Arma v prvním domácím utkání remizovala s FK Přepeře 2:2

13. 8. 2022 | Redakce

Ve druhém kole FORTUNA ČFL Skupiny B přivítala Arma na Městském stadionu Přepeře.

ČFL 22/23, 2. kolo, 13. 8. 2022, 17:00 hod.

FK Přepeře

2:2 (1:1)
Branky: 28. Hudec, 51. Benda - 17. Vyčítal, 62. Bulíř. ŽK: 32. Vobecký, 39. Čítek, 56. Jiránek – 45. Nesvadba, 80. Bulíř.

FK Ústí nad Labem:

Plachý – Hudec, Čítek (C), Jiránek (72. O. Černý), Zaspal (46. Zůza), D. Černý, Uličný (46. Fischer), Cantin, Kubín (87. A. Černý), Vobecký, Benda.
Náhradníci: Bím, Chodora, Škoda, Zůza, O. Černý, Fischer, A. Černý.

FK Přepeře:

Truksa – Bína, Tvaroha, Nesvadba (C), Šulc, Martan, Pavlata (72. Novák), Novotný, Janošík, Gebert (57. Bulíř), Vyčítal (67. Ježek).
Náhradníci: Čamrda, Ježek, Knejzlík, Novák, Bulíř, Prokopec, Majer.

Arma vstoupila do zápasu lépe a vytvořila si několik slibných příležitostí. Ale nedokázala je využít a přišel trest. V 17. minutě dostal na levé straně dobrou průnikovou přihrávku Vyčítal a přesnou střelou k tyči otevřel skóre.

Arma dokázala odpovědět ve 28. minutě. Po tlaku přišel centr z levé strany do pokutového území na hlavu Bohumila Hudce - 1:1.

V 51. minutě Arma otočila skóre. Krásnou ranou se prezentovala jedna z posil Army Jaroslav Benda, který odrazil míč od břevna do branky a poslal Armu do vedení. Ještě veseleji mohlo být o pár minut později, ale krásná rána Davida Černého orazítkovala jen břevno.

V 62. minutě se hostům podařilo srovnat, do střeleckých statistik se zapsal střídající Tomáš Bulíř. V závěru utkání se Arma tlačila dopředu a hosté čekali na rychlé brejky. Z nich hrozili a Armu skvěle podržel brankář Jan Plachý.

Utkání teda skončilo remízou 2:2

Ohlasy trenérů

Dušan Tesařík (FK Ústí nad Labem: "Do utkání jsme vstoupili dobře. Kdybychom po 20 minutách vedli 2:0, tak by zápas vypadal jinak. Soupeř z ojedinělé šance skóroval. Po pěkné akci se nám povedlo vyrovnat, mužstvo se znovu nakoplo. Ve druhém poločasu jsem hráče nabádal k větší aktivitě, většímu nátlaku na soupeře, což vyústilo ve vedoucí gól. Škoda šance Davida Černého, které skončila na břevně. Dnes nám příliš nevyšlo střídání, soupeř zaslouženě vyrovnal a ve finále jsme jsme mohli být rádi za bod, protože soupeř měl nebezpečné brejkové situace, které kdyby dohrál kvalitněji, byli bychom bez bodu."

Zbyněk Houška (FK Přepeře): "Utkání se muselo divákům líbit. Začali jsme velmi dobře, domácí jsme do hry dostali sami, vinou nepřesností v přihrávkách. Ve chvíli, kdy jsme je dostali do hry, ukázali domácí, že fotbal umí hrát a že je to velmi kvalitní mužstvo. Jsem jen rád, že jsme ve druhém poločasu převzali iniciativu a že jsme ho odehráli takovým způsobem. Jako bývalý útočník jsem byl na mrtvici z toho, kolik šancí jsme dokázali za první dvě utkání zahodit. Za minulé i dnešní utkání musím svým fotbalistům poděkovat za maximální výkon, obětavost a nasazení. Domácím přeji, aby se jim v sezóně dařilo a aby se pohybovali na špici tabulky spolu s námi. Máme velmi těžký los, na začátku dva sestupující týmy z druhé ligy (oba ukázali, že budou patřit ke špičce), dále nás čekají tři zápasy ve čtyřech kolech proti soupeřům, kteří skončili v loňské sezóny do pátého místa. Los máme těžký, počítali jsme s tím a nemůžeme se na to vymlouvat."

Arma schytala ve Velvarech porážku, prohrávala o pět branek

1. 10. 2022

Domácí porážku jede Arma odčinit do Velvar, které letos doma nebodovaly

30. 9. 2022