021

Sestřih: FK Ústí nad Labem - FC Vlašim