Premiéra pro posilu. Proti Táborsku si poprvé zahrál nigérijský útočník Kenneth Ikugar

3. 4. 2021 | Redakce

Ve včerejším utkání 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Táborsku se poprvé představila nová posila Army - nigérijský útočník Kenneth Ikugar, který v 76. minutě na hřišti nahradil Matěje Koubka.

Dvacetiletý útočník se poprvé objevil v zápisu o utkání už v dohrávce 15. kola v Jihlavě, tam ovšem do zápasu nezasáhl. Napodruhé už si ale zapsal svůj první start za FK Ústí nad Labem a tím také premiérový ligový zápas v profesionálním fotbale.

Kenneth Ikugar se k týmu připojil v průběhu jarní části sezóny, přišel na zkoušku a jeho potenciál a práce na tréninku zaujaly trenér na tolik, že s Armou podepsal profesionální smlouvu.

K nové posile Army se vyjádřil sportovní manažer Ing. Petr Heidenreich: "Kenneth se pomalu dostává do zápasů, minulý týden v Jihlavě byl na lavičce, proti Táborsku již odehrál nějakou porci minut a věříme, že Armě pomůže nejen v jarní části sezóny, ale i do budoucna."

Ústí nad Labem válcovalo Žižkov, přesto se z Proseku vrací bez bodu

18. 4. 2021