I. pol.: Halouska – M. Douděra, Šimek, Plechatý, Jurásek – Píchal, Smrž, D. Mašek, Hönig – Stránský, Fila

II. pol.: Halouska – D. Douděra, Suchý, Karafiát, Preisler – Skalák, Dancák, Matějovský, Ladra – Škoda, Mešanović
Náhradníci: Šeda, Šerák – Ewerton, L Mašek

FK VIAGEM Ústí nad Labem:

Plachý – Strada, Hudec (73. Cantin), Brak, Písačka (73. Šnajdr) – Emmer (73. Olarenwaju), Bílek, Jiránek (46. Wassim), Miskovič – Čičovský, Prošek (66. Angelozzi)

Náhradníci: Němec – Černý

První šanci utkání měla boleslavská posila z Brna Fila. Nový hráč středočeského klubu ale přestřelil. V 11. minutě měla velkou šanci také Arma. Michal Bílek napřáhl z dálky a s přispěním teče jednoho z boleslavských hráčů vylekal brankáře Halousku, který pokus ústeckého středopolaře vyrazil.

Ve 43. minutě otevřel skóre David Jurásek - 1:0 pro Boleslav. V 54. minutě se prosadila velká posila Mladé Boleslavi Milan Škoda, který zvýšil na 2:0. Třetí branku do sítě Army přidal Muris Mešanović. Na konečných 4:0 zvyšoval v 71. minutě Ladra.