Nábor

PŘIHLÁŠKA DO PŘÍPRAVEK FK ÚSTÍ NAD LABEM (ROČNÍKY 2014-2018) - KLIKNĚTE ZDE

TRÉNINKY ŠKOLIČKY KAŽDÉ ÚTERÝ OD 16:30 A ČTVRTEK OD 16:00 v Tréninkovém centru mládeže na Klíši.

Více informací:
Miroslav Vlasák - šéftrenér SpSM - tel. 731 856 023; e-mail: mira.v9@seznam.cz
Roman Pražák - trenér školička - tel. 774 566 607; e-mail: r.prazak@fkusti.cz

FK Ústí nad Labem patří dlouhodobě k jednomu z nejlepších klubů pro výchovu mladých fotbalistů v České Republice. Ve spolupráci se ZŠ Rabasova zajišťuje FK Ústí nad Labem kvalitní volnočasové vyžití pro mládež. Zároveň mají děti možnost jít ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Ze současných hráčů A týmu prošli našimi mládežnickými mužstvy Jan Martykán, Jan Peterka a Michal Hanich. Z ostatních hráčů, kteří prošli naším klubem můžeme jmenovat Víta Beneše – jabloneckého stopera, Martina Vaniaka – legendu mezi českými golmany, Matěje Kyndla – člena A týmu FC Viktorie Plzeň a reprezentanta do 21 let, stříbrného medailistu z mistrovství Evropy devatenáctiletých Patrika Láchu nebo hráče A týmu Teplic Michaela Lüftnera. V současném kádru "A" mužstva je z odchovanců: David Němec, Bohumil Hudec, Daniel Chodora, Karel Jakš, Adam Čičovský a Martin Jirkovský.