Novou posilou trenérského týmu mládeže se stává Jaromír Blažek

13. 1. 2023 | Redakce

Důležitou složkou tréninkového procesu je péče o brankáře. Muži v rukavicích jsou nedílnou součástí každého družstva a proto jsme moc rádi, že se o naše gólmany z kategorií žáků a přípravek od ledna stará Jaromír Blažek.

Bývalý český reprezentant, legenda pražské Sparty a člen klubu ligových brankářů se 164 vychytanými čistými konty, vedl první trénink ve čtvrtek 12. 01. 2023. Jaromíra si ústečtí fandové mohou pamatovat také z angažmá v "A" mužstvu Ústí nad Labem, kde působil na jaře 2022 s trenérem Davidem Jarolímem. Zkušený trenér brankařů se o naše mladé naděje bude starat každý čtvrtek. Rozšiřuje se tak tým trenérů brankářů, kde jsou kromě Blažka také David Němec a Jan Plachý, současný brankář našeho "A" mužstva. Své kompetence si rozdělí napříč kategoriemi, zatímco Plachý se bude nově starat zejména o brankáře dorostu, Blažek a Němec se zaměří na mladší naděje našeho klubu z kategorií žáků a přípravek.. Moc se těšíme na prohlubování vzájemné spolupráce!

U19: Ve třetím přípravném duelu výhra v Mostě

26. 1. 2023

Naši žáci se o víkendu utkali s pražskou Spartou

24. 1. 2023