Další venkovní zápas. Ústí zamíří do Brozan

7. 9. 2023 | Redakce

V rámci 6. kola pokračuje venkovní šňůra fotbalistů Ústí nad Labem na hřišti Brozan. Utkání v Brozanech nad Ohří začíná v pátek v 17:00.

Ústečtí mají co napravovat, v posledním zápase prohráli v Chlumci nad Cidlinou 1:2 a mají o motivaci postaráno: "Očekávám od nás úplně jiný zápas, hlavně běžecky i takticky. Pojedeme opět ven, budeme se snažit vyhrát a napravit ten poslední zápas," řekl k pátečnímu utkání Lukáš Zoubele.

Brozany patří k nejsilnějším týmům v soutěži a tudíž aspirují na nejvyšší příčky. Tuto pozici zatím dokazují, po pěti kolech jsou na čtvrtém místě tabulky se ziskem 10 bodů a skóre 9:8. Po úvodních výhrách nad Českou Lípou (2:1) a Teplicemi B (3:2) následovala remíza 2:2 s Velvary. Poté Brozany uspěly v Přepeřích poměrem 2:1. V posledním kole ale Sokol prohrál doma s týmem SK Zápy 0:2.

Brozany, stejně jako ústečtí, odehrály v MOL Cupu dvě kola. V prvním postoupili přes Chomutov po výhře 2:0. Následně se i přes solidní výkon postupu nedočkaly a s prvoligovými Teplicemi prohrály těsně 3:4.

Góly za Brozany dávají v Ústí nad Labem dobře známé tváře jako Marek Krátký, David Schettl nebo Marek Strada.

"Byli jsme se s kolegou podívat na utkání Brozan proti Zápům. Byl to velmi bojovný zápas a něco podobného čekáme i v pátek. Domácí určitě nebudou chtít prohrát dva domácí zápasy za sebou doma, budou namotivovaní. Očekávám těžký zápas. Kvalita je ale na naší straně a pokud podáme optimální výkon, tak vím, že v zápase budeme uspěšní a přivezeme 3 body," řekl před utkáním trenér Branislav Sokoli.

Ústí zvítězilo v Brozanech 1:0!

8. 9. 2023

Další venkovní zápas. Ústí zamíří do Brozan

7. 9. 2023

Ústí v Chlumci nad Cidlinou neuspělo

3. 9. 2023
Zápasy A-Týmu
ČFL 23/24, 6. kolo 17:00
logo logo

SK Sokol Brozany

FK VIAGEM Ústí nad Labem


ČFL 23/24, 9. kolo 16:00
Velvary
logo logo

TJ Slovan Velvary

FK VIAGEM Ústí nad Labem

30. 9. 16:00h