Arma na úvod přípravy prohrála v Plzni

15. 1. 2022 | Redakce

Na úvod zimní přípravy cestovala Arma na hřiště 2. týmu FORTUNA:LIGY Viktorie Plzeň. Arma inkasovala už v 1. minutě. Další branky už se diváci nedočkali a ústečtí fotbalisté tak prohráli nejtěsnějším rozdílem 0:1.

Zimní příprava 2022, přát., 15. 1. 2022, 10:30 hod.
Stadion v Luční ulici

FC Viktoria Plzeň

1:0 (1:0)
Branka: 1. Sýkora
FC Viktoria Plzeň:

1. poločas: Tvrdoň – Řezník, Hejda (C), Pernica, Koželuh (25. Žilák) – Káčer, Bucha – Sýkora, Šulc, Mosquera – Beauguel (14. Jedlička)

2. poločas: Tvrdoň – Kayamba, Kaša, Gabriel, Žilák – Ndiaye, Janošek – Čermák, Jedlička, Potočný – Chorý.

FK Ústí nad Labem:

Plachý (46. Němec) – Švanda, Hudec (46. Čítek), Brak, Kurka (46. Písačka) – Čičovský (46. Emmer), Miskovič (77. Vukotić) – Černý (68. Čičovský), Onije (68. Jakš), Ogiomade (46. Cantin) – Krobot (46. Gonzalez)

Arma inkasovala první a jedinou branku tohoto zápasu už v 1. minutě, kdy Bucha rozehrál míč do pravé strany na Řezníka. Řezníkovu hlavičku ve vápně zpracoval Šulc pro Jana Sýkoru, který přesně zakončil.

V 7. minutě málem Viktoria přidala druhý gól, tentokrát ale do vlastní svatyně. Po závaru před pokutovým územím hlavičkoval směrem k vlastní brance Lukáš Hejda a vyběhnutý Marián Tvrdoň měl co dělat, aby balón v poslední chvíli zastavil před brankovou čárou.

Ve 20. minutě oslovil Káčer Mosqueru, jeho přízemní centr našel na hraně velkého vápna Pavla Šulce, ten ale trestuhodně překopl branku. Ve 35. minutě pálil z podobné vzdálenosti Tomáš Jedlička, ale těsně minul branku Army.

V 65. minutě se vytáhl brankář David Němec, jenž zlikvidoval velkou šanci Tomáše Chorého. Tentýž hráč měl šanci v 75. minutě po centru Potočného, ale branku minul.

Další branky už se diváci na stadionu v Luční ulici nedočkali a utkání tak skončilo nejtěsnějším rozdílem 1:0 pro druhý tým FORTUNA:LIGY.

(foto: Facebook FC Viktoria Plzeň)

Arma schytala ve Velvarech porážku, prohrávala o pět branek

1. 10. 2022

Domácí porážku jede Arma odčinit do Velvar, které letos doma nebodovaly