Arma porazila ˝B˝ tým Viktorie Plzeň 1:0

10. 7. 2021 | Redakce

Arma se poprvé v rámci letní přípravy představila v domácím prostředí. Na Městském stadionu přivítala "B" tým Viktorie Plzeň.

Přípravné zápasy 2021/2022, přát., 10. 7. 2021, 11:00 hod.
Městský stadion Ústí nad Labem

FC Viktoria Plzeň "B"

1:0 (1:0)
13. Ogiomade
FK Ústí nad Labem:

Plachý - Ogiomade, Hudec, Jiránek, Bílek, Alexandr, Písačka, A. Černý, Emmer, Angelozzi, Čičovský.

Náhradníci: Němec - Brak, Wassim, Miskovič, Cantin, Prošek, Strada

FC Viktoria Plzeň "B":

Šulc - Gaszczyk, Vach, Korelus, Vrba, Šoul, Krátký, Sojka, Fišer, Jedlička, Žilák.

Náhradníci: Planeta, Vacek, Holík, Šimek, Kodýdek, Kronus, Petržílka, Krůta, Prokop, Ivanič

Arma vstoupila do utkání aktivně a ve 13. minutě byla odměněna vedoucí brankou. O tu se postaral Amadin Marvis Ogiomade. Arma měla v prvním poločasu mnohem více ze hry a přidávala další šance.

Plzeň začala více hrozit až ve druhém poločasu, kdy měla několik nadějných protiútoků. Arma byla dál aktivní a i ve druhé polovině hry měla šance skórovat. Další branky už ale nepadly a Arma tak zvítězila nad Viktorií Plzeň "B" 1:0.

U19: Ve třetím přípravném duelu výhra v Mostě

26. 1. 2023

Naši žáci se o víkendu utkali s pražskou Spartou

24. 1. 2023