Arma se připojuje k výzvám sportovních organizací k možnosti znovuobnovení sportování dětí a mládeže.

15. 4. 2021 | Redakce

Veškerý mládežnický sport se v Česku zastavil už na začátku října minulého roku a v kombinaci se zákazem výuky tělesné výchovy na základních školách se i podle názorů odborníků jedná o nebezpečný stav pro budoucí duševní i tělesné zdraví nejmladší populace.

„Máme zkušenosti s tím, jak se nám podařilo bezpečně aktivovat sportovní činnost u profesionálních soutěží. Vidíme ale, jak trpí děti nedostatkem sportu a pohybu obecně. Proto jsme jednoznačně pro pozvolný návrat, u mládežnického sportu samozřejmě v organizované podobě, která ve venkovním prostředí zcela jistě dokáže zajistit bezpečný režim, na rozdíl od neorganizovaného sportování, ke kterému jinak stejně dojde,“ řekl Dušan Svoboda předseda Ligového výboru Ligové fotbalové asociace, která se připojila k iniciativě sportovních organizací.

Každý start je pro mě ocenění dřiny na tréninku, praví David Němec

13. 5. 2021

Cenné jsou i výhry, pokud se nedaří, tvrdí David Jarolím